SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

MASTER_MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:24:20

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:35

Cat:MasF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: colla excursionista cassanenca

0:24:58
00:24:20
0:23:41
i
Francisco Arnedo Saez
00:24:24 (Tr: 0:24:24)
i
Xavi Fernandez Medialdea
00:24:36 (Tr: 0:24:36)
i
Mari carmen Lopez Perez
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)

T. real: 00:24:24

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:39

Cat:MasM

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:24:58
00:24:24
0:23:50
i
Jordina Peracaula Juando
00:24:20 (Tr: 0:24:20)
i
Xavi Fernandez Medialdea
00:24:36 (Tr: 0:24:36)
i
Mari carmen Lopez Perez
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)

T. real: 00:24:36

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:27:51

Cat:MasM

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:24:58
00:24:36
0:24:15
i
Jordina Peracaula Juando
00:24:20 (Tr: 0:24:20)
i
Francisco Arnedo Saez
00:24:24 (Tr: 0:24:24)
i
Mari carmen Lopez Perez
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)

T. real: 00:24:45

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:00

Cat:MasF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:34 min/km

Club: club esportiu trikids

0:25:09
00:24:45
0:24:20
i
Jordina Peracaula Juando
00:24:20 (Tr: 0:24:20)
i
Francisco Arnedo Saez
00:24:24 (Tr: 0:24:24)
i
Xavi Fernandez Medialdea
00:24:36 (Tr: 0:24:36)
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)

T. real: 00:24:45

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:00

Cat:MasM

Pos. categoria: 58

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: club esportiu trikids

0:25:20
00:24:45
0:24:09
i
Jordina Peracaula Juando
00:24:20 (Tr: 0:24:20)
i
Francisco Arnedo Saez
00:24:24 (Tr: 0:24:24)
i
Xavi Fernandez Medialdea
00:24:36 (Tr: 0:24:36)
i
Mari carmen Lopez Perez
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)
i
Ezequiel david Sánchez Perales
00:25:20 (Tr: 0:25:20)

T. real: 00:24:47

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:02

Cat:MasM

Pos. categoria: 59

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:25:24
00:24:47
0:24:10
i
Jordina Peracaula Juando
00:24:20 (Tr: 0:24:20)
i
Francisco Arnedo Saez
00:24:24 (Tr: 0:24:24)
i
Xavi Fernandez Medialdea
00:24:36 (Tr: 0:24:36)
i
Mari carmen Lopez Perez
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)
i
Ezequiel david Sánchez Perales
00:25:20 (Tr: 0:25:20)
i
Pol Sala Parra
00:25:24 (Tr: 0:25:24)

T. real: 00:24:58

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:13

Cat:MasM

Pos. categoria: 60

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: team trirelay

0:25:27
00:24:58
0:24:30
i
Xavi Fernandez Medialdea
00:24:36 (Tr: 0:24:36)
i
Mari carmen Lopez Perez
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Ezequiel david Sánchez Perales
00:25:20 (Tr: 0:25:20)
i
Pol Sala Parra
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Ricardo Gonzalez Simon
00:25:27 (Tr: 0:25:27)

T. real: 00:25:20

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:35

Cat:MasM

Pos. categoria: 61

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: independiente

0:25:56
00:25:20
0:24:45
i
Ruben Eslava Borras
00:24:45 (Tr: 0:24:45)
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)
i
Pol Sala Parra
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Ricardo Gonzalez Simon
00:25:27 (Tr: 0:25:27)
i
Melina Araque
00:25:48 (Tr: 0:25:48)

T. real: 00:25:24

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:39

Cat:MasM

Pos. categoria: 62

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: club esportiu trikids

0:26:00
00:25:24
0:24:47
i
Santiago Muñoz Basso
00:24:47 (Tr: 0:24:47)
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)
i
Ezequiel david Sánchez Perales
00:25:20 (Tr: 0:25:20)
i
Ricardo Gonzalez Simon
00:25:27 (Tr: 0:25:27)
i
Melina Araque
00:25:48 (Tr: 0:25:48)
i
Àlex Luque
00:26:00 (Tr: 0:26:00)

T. real: 00:25:27

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:28:42

Cat:MasM

Pos. categoria: 63

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: uge badalona

0:26:00
00:25:27
0:24:53
i
Sergi Pérez Rodríguez
00:24:58 (Tr: 0:24:58)
i
Ezequiel david Sánchez Perales
00:25:20 (Tr: 0:25:20)
i
Pol Sala Parra
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Melina Araque
00:25:48 (Tr: 0:25:48)
i
Àlex Luque
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Diana Ruiz Vivancos
00:26:00 (Tr: 0:26:00)

T. real: 00:25:48

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:29:03

Cat:MasF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:45 min/km

Club: ironwill

0:26:30
00:25:48
0:25:06
i
Ezequiel david Sánchez Perales
00:25:20 (Tr: 0:25:20)
i
Pol Sala Parra
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Ricardo Gonzalez Simon
00:25:27 (Tr: 0:25:27)
i
Àlex Luque
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Diana Ruiz Vivancos
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:26:30 (Tr: 0:26:30)

T. real: 00:26:00

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:29:15

Cat:MasM

Pos. categoria: 64

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: club esportiu trikids

0:26:37
00:26:00
0:25:24
i
Pol Sala Parra
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Ricardo Gonzalez Simon
00:25:27 (Tr: 0:25:27)
i
Melina Araque
00:25:48 (Tr: 0:25:48)
i
Diana Ruiz Vivancos
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:26:30 (Tr: 0:26:30)
i
Oscar Gutierrez. Del Amo
00:26:37 (Tr: 0:26:37)

T. real: 00:26:00

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:29:15

Cat:MasF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club: club esportiu trikids

0:26:37
00:26:00
0:25:24
i
Ricardo Gonzalez Simon
00:25:27 (Tr: 0:25:27)
i
Melina Araque
00:25:48 (Tr: 0:25:48)
i
Àlex Luque
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:26:30 (Tr: 0:26:30)
i
Oscar Gutierrez. Del Amo
00:26:37 (Tr: 0:26:37)

T. real: 00:26:30

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:29:45

Cat:MasM

Pos. categoria: 65

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: ca lloret - la selva

0:27:11
00:26:30
0:25:48
i
Melina Araque
00:25:48 (Tr: 0:25:48)
i
Àlex Luque
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Diana Ruiz Vivancos
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Oscar Gutierrez. Del Amo
00:26:37 (Tr: 0:26:37)

T. real: 00:26:37

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:29:52

Cat:MasM

Pos. categoria: 66

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: c.e. fondistes vilassar de dalt

0:27:14
00:26:37
0:26:00
i
Àlex Luque
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Diana Ruiz Vivancos
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:26:30 (Tr: 0:26:30)