Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB16MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:14:06

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:13

Cat:SB16M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: ca sant celoni

0:15:04
00:14:06
0:13:07
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:16

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:23

Cat:SB16M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: uge badalona

0:15:04
00:14:16
0:13:27
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:19

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:26

Cat:SB16F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:15:04
00:14:19
0:13:34
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:27

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:34

Cat:SB16M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:15:04
00:14:27
0:13:49
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:31

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:38

Cat:SB16M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:15:13
00:14:31
0:13:49
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)

T. real: 00:14:35

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:42

Cat:SB16M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:15:23
00:14:35
0:13:47
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)

T. real: 00:15:04

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:11

Cat:SB16M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: sport canet

0:15:42
00:15:04
0:14:27
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)

T. real: 00:15:13

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:20

Cat:SB16M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: triatló montornès

0:15:56
00:15:13
0:14:31
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)

T. real: 00:15:23

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:30

Cat:SB16M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: club atletisme calella

0:16:11
00:15:23
0:14:35
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)

T. real: 00:15:29

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:36

Cat:SB16F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: ca laietania

0:16:03
00:15:29
0:14:54
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)

T. real: 00:15:35

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:42

Cat:SB16M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:16:07
00:15:35
0:15:03
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)

T. real: 00:15:46

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:53

Cat:SB16F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: laietània

0:16:15
00:15:46
0:15:16
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)

T. real: 00:16:03

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:10

Cat:SB16M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:16:37
00:16:03
0:15:29
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)

T. real: 00:16:07

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:14

Cat:SB16F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: ca laietania

0:16:39
00:16:07
0:15:35
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)

T. real: 00:16:15

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:22

Cat:SB16M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:16:45
00:16:15
0:15:46
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)

T. real: 00:16:20

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:27

Cat:SB16F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:16:49
00:16:20
0:15:50
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)

T. real: 00:16:25

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:32

Cat:SB16M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: c.a.malgrat

0:16:50
00:16:25
0:15:59
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)

T. real: 00:16:25

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:32

Cat:SB16M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: ca laietania

0:17:26
00:16:25
0:15:24
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)

T. real: 00:16:49

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:56

Cat:SB16F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: ca laietania

0:17:56
00:16:49
0:15:42
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)

T. real: 00:16:50

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:57

Cat:SB16F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: ca sant celoni

0:18:06
00:16:50
0:15:35
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)

T. real: 00:17:26

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:57:33

Cat:SB16M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: triatló creu groga

0:18:27
00:17:26
0:16:25
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:17:56

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:03

Cat:SB16F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:55 min/km

Club: club triatló montornès

0:19:03
00:17:56
0:16:49
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)

T. real: 00:18:06

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:13

Cat:SB16F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:19:21
00:18:06
0:16:50
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)

T. real: 00:18:11

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:18

Cat:SB16M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: c.e. fondistes vilassar de dalt

0:18:56
00:18:11
0:17:26
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)

T. real: 00:18:20

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:27

Cat:SB16F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club: team trirelay

0:19:09
00:18:20
0:17:32
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)

T. real: 00:18:29

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:36

Cat:SB16F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:19:21
00:18:29
0:17:37
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:41

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:48

Cat:SB16F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club: creu groga triatló

0:19:33
00:18:41
0:17:49
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
i
Moha Benabdelouhab
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:09

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:59:16

Cat:SB16F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club:

0:19:57
00:19:09
0:18:20
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
i
Moha Benabdelouhab
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:21

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:59:28

Cat:SB16F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:19 min/km

Club: uge badalona

0:20:13
00:19:21
0:18:29
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Moha Benabdelouhab
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:33

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:59:40

Cat:SB16M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:20:25
00:19:33
0:18:41
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)