SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB16MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:16:20

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:27

Cat:SB16F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:17:56
00:16:20
0:14:44
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)

T. real: 00:16:25

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:32

Cat:SB16M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: c.a.malgrat

0:17:56
00:16:25
0:14:54
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)

T. real: 00:16:25

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:32

Cat:SB16M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: ca laietania

0:17:56
00:16:25
0:14:54
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)

T. real: 00:16:49

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:56

Cat:SB16F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: ca laietania

0:17:56
00:16:49
0:15:42
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)

T. real: 00:16:50

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:56:57

Cat:SB16F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: ca sant celoni

0:18:06
00:16:50
0:15:35
i
Alejandra Cunillera Fernández
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
i
Eric Esteban Gamonal
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)

T. real: 00:17:26

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:57:33

Cat:SB16M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: triatló creu groga

0:18:27
00:17:26
0:16:25
i
Martí Paricio Pujol
00:16:25 (Tr: 0:16:25)
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:17:56

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:03

Cat:SB16F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:55 min/km

Club: club triatló montornès

0:19:03
00:17:56
0:16:49
i
Mireia Tabuenca López
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)

T. real: 00:18:06

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:13

Cat:SB16F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:19:21
00:18:06
0:16:50
i
Marta Herrero Lombardo
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)

T. real: 00:18:11

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:18

Cat:SB16M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: c.e. fondistes vilassar de dalt

0:18:56
00:18:11
0:17:26
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:17:26 (Tr: 0:17:26)
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)

T. real: 00:18:20

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:27

Cat:SB16F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club: team trirelay

0:19:09
00:18:20
0:17:32
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)

T. real: 00:18:29

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:36

Cat:SB16F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:19:21
00:18:29
0:17:37
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)

T. real: 00:18:41

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:58:48

Cat:SB16F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club: creu groga triatló

0:19:33
00:18:41
0:17:49
i
Mariona Cuesta Garcia
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Berta Garcia
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Dario Bolance Palacios
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
i
Moha Benabdelouhab
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:09

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:59:16

Cat:SB16F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club:

0:19:57
00:19:09
0:18:20
i
Martina Gonzalez Sánchez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
i
Moha Benabdelouhab
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:21

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:59:28

Cat:SB16F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:40:07

Sexe:F

Ritme: 5:19 min/km

Club: uge badalona

0:20:13
00:19:21
0:18:29
i
Emma De Pablo
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Moha Benabdelouhab
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:33

Inici real: 10:40:07

Hora meta: 10:59:40

Cat:SB16M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:40:07

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:20:25
00:19:33
0:18:41
i
Maria Ramos
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Nina Bigorda Soriano
00:19:09 (Tr: 0:19:09)
i
Itziar Álvarez Sola
00:19:21 (Tr: 0:19:21)