SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

MASTER_MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:21:03

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:24:18

Cat:MasM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: u.a. barberà

0:21:51
00:21:03
0:20:15
i
Sergi Riera Duran
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Carlos Acosta Martin
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
i
Cèsar Giménez Obach
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:07

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:24:22

Cat:MasM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:21:51
00:21:07
0:20:24
i
Jose maria Romero Rodriguez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
i
Carlos Acosta Martin
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
i
Cèsar Giménez Obach
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:10

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:24:25

Cat:MasM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: tordera

0:21:51
00:21:10
0:20:29
i
Jose maria Romero Rodriguez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
i
Sergi Riera Duran
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Cèsar Giménez Obach
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:11

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:24:26

Cat:MasM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: piri - centre exc vilassar de mar

0:21:51
00:21:11
0:20:31
i
Jose maria Romero Rodriguez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
i
Sergi Riera Duran
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Carlos Acosta Martin
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:28

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:24:43

Cat:MasM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:21:53
00:21:28
0:21:02
i
Jose maria Romero Rodriguez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
i
Sergi Riera Duran
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Carlos Acosta Martin
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
i
Cèsar Giménez Obach
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Joaquim Bigorda Bosch
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:21:31

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:24:46

Cat:MasM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: team trirelay

0:22:01
00:21:31
0:21:02
i
Jose maria Romero Rodriguez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
i
Sergi Riera Duran
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Carlos Acosta Martin
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
i
Cèsar Giménez Obach
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Joaquim Bigorda Bosch
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Albert Costa Llobet
00:22:01 (Tr: 0:22:01)

T. real: 00:21:51

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:06

Cat:MasM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: no tinc

0:22:32
00:21:51
0:21:11
i
Cèsar Giménez Obach
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Joaquim Bigorda Bosch
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Albert Costa Llobet
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Diego Ramos De Diego
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:21:53

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:08

Cat:MasM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: universitari

0:22:19
00:21:53
0:21:28
i
Joan martí Ramoneda Sentenach
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Albert Costa Llobet
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Diego Ramos De Diego
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:22:01

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:16

Cat:MasM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: prorunners calella

0:22:30
00:22:01
0:21:31
i
Jordi Royes Yubero
00:21:31 (Tr: 0:21:31)
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Joaquim Bigorda Bosch
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Diego Ramos De Diego
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:13

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:28

Cat:MasM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: creu groga triatló

0:22:35
00:22:13
0:21:51
i
Carlos Bueno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Joaquim Bigorda Bosch
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Albert Costa Llobet
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:18

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:33

Cat:MasM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: creu groga triatló

0:22:42
00:22:18
0:21:53
i
Joaquim Bigorda Bosch
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Albert Costa Llobet
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Diego Ramos De Diego
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:19

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:34

Cat:MasM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: uge badalona

0:22:37
00:22:19
0:22:01
i
Albert Costa Llobet
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Diego Ramos De Diego
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:23

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:38

Cat:MasM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: club natacio sabadell

0:22:34
00:22:23
0:22:13
i
Diego Ramos De Diego
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:24

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:39

Cat:MasF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: joventut atlètica de montcada

0:22:31
00:22:24
0:22:18
i
David Barba Moral
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Albert Garica
00:22:26 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:26

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:41

Cat:MasM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: chiprunning

0:22:34
00:22:26
0:22:19
i
Francisco Álvarez Valverde
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
i
Carlos Espejo Alguacil
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Esther Cruz Sanchez
00:22:24 (Tr: 0:22:24)