SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB16MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:14:06

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:13

Cat:SB16M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: ca sant celoni

0:15:04
00:14:06
0:13:07
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:16

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:23

Cat:SB16M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: uge badalona

0:15:04
00:14:16
0:13:27
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:19

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:26

Cat:SB16F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:15:04
00:14:19
0:13:34
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:27

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:34

Cat:SB16M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:15:04
00:14:27
0:13:49
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:31

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:38

Cat:SB16M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:15:13
00:14:31
0:13:49
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)

T. real: 00:14:35

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:54:42

Cat:SB16M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:15:23
00:14:35
0:13:47
i
Gudari Redondo Heredia
00:14:06 (Tr: 0:14:06)
i
Gael Muñoz Basso
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Mar Espartero Polino
00:14:19 (Tr: 0:14:19)
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)

T. real: 00:15:04

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:11

Cat:SB16M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: sport canet

0:15:42
00:15:04
0:14:27
i
Daniel Grynyla
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)

T. real: 00:15:13

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:20

Cat:SB16M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: triatló montornès

0:15:56
00:15:13
0:14:31
i
Dominic Carpio I Picón
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)

T. real: 00:15:23

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:30

Cat:SB16M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: club atletisme calella

0:16:11
00:15:23
0:14:35
i
Pol Marin
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)

T. real: 00:15:29

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:36

Cat:SB16F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: ca laietania

0:16:03
00:15:29
0:14:54
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)

T. real: 00:15:35

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:42

Cat:SB16M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:16:07
00:15:35
0:15:03
i
Marti Ramirez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Samuel Lopez Demiguel
00:15:13 (Tr: 0:15:13)
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)

T. real: 00:15:46

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:55:53

Cat:SB16F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: laietània

0:16:15
00:15:46
0:15:16
i
Jordi Roura Ginesta
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)

T. real: 00:16:03

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:10

Cat:SB16M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:16:37
00:16:03
0:15:29
i
Debora Fraile Arrua
00:15:29 (Tr: 0:15:29)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)

T. real: 00:16:07

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:14

Cat:SB16F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: ca laietania

0:16:39
00:16:07
0:15:35
i
Oleguer Esteo Martínez
00:15:35 (Tr: 0:15:35)
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Joel Picó I Martínez
00:16:15 (Tr: 0:16:15)

T. real: 00:16:15

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:22

Cat:SB16M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:16:45
00:16:15
0:15:46
i
Blanca Arechaga
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Pere Moliner
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:16:07 (Tr: 0:16:07)