SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

MASTER_MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:22:29

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:44

Cat:MasM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: c.e. picornell

0:23:28
00:22:29
0:21:29
i
Jordi Pujol Bellalta
00:22:35 (Tr: 0:22:35)
i
Pedro Bonina Nicolau
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Andrés García Rodríguez
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)

T. real: 00:22:35

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:25:50

Cat:MasM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: club triatló arenys

0:23:28
00:22:35
0:21:41
i
Pedro Chivite García
00:22:29 (Tr: 0:22:29)
i
Pedro Bonina Nicolau
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Andrés García Rodríguez
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)

T. real: 00:22:52

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:26:07

Cat:MasM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: uab

0:23:28
00:22:52
0:22:16
i
Pedro Chivite García
00:22:29 (Tr: 0:22:29)
i
Jordi Pujol Bellalta
00:22:35 (Tr: 0:22:35)
i
Andrés García Rodríguez
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)

T. real: 00:22:54

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:26:09

Cat:MasM

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: c.a. mollet

0:23:28
00:22:54
0:22:19
i
Pedro Chivite García
00:22:29 (Tr: 0:22:29)
i
Jordi Pujol Bellalta
00:22:35 (Tr: 0:22:35)
i
Pedro Bonina Nicolau
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)

T. real: 00:22:56

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:26:11

Cat:MasF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:23:42
00:22:56
0:22:10
i
Pedro Chivite García
00:22:29 (Tr: 0:22:29)
i
Jordi Pujol Bellalta
00:22:35 (Tr: 0:22:35)
i
Pedro Bonina Nicolau
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Andrés García Rodríguez
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)

T. real: 00:23:11

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:26:26

Cat:MasM

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: a. pescadors caldes d'estrac

0:23:52
00:23:11
0:22:29
i
Pedro Chivite García
00:22:29 (Tr: 0:22:29)
i
Jordi Pujol Bellalta
00:22:35 (Tr: 0:22:35)
i
Pedro Bonina Nicolau
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Andrés García Rodríguez
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)

T. real: 00:23:28

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:26:43

Cat:MasM

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: ca nou barris

0:24:03
00:23:28
0:22:54
i
Andrés García Rodríguez
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)
i
Ismael Martinez Guerrero
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)

T. real: 00:23:42

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:26:57

Cat:MasM

Pos. categoria: 49

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:24:28
00:23:42
0:22:56
i
Laurence Prigent
00:22:56 (Tr: 0:22:56)
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)
i
Ismael Martinez Guerrero
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)
i
Toni Perona Robles
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:23:52

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:07

Cat:MasF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:24:34
00:23:52
0:23:11
i
Oscar Peña Chimenis
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Ismael Martinez Guerrero
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)
i
Toni Perona Robles
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:23:54

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:09

Cat:MasM

Pos. categoria: 50

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:24:20
00:23:54
0:23:28
i
Juan josé Saez
00:23:28 (Tr: 0:23:28)
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)
i
Toni Perona Robles
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:23:58

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:13

Cat:MasM

Pos. categoria: 51

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: creu groga triatló

0:24:14
00:23:58
0:23:42
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)
i
Ismael Martinez Guerrero
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:23:58

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:13

Cat:MasM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: top4running

0:24:15
00:23:58
0:23:42
i
Bernat Gonzalez
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)
i
Ismael Martinez Guerrero
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)
i
Toni Perona Robles
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:23:59

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:14

Cat:MasM

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: uge badalona

0:24:15
00:23:59
0:23:43
i
Susana Lombardo Orihuela
00:23:52 (Tr: 0:23:52)
i
Ismael Martinez Guerrero
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)
i
Toni Perona Robles
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:24:07

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:22

Cat:MasM

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: lasansi

0:24:17
00:24:07
0:23:58
i
Pere Vidal Suris
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Toni Perona Robles
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:24:15

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:30

Cat:MasM

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:24:31
00:24:15
0:23:58
i
Jonatan Casamitjana Juan
00:23:58 (Tr: 0:23:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:23:59 (Tr: 0:23:59)
i
Emilio Soler Reguera
00:24:07 (Tr: 0:24:07)