SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB12MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:08:31

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:48

Cat:SB12M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: creu groga triatló

0:08:43
00:08:31
0:08:19
i
Josep De Barutell
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Júlia García Rico
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Max Perona Tarragó
00:08:38 (Tr: 0:08:38)
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:35

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:52

Cat:SB12M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:08:43
00:08:35
0:08:27
i
Pau Solís
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Júlia García Rico
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Max Perona Tarragó
00:08:38 (Tr: 0:08:38)
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:35

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:52

Cat:SB12F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:43
00:08:35
0:08:28
i
Pau Solís
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Josep De Barutell
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Max Perona Tarragó
00:08:38 (Tr: 0:08:38)
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:38

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:55

Cat:SB12M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:46
00:08:38
0:08:31
i
Pau Solís
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Josep De Barutell
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Júlia García Rico
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)

T. real: 00:08:39

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:56

Cat:SB12F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:44
00:08:39
0:08:34
i
Josep De Barutell
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Júlia García Rico
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Max Perona Tarragó
00:08:38 (Tr: 0:08:38)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)

T. real: 00:08:41

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:17:58

Cat:SB12F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:22 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:47
00:08:41
0:08:35
i
Júlia García Rico
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Max Perona Tarragó
00:08:38 (Tr: 0:08:38)
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)

T. real: 00:08:43

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:00

Cat:SB12M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: colla excursionista cassanenca

0:08:48
00:08:43
0:08:38
i
Max Perona Tarragó
00:08:38 (Tr: 0:08:38)
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Ivette Paparella Jiménez
00:08:48 (Tr: 0:08:48)

T. real: 00:08:44

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:01

Cat:SB12F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: cd palafolls

0:08:49
00:08:44
0:08:39
i
Itziar Martínez Alonso
00:08:39 (Tr: 0:08:39)
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Ivette Paparella Jiménez
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Aroa Cortés Lopez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)

T. real: 00:08:45

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:02

Cat:SB12F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: club esportiu trikids

0:08:49
00:08:45
0:08:40
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Ivette Paparella Jiménez
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Aroa Cortés Lopez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)

T. real: 00:08:48

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:05

Cat:SB12F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: club atletisme calella

0:08:53
00:08:48
0:08:43
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Aroa Cortés Lopez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Jana Conesa Llobet
00:08:50 (Tr: 0:08:50)

T. real: 00:08:49

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:06

Cat:SB12F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club: creu groga triatló

0:08:54
00:08:49
0:08:44
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Ivette Paparella Jiménez
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Jana Conesa Llobet
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Pau Lizana Gilarte
00:08:54 (Tr: 0:08:54)

T. real: 00:08:49

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:06

Cat:SB12F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:08:59
00:08:49
0:08:39
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Ivette Paparella Jiménez
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Aroa Cortés Lopez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Jana Conesa Llobet
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Pau Lizana Gilarte
00:08:54 (Tr: 0:08:54)
i
Jan Gonzalez Vila
00:08:59 (Tr: 0:08:59)

T. real: 00:08:50

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:07

Cat:SB12F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club:

0:08:59
00:08:50
0:08:41
i
Leire Cánovas Baena
00:08:41 (Tr: 0:08:41)
i
Jofre Ruiz Colomer
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Lucía Carretero Miras
00:08:44 (Tr: 0:08:44)
i
Daniela Sanchez Lopez
00:08:45 (Tr: 0:08:45)
i
Ivette Paparella Jiménez
00:08:48 (Tr: 0:08:48)
i
Aroa Cortés Lopez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Pau Lizana Gilarte
00:08:54 (Tr: 0:08:54)
i
Jan Gonzalez Vila
00:08:59 (Tr: 0:08:59)

T. real: 00:08:54

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:11

Cat:SB12M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:08:59
00:08:54
0:08:48
i
Aroa Cortés Lopez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Jana Conesa Llobet
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Jan Gonzalez Vila
00:08:59 (Tr: 0:08:59)

T. real: 00:08:59

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:16

Cat:SB12M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: ca sant celoni

0:09:09
00:08:59
0:08:49
i
Claudia Navarro I Gimenez
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Jana Conesa Llobet
00:08:50 (Tr: 0:08:50)
i
Pau Lizana Gilarte
00:08:54 (Tr: 0:08:54)