SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

MASTER_MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:27:03

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:30:18

Cat:MasM

Pos. categoria: 67

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: c.e. escola fes tri tiana

0:27:48
00:27:03
0:26:18
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)

T. real: 00:27:06

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:30:21

Cat:MasM

Pos. categoria: 68

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: lluissos mataró

0:27:48
00:27:06
0:26:23
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)

T. real: 00:27:09

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:30:24

Cat:MasF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:27:48
00:27:09
0:26:30
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)

T. real: 00:27:10

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:30:25

Cat:MasF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club: top4running

0:27:48
00:27:10
0:26:33
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)

T. real: 00:27:10

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:30:25

Cat:MasM

Pos. categoria: 69

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: creu groga triatló

0:27:59
00:27:10
0:26:22
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)

T. real: 00:27:36

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:30:51

Cat:MasF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:05 min/km

Club: club esportiu trikids

0:28:50
00:27:36
0:26:21
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)

T. real: 00:27:48

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:31:03

Cat:MasM

Pos. categoria: 70

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club: c.e. fondistes vilassar de dalt

0:29:33
00:27:48
0:26:02
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)
i
Francisco Dìaz Plata
00:29:33 (Tr: 0:29:33)

T. real: 00:27:59

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:31:14

Cat:MasF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:10 min/km

Club: club esportiu trikids

0:29:34
00:27:59
0:26:23
i
Ismael Guzmán Benítez
00:27:03 (Tr: 0:27:03)
i
Ernesto Fletas Pablos
00:27:06 (Tr: 0:27:06)
i
Dolo Ruiz Poza
00:27:09 (Tr: 0:27:09)
i
Lenka Vrankova
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Vity Cuesta Diaz De Rada
00:27:10 (Tr: 0:27:10)
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)
i
Francisco Dìaz Plata
00:29:33 (Tr: 0:29:33)
i
Miriam Berrocal Rodriguez
00:29:34 (Tr: 0:29:34)

T. real: 00:28:50

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:32:05

Cat:MasM

Pos. categoria: 71

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club: at. girona

0:30:04
00:28:50
0:27:36
i
Nerea De La Corte
00:27:36 (Tr: 0:27:36)
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)
i
Francisco Dìaz Plata
00:29:33 (Tr: 0:29:33)
i
Miriam Berrocal Rodriguez
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Montse Prats Montenegro
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Laura Nieto Pastor
00:29:43 (Tr: 0:29:43)

T. real: 00:29:33

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:32:48

Cat:MasM

Pos. categoria: 72

Inici cursa:10:03:15

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: c.a.montornes

0:31:19
00:29:33
0:27:48
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)
i
Miriam Berrocal Rodriguez
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Montse Prats Montenegro
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Laura Nieto Pastor
00:29:43 (Tr: 0:29:43)
i
Isabel Perez Sanchez
00:31:15 (Tr: 0:31:15)

T. real: 00:29:34

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:32:49

Cat:MasF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:31:15
00:29:34
0:27:53
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)
i
Francisco Dìaz Plata
00:29:33 (Tr: 0:29:33)
i
Montse Prats Montenegro
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Laura Nieto Pastor
00:29:43 (Tr: 0:29:43)
i
Isabel Perez Sanchez
00:31:15 (Tr: 0:31:15)

T. real: 00:29:34

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:32:49

Cat:MasF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:31:21
00:29:34
0:27:47
i
Jordi Tierz Sors
00:27:48 (Tr: 0:27:48)
i
Gemma Fradera
00:27:59 (Tr: 0:27:59)
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)
i
Francisco Dìaz Plata
00:29:33 (Tr: 0:29:33)
i
Miriam Berrocal Rodriguez
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Laura Nieto Pastor
00:29:43 (Tr: 0:29:43)
i
Isabel Perez Sanchez
00:31:15 (Tr: 0:31:15)
i
Montserrat Iranzo Serrano
00:31:21 (Tr: 0:31:21)

T. real: 00:29:43

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:32:58

Cat:MasF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club: club esportiu trikids

0:31:21
00:29:43
0:28:05
i
Xavier Botifoll Julià
00:28:50 (Tr: 0:28:50)
i
Francisco Dìaz Plata
00:29:33 (Tr: 0:29:33)
i
Miriam Berrocal Rodriguez
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Montse Prats Montenegro
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Isabel Perez Sanchez
00:31:15 (Tr: 0:31:15)
i
Montserrat Iranzo Serrano
00:31:21 (Tr: 0:31:21)

T. real: 00:31:15

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:34:30

Cat:MasF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club: triatló creu groga

0:32:56
00:31:15
0:29:34
i
Miriam Berrocal Rodriguez
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Montse Prats Montenegro
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Laura Nieto Pastor
00:29:43 (Tr: 0:29:43)
i
Montserrat Iranzo Serrano
00:31:21 (Tr: 0:31:21)

T. real: 00:31:21

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 10:34:36

Cat:MasF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:03:15

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:33:08
00:31:21
0:29:34
i
Montse Prats Montenegro
00:29:34 (Tr: 0:29:34)
i
Laura Nieto Pastor
00:29:43 (Tr: 0:29:43)
i
Isabel Perez Sanchez
00:31:15 (Tr: 0:31:15)