Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB10MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:04:56

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:35

Cat:SB10M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:15
00:04:56
0:04:36
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)

T. real: 00:05:06

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:45

Cat:SB10M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:17
00:05:06
0:04:56
i
Ricard Martín Lavado
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)

T. real: 00:05:07

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:46

Cat:SB10M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: ca laietania

0:05:18
00:05:07
0:04:56
i
Ricard Martín Lavado
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)

T. real: 00:05:07

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:46

Cat:SB10M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: ca laietania

0:05:18
00:05:07
0:04:56
i
Ricard Martín Lavado
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)

T. real: 00:05:08

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:47

Cat:SB10F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: uge badalona

0:05:16
00:05:08
0:05:01
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)

T. real: 00:05:14

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:53

Cat:SB10M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:21
00:05:14
0:05:07
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:15

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:54

Cat:SB10M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:05:24
00:05:15
0:05:07
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)

T. real: 00:05:16

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:55

Cat:SB10M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: uge badalona

0:05:23
00:05:16
0:05:08
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:17

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:56

Cat:SB10M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: ca sant celoni

0:05:20
00:05:17
0:05:14
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)

T. real: 00:05:17

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:56

Cat:SB10F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club: jas

0:05:21
00:05:17
0:05:14
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:18

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:57

Cat:SB10M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: ca laietania

0:05:21
00:05:18
0:05:15
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:20

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:59

Cat:SB10F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: c.a.malgrat

0:05:23
00:05:20
0:05:16
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)

T. real: 00:05:21

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:00

Cat:SB10F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:54 min/km

Club: team trirelay

0:05:24
00:05:21
0:05:17
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)

T. real: 00:05:21

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:00

Cat:SB10M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:27
00:05:21
0:05:16
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)

T. real: 00:05:23

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:02

Cat:SB10M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: uge badalona

0:05:30
00:05:23
0:05:16
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)

T. real: 00:05:24

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:03

Cat:SB10F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:57 min/km

Club: colla excursionista cassanenca

0:05:30
00:05:24
0:05:18
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Joana Tusell Marpons
00:05:30 (Tr: 0:05:30)

T. real: 00:05:27

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:06

Cat:SB10F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club: ca laietania

0:05:33
00:05:27
0:05:21
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Joana Tusell Marpons
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Mireia Busquets Corea
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:30

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:09

Cat:SB10F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: fc barcelona

0:05:37
00:05:30
0:05:23
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Joana Tusell Marpons
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Mireia Busquets Corea
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:30

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:09

Cat:SB10F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:05:36
00:05:30
0:05:24
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Mireia Busquets Corea
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:30

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:09

Cat:SB10F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: ca sant celoni

0:05:40
00:05:30
0:05:20
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Joana Tusell Marpons
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)

T. real: 00:05:33

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:12

Cat:SB10M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:42
00:05:33
0:05:23
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Joana Tusell Marpons
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Mireia Busquets Corea
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)

T. real: 00:05:33

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:12

Cat:SB10M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:43
00:05:33
0:05:23
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Magalí Casafont Viñals
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Olivia Zaragoza Regàs
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Joana Tusell Marpons
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Mireia Busquets Corea
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Arnau Oliveras Estafanell
00:05:43 (Tr: 0:05:43)

T. real: 00:05:40

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:19

Cat:SB10F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club: ca sant celoni

0:05:51
00:05:40
0:05:30
i
Mireia Busquets Corea
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Arnau Oliveras Estafanell
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Érica Tabuenca López
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Aritz Eslava Nieto
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:42

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:21

Cat:SB10M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club: c.a.laietania

0:05:51
00:05:42
0:05:33
i
Roc Renart Duarte
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Arnau Oliveras Estafanell
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Érica Tabuenca López
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Aritz Eslava Nieto
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:43

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:22

Cat:SB10M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: ca sant celoni

0:05:53
00:05:43
0:05:33
i
Sebastián Abolafio Martínez
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Érica Tabuenca López
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Aritz Eslava Nieto
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:43

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:22

Cat:SB10F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club: ca laietania

0:05:48
00:05:43
0:05:38
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Arnau Oliveras Estafanell
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:43

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:22

Cat:SB10F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:05:50
00:05:43
0:05:37
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Arnau Oliveras Estafanell
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Érica Tabuenca López
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Aritz Eslava Nieto
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:44

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:23

Cat:SB10F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: uge badalona

0:05:50
00:05:44
0:05:38
i
Ana Ríos Lombardo
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Aleix Alegre Cassart
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Arnau Oliveras Estafanell
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Érica Tabuenca López
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Aritz Eslava Nieto
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:48

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:27

Cat:SB10M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:05:52
00:05:48
0:05:43
i
Érica Tabuenca López
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Aritz Eslava Nieto
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:50

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:29

Cat:SB10M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club: club esportiu trikids

0:05:56
00:05:50
0:05:43
i
Magalí Nadal I Aguiló
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Clàudia Martinez Garcia
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Nil Masip I Fluvià
00:05:48 (Tr: 0:05:48)