Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB10MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:04:56

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:35

Cat:SB10M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:15
00:04:56
0:04:36
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)

T. real: 00:05:06

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:45

Cat:SB10M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:17
00:05:06
0:04:56
i
Ricard Martín Lavado
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)

T. real: 00:05:07

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:46

Cat:SB10M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: ca laietania

0:05:18
00:05:07
0:04:56
i
Ricard Martín Lavado
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)

T. real: 00:05:07

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:46

Cat:SB10M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: ca laietania

0:05:18
00:05:07
0:04:56
i
Ricard Martín Lavado
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)

T. real: 00:05:08

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:47

Cat:SB10F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: uge badalona

0:05:16
00:05:08
0:05:01
i
Izan Cortés Fernández
00:05:06 (Tr: 0:05:06)
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)

T. real: 00:05:14

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:53

Cat:SB10M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:21
00:05:14
0:05:07
i
Máximo Passarelli
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:15

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:54

Cat:SB10M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:05:24
00:05:15
0:05:07
i
Nil Gómez Vidal
00:05:07 (Tr: 0:05:07)
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)

T. real: 00:05:16

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:55

Cat:SB10M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: uge badalona

0:05:23
00:05:16
0:05:08
i
Aila Sans Muray
00:05:08 (Tr: 0:05:08)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:17

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:56

Cat:SB10M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: ca sant celoni

0:05:20
00:05:17
0:05:14
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:05:14 (Tr: 0:05:14)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)

T. real: 00:05:17

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:56

Cat:SB10F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club: jas

0:05:21
00:05:17
0:05:14
i
Iñigo Orgaz Romo
00:05:15 (Tr: 0:05:15)
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:18

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:57

Cat:SB10M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: ca laietania

0:05:21
00:05:18
0:05:15
i
Tomás Cuevas Aimar
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)

T. real: 00:05:20

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:29:59

Cat:SB10F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: c.a.malgrat

0:05:23
00:05:20
0:05:16
i
Álvaro Ríos Lombardo
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)

T. real: 00:05:21

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:00

Cat:SB10F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 4:54 min/km

Club: team trirelay

0:05:24
00:05:21
0:05:17
i
Valentina Pinilla Fernandez
00:05:17 (Tr: 0:05:17)
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)

T. real: 00:05:21

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:00

Cat:SB10M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:24
00:05:21
0:05:18
i
Blai Espín Diaz
00:05:18 (Tr: 0:05:18)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Hugo Rejano Vazquez
00:05:23 (Tr: 0:05:23)

T. real: 00:05:23

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:02

Cat:SB10M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: uge badalona

0:05:26
00:05:23
0:05:20
i
Carlota Manlleu Garcia
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucas Lozano León
00:05:21 (Tr: 0:05:21)