SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB12MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:09:01

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:18

Cat:SB12M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: ca sant celoni

0:09:18
00:09:01
0:08:44
i
Alba Sarle Soto
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Marc Prat Riera
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Bruno Fernandez Espinosa
00:09:09 (Tr: 0:09:09)
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)

T. real: 00:09:06

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:23

Cat:SB12F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:37 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:09:18
00:09:06
0:08:55
i
Guillem Valle Monso
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Marc Prat Riera
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Bruno Fernandez Espinosa
00:09:09 (Tr: 0:09:09)
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)

T. real: 00:09:07

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:24

Cat:SB12M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club: eie alella

0:09:18
00:09:07
0:08:55
i
Guillem Valle Monso
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Alba Sarle Soto
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Bruno Fernandez Espinosa
00:09:09 (Tr: 0:09:09)
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)

T. real: 00:09:09

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:26

Cat:SB12M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:18
00:09:09
0:09:01
i
Guillem Valle Monso
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Alba Sarle Soto
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Marc Prat Riera
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)

T. real: 00:09:15

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:32

Cat:SB12F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:43 min/km

Club: triatló creu groga

0:09:23
00:09:15
0:09:06
i
Alba Sarle Soto
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Marc Prat Riera
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Bruno Fernandez Espinosa
00:09:09 (Tr: 0:09:09)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)

T. real: 00:09:17

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:34

Cat:SB12F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:44 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:27
00:09:17
0:09:06
i
Alba Sarle Soto
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Marc Prat Riera
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Bruno Fernandez Espinosa
00:09:09 (Tr: 0:09:09)
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Sofia Cuenca I Tamarit
00:09:27 (Tr: 0:09:27)

T. real: 00:09:18

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:35

Cat:SB12F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:44 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:33
00:09:18
0:09:02
i
Alba Sarle Soto
00:09:06 (Tr: 0:09:06)
i
Marc Prat Riera
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Bruno Fernandez Espinosa
00:09:09 (Tr: 0:09:09)
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Sofia Cuenca I Tamarit
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Paula Venteo Gomez
00:09:33 (Tr: 0:09:33)

T. real: 00:09:23

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:40

Cat:SB12F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club: cat triatlo

0:09:34
00:09:23
0:09:11
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Sofia Cuenca I Tamarit
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Paula Venteo Gomez
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Aina Suñé I Teixidó
00:09:34 (Tr: 0:09:34)

T. real: 00:09:27

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:44

Cat:SB12F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:50 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:09:43
00:09:27
0:09:11
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Paula Venteo Gomez
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Aina Suñé I Teixidó
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Iris Mitjana Hidalgo
00:09:43 (Tr: 0:09:43)

T. real: 00:09:33

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:50

Cat:SB12F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:09:56
00:09:33
0:09:11
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Sofia Cuenca I Tamarit
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Aina Suñé I Teixidó
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Iris Mitjana Hidalgo
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Alexander Marco Garre
00:09:56 (Tr: 0:09:56)

T. real: 00:09:34

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:18:51

Cat:SB12F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:09:57
00:09:34
0:09:11
i
Abril Rovira Gavino
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Brittany Hernandez Perez
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ona Serrano Carbo
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Sofia Cuenca I Tamarit
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Paula Venteo Gomez
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Iris Mitjana Hidalgo
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Alexander Marco Garre
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Marcel Cuesta Garcia
00:09:57 (Tr: 0:09:57)

T. real: 00:09:43

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:19:00

Cat:SB12F

Pos. categoria: 36

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club: ca laietania

0:10:07
00:09:43
0:09:20
i
Berta Garcia Gallofre
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Sofia Cuenca I Tamarit
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Paula Venteo Gomez
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Aina Suñé I Teixidó
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Alexander Marco Garre
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Marcel Cuesta Garcia
00:09:57 (Tr: 0:09:57)
i
Ada Morata Miranda
00:10:07 (Tr: 0:10:07)

T. real: 00:09:56

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:19:13

Cat:SB12M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: cd palafolls

0:10:18
00:09:56
0:09:33
i
Paula Venteo Gomez
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Aina Suñé I Teixidó
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Iris Mitjana Hidalgo
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Marcel Cuesta Garcia
00:09:57 (Tr: 0:09:57)
i
Ada Morata Miranda
00:10:07 (Tr: 0:10:07)

T. real: 00:09:57

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:19:14

Cat:SB12M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:12:09:17

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club: club triatló montornès

0:10:20
00:09:57
0:09:34
i
Aina Suñé I Teixidó
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Iris Mitjana Hidalgo
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Alexander Marco Garre
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Ada Morata Miranda
00:10:07 (Tr: 0:10:07)

T. real: 00:10:07

Inici real: 12:09:17

Hora meta: 12:19:24

Cat:SB12F

Pos. categoria: 37

Inici cursa:12:09:17

Sexe:F

Ritme: 6:15 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:10:30
00:10:07
0:09:43
i
Iris Mitjana Hidalgo
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Alexander Marco Garre
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Marcel Cuesta Garcia
00:09:57 (Tr: 0:09:57)