SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

SB16MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:14:19

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:54:37

Cat:SB16M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: ja sabadell

0:16:49
00:14:19
0:11:48
i
Sam Vanrell Gorina
00:15:28 (Tr: 0:15:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:15:58 (Tr: 0:15:58)
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)

T. real: 00:15:28

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:55:46

Cat:SB16M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:16:49
00:15:28
0:14:08
i
Lluís Quiles Blasco
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Gael Muñoz Basso
00:15:58 (Tr: 0:15:58)
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)

T. real: 00:15:58

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:56:16

Cat:SB16M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: uge badalona

0:17:38
00:15:58
0:14:19
i
Lluís Quiles Blasco
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Sam Vanrell Gorina
00:15:28 (Tr: 0:15:28)
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)

T. real: 00:16:13

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:56:31

Cat:SB16M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:18:08
00:16:13
0:14:19
i
Lluís Quiles Blasco
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Sam Vanrell Gorina
00:15:28 (Tr: 0:15:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:15:58 (Tr: 0:15:58)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)
i
Adrián Martínez Barguiel
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Martí Galceran Ferran
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Joel Picó I Martínez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)

T. real: 00:16:30

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:56:48

Cat:SB16M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: creu groga triatlón

0:17:31
00:16:30
0:15:28
i
Sam Vanrell Gorina
00:15:28 (Tr: 0:15:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:15:58 (Tr: 0:15:58)
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:32

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:56:50

Cat:SB16M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: club atletisme calella

0:17:08
00:16:32
0:15:56
i
Gael Muñoz Basso
00:15:58 (Tr: 0:15:58)
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:49

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:57:07

Cat:SB16M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: sport canet

0:17:33
00:16:49
0:16:05
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)

T. real: 00:16:53

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:57:11

Cat:SB16M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: ca sant celoni

0:17:40
00:16:53
0:16:06
i
Dominic Carpio I Picón
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Daniel Grynyk
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)

T. real: 00:17:08

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:57:26

Cat:SB16M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:17:44
00:17:08
0:16:32
i
Jordi Roura Ginesta
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)

T. real: 00:17:33

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:57:51

Cat:SB16M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:18:18
00:17:33
0:16:49
i
Marti Ramirez
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)
i
Adrián Martínez Barguiel
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Martí Galceran Ferran
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Joel Picó I Martínez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)

T. real: 00:17:40

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:57:58

Cat:SB16M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: ca laietania

0:18:27
00:17:40
0:16:53
i
Gudari Redondo Heredia
00:16:53 (Tr: 0:16:53)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)
i
Adrián Martínez Barguiel
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Martí Galceran Ferran
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Joel Picó I Martínez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)

T. real: 00:17:41

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:57:59

Cat:SB16M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:18:14
00:17:41
0:17:08
i
Samuel Lopez Demiguel
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Adrián Martínez Barguiel
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Martí Galceran Ferran
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Joel Picó I Martínez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)

T. real: 00:17:52

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:58:10

Cat:SB16M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:18:10
00:17:52
0:17:33
i
Eloi Antón Almar
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)
i
Martí Galceran Ferran
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Joel Picó I Martínez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)

T. real: 00:17:58

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:58:16

Cat:SB16M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: c.a. laietània

0:18:16
00:17:58
0:17:40
i
Martí Paricio Pujol
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)
i
Adrián Martínez Barguiel
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Joel Picó I Martínez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)

T. real: 00:18:00

Inici real: 10:40:18

Hora meta: 10:58:18

Cat:SB16M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:40:18

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:18:18
00:18:00
0:17:41
i
Lluc Bergadà Serra
00:17:41 (Tr: 0:17:41)
i
Adrián Martínez Barguiel
00:17:52 (Tr: 0:17:52)
i
Martí Galceran Ferran
00:17:58 (Tr: 0:17:58)