SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB10MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:05:51

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:30

Cat:SB10M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: eie alella

0:05:53
00:05:51
0:05:48
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:52

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:31

Cat:SB10M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: club atletisme calella

0:05:54
00:05:52
0:05:50
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:52

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:31

Cat:SB10M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: colegi vedruna

0:05:54
00:05:52
0:05:50
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:52

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:31

Cat:SB10M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:54
00:05:52
0:05:50
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:53

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:32

Cat:SB10F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: ca lloret - la selva

0:05:56
00:05:53
0:05:50
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Jordi Busquets Corea
00:05:56 (Tr: 0:05:56)

T. real: 00:05:53

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:32

Cat:SB10F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: lietania

0:05:58
00:05:53
0:05:48
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Jordi Busquets Corea
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:05:58 (Tr: 0:05:58)

T. real: 00:05:53

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:32

Cat:SB10M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: creu groga triatló

0:06:00
00:05:53
0:05:47
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Jordi Busquets Corea
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Aina Rubio
00:06:00 (Tr: 0:06:00)

T. real: 00:05:56

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:35

Cat:SB10M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: ca sant celoni

0:06:03
00:05:56
0:05:49
i
Alexander jon Silvo Talbot
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Pol Tardío Ouali
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Iker Tarazaga Tejero
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lucas Basso Gordillo
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Sabrina Molinero González
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Aina Rubio
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Adam Tardío Ouali
00:06:03 (Tr: 0:06:03)

T. real: 00:05:58

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:37

Cat:SB10M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: creu groga triatló

0:06:03
00:05:58
0:05:53
i
Numidya El Attabi
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Jordi Busquets Corea
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Aina Rubio
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Adam Tardío Ouali
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Laia Ruiz-ruano Morgado
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:06:03 (Tr: 0:06:03)

T. real: 00:06:00

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:39

Cat:SB10F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club:

0:06:07
00:06:00
0:05:53
i
Adrià Solís
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Jordi Busquets Corea
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Adam Tardío Ouali
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Laia Ruiz-ruano Morgado
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Iago Manero Cerrato
00:06:07 (Tr: 0:06:07)

T. real: 00:06:03

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:42

Cat:SB10M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: club atletisme calella

0:06:10
00:06:03
0:05:56
i
Jordi Busquets Corea
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Aina Rubio
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Laia Ruiz-ruano Morgado
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Iago Manero Cerrato
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Álvaro Blanco Arias
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:06:03

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:42

Cat:SB10F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:24:39

Sexe:F

Ritme: 5:33 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:06:08
00:06:03
0:05:58
i
Omar Jafrane Bernaus
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Aina Rubio
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Adam Tardío Ouali
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Iago Manero Cerrato
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Álvaro Blanco Arias
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:06:03

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:42

Cat:SB10M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: club esportiu trikids

0:06:08
00:06:03
0:05:58
i
Aina Rubio
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Adam Tardío Ouali
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Laia Ruiz-ruano Morgado
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Iago Manero Cerrato
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Álvaro Blanco Arias
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:06:07

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:46

Cat:SB10M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:06:11
00:06:07
0:06:03
i
Adam Tardío Ouali
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Laia Ruiz-ruano Morgado
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Álvaro Blanco Arias
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:06:08

Inici real: 12:24:39

Hora meta: 12:30:47

Cat:SB10M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:24:39

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club: uge badalona

0:06:12
00:06:08
0:06:03
i
Laia Ruiz-ruano Morgado
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Iago Manero Cerrato
00:06:07 (Tr: 0:06:07)