SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB8MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:03:21

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:06

Cat:SB8M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: creu groga triatló

0:03:27
00:03:21
0:03:15
i
Jon Vergel Fort
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Chloe Aranda Palacios
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:23

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:08

Cat:SB8M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: escola pia calella

0:03:27
00:03:23
0:03:19
i
Lluc Puig Piqueras
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Chloe Aranda Palacios
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:23

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:08

Cat:SB8F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:03 min/km

Club: cd palafolls

0:03:27
00:03:23
0:03:19
i
Lluc Puig Piqueras
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Jon Vergel Fort
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:24

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:09

Cat:SB8F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:04 min/km

Club: cd palafolls

0:03:27
00:03:24
0:03:21
i
Lluc Puig Piqueras
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Jon Vergel Fort
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Chloe Aranda Palacios
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:25

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:10

Cat:SB8M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: atcerdanyola

0:03:27
00:03:25
0:03:23
i
Jon Vergel Fort
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Chloe Aranda Palacios
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:27 (Tr: 0:03:27)

T. real: 00:03:26

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:11

Cat:SB8F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:07 min/km

Club: club atletisme calella

0:03:29
00:03:26
0:03:23
i
Chloe Aranda Palacios
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Joel Orbea Parer
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:27

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:12

Cat:SB8F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:09 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:03:30
00:03:27
0:03:24
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Joel Orbea Parer
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Sergi Mora Martín
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:27

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:12

Cat:SB8F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:10 min/km

Club: eie alella

0:03:31
00:03:27
0:03:24
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Joel Orbea Parer
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Sergi Mora Martín
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Biel Piñeiro Janer
00:03:31 (Tr: 0:03:31)

T. real: 00:03:28

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:13

Cat:SB8M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: ca sant celoni

0:03:32
00:03:28
0:03:24
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Max Anguita Guerrero
00:03:25 (Tr: 0:03:25)
i
Ciara Martinez
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Sergi Mora Martín
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Biel Piñeiro Janer
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:03:32 (Tr: 0:03:32)

T. real: 00:03:29

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:14

Cat:SB8M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: cd palafolls

0:03:32
00:03:29
0:03:26
i
Anna Fernandez Cos
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Joel Orbea Parer
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Biel Piñeiro Janer
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Elena Páez Moreno
00:03:32 (Tr: 0:03:32)

T. real: 00:03:31

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:16

Cat:SB8M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: escola ciclisme santa susanna

0:03:35
00:03:31
0:03:27
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Joel Orbea Parer
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Sergi Mora Martín
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Elena Páez Moreno
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Emma Martinez Espada
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:32

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:17

Cat:SB8F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:18 min/km

Club: club atletisme calella

0:03:36
00:03:32
0:03:28
i
Joel Orbea Parer
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Sergi Mora Martín
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Biel Piñeiro Janer
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Elena Páez Moreno
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Emma Martinez Espada
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Helga Aranda Colomer
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:32

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:17

Cat:SB8F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:19 min/km

Club: cd palafolls

0:03:36
00:03:32
0:03:29
i
Sergi Mora Martín
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Biel Piñeiro Janer
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Emma Martinez Espada
00:03:35 (Tr: 0:03:35)
i
Helga Aranda Colomer
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:35

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:20

Cat:SB8F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:23 min/km

Club: tr sports parra

0:03:38
00:03:35
0:03:31
i
Biel Piñeiro Janer
00:03:31 (Tr: 0:03:31)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Elena Páez Moreno
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Helga Aranda Colomer
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:35

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:20

Cat:SB8F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 6:24 min/km

Club: cd palafolls

0:03:38
00:03:35
0:03:32
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Elena Páez Moreno
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Emma Martinez Espada
00:03:35 (Tr: 0:03:35)