SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB12MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:08:03

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:20

Cat:SB12M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:10
00:08:03
0:07:56
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)

T. real: 00:08:06

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:23

Cat:SB12F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club: c.a laietània

0:08:10
00:08:06
0:08:01
i
David Abolafio Martínez
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)

T. real: 00:08:06

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:23

Cat:SB12F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:10
00:08:06
0:08:02
i
David Abolafio Martínez
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)

T. real: 00:08:08

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:25

Cat:SB12M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: creu groga triatló

0:08:13
00:08:08
0:08:03
i
David Abolafio Martínez
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)

T. real: 00:08:09

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:26

Cat:SB12M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: c.a.malgrat

0:08:12
00:08:09
0:08:06
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)

T. real: 00:08:09

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:26

Cat:SB12M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: club esportiu trikids

0:08:13
00:08:09
0:08:05
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Hugo Povea Serranox
00:08:13 (Tr: 0:08:13)

T. real: 00:08:10

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:27

Cat:SB12F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:16
00:08:10
0:08:04
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Hugo Povea Serranox
00:08:13 (Tr: 0:08:13)
i
Agueda Lastras Membrive
00:08:16 (Tr: 0:08:16)

T. real: 00:08:12

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:29

Cat:SB12F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:18
00:08:12
0:08:05
i
Marina Guimera Lopez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Naira Donoso Del Campo
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)
i
Hugo Povea Serranox
00:08:13 (Tr: 0:08:13)
i
Agueda Lastras Membrive
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Gerard Colldeforns Roca
00:08:18 (Tr: 0:08:18)

T. real: 00:08:13

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:30

Cat:SB12M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: ca laietania

0:08:20
00:08:13
0:08:07
i
Nil Pera Vidal
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Lluc Vila Comas
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Max Sala Ruiz
00:08:09 (Tr: 0:08:09)
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Agueda Lastras Membrive
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Gerard Colldeforns Roca
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Queralt Lladó I López
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:08:16

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:33

Cat:SB12F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:22
00:08:16
0:08:10
i
Júlia Batlle Rodríguez
00:08:10 (Tr: 0:08:10)
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Hugo Povea Serranox
00:08:13 (Tr: 0:08:13)
i
Gerard Colldeforns Roca
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Queralt Lladó I López
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Marc Úbeda Zodlova
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Denis Muñoz Basso
00:08:22 (Tr: 0:08:22)

T. real: 00:08:18

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:35

Cat:SB12M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:25
00:08:18
0:08:12
i
Clara Arilla Fortuño
00:08:12 (Tr: 0:08:12)
i
Hugo Povea Serranox
00:08:13 (Tr: 0:08:13)
i
Agueda Lastras Membrive
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Queralt Lladó I López
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Marc Úbeda Zodlova
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Denis Muñoz Basso
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Clara Gabas Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)

T. real: 00:08:20

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:37

Cat:SB12F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:09 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:08:26
00:08:20
0:08:13
i
Hugo Povea Serranox
00:08:13 (Tr: 0:08:13)
i
Agueda Lastras Membrive
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Gerard Colldeforns Roca
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Marc Úbeda Zodlova
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Denis Muñoz Basso
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Clara Gabas Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)

T. real: 00:08:22

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:39

Cat:SB12M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: cd palafolls

0:08:27
00:08:22
0:08:16
i
Agueda Lastras Membrive
00:08:16 (Tr: 0:08:16)
i
Gerard Colldeforns Roca
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Queralt Lladó I López
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Denis Muñoz Basso
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Clara Gabas Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)

T. real: 00:08:22

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:39

Cat:SB12M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: uge badalona

0:08:25
00:08:22
0:08:18
i
Gerard Colldeforns Roca
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Queralt Lladó I López
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Marc Úbeda Zodlova
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Clara Gabas Garcia
00:08:24 (Tr: 0:08:24)

T. real: 00:08:24

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:41

Cat:SB12F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club: ca laietania

0:08:29
00:08:24
0:08:20
i
Queralt Lladó I López
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Marc Úbeda Zodlova
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Denis Muñoz Basso
00:08:22 (Tr: 0:08:22)