SubCurses

8RESULTATS

1r CROS DE TORDERA

SB8MF

20 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:04:07

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:52

Cat:SB8F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:20 min/km

Club: ignasi iglesias

0:04:13
00:04:07
0:04:01
i
Nadia González Cuartielles
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)

T. real: 00:04:08

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:53

Cat:SB8F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:23 min/km

Club: calella

0:04:13
00:04:08
0:04:03
i
Mónica Páramo Valecillos
00:04:07 (Tr: 0:04:07)
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)

T. real: 00:04:11

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:56

Cat:SB8M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:27 min/km

Club: ca laietania

0:04:15
00:04:11
0:04:07
i
Mónica Páramo Valecillos
00:04:07 (Tr: 0:04:07)
i
Nadia González Cuartielles
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)

T. real: 00:04:11

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:56

Cat:SB8M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:27 min/km

Club: club esportiu trikids

0:04:15
00:04:11
0:04:07
i
Mónica Páramo Valecillos
00:04:07 (Tr: 0:04:07)
i
Nadia González Cuartielles
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)

T. real: 00:04:12

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:57

Cat:SB8M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club: c.a.laietània

0:04:15
00:04:12
0:04:08
i
Nadia González Cuartielles
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)

T. real: 00:04:13

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:58

Cat:SB8F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:31 min/km

Club: ca sant celoni

0:04:18
00:04:13
0:04:08
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Nora Jafrane
00:04:18 (Tr: 0:04:18)

T. real: 00:04:13

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:58

Cat:SB8M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:32 min/km

Club: ca laietania

0:04:21
00:04:13
0:04:05
i
Mónica Páramo Valecillos
00:04:07 (Tr: 0:04:07)
i
Nadia González Cuartielles
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Nora Jafrane
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Leonor Londoño Arteaga
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:14

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:39:59

Cat:SB8F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:34 min/km

Club: ca laietania

0:04:22
00:04:14
0:04:07
i
Mónica Páramo Valecillos
00:04:07 (Tr: 0:04:07)
i
Nadia González Cuartielles
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Eneko Moreno Benito
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Unai Rodriguez Lopez
00:04:11 (Tr: 0:04:11)
i
Martí Bret Ruiz
00:04:12 (Tr: 0:04:12)
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Nora Jafrane
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Leonor Londoño Arteaga
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Claudia Ramos Sabater
00:04:22 (Tr: 0:04:22)

T. real: 00:04:18

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:03

Cat:SB8F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:40 min/km

Club: creu groga triatló

0:04:23
00:04:18
0:04:12
i
Bruna Comajuan Del Cerro
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Leonor Londoño Arteaga
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Claudia Ramos Sabater
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jofre Espín Díaz
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:21

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:06

Cat:SB8F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:46 min/km

Club: club esportiu trikids

0:04:29
00:04:21
0:04:13
i
Marc Perez Moll
00:04:13 (Tr: 0:04:13)
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Nora Jafrane
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Claudia Ramos Sabater
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jofre Espín Díaz
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Blau Casero Llobet
00:04:27 (Tr: 0:04:27)
i
Iyad Nahal
00:04:29 (Tr: 0:04:29)

T. real: 00:04:22

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:07

Cat:SB8F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:12:35:45

Sexe:F

Ritme: 7:48 min/km

Club: cd palafolls

0:04:30
00:04:22
0:04:14
i
Abril Romero Martinez
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Nora Jafrane
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Leonor Londoño Arteaga
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Jofre Espín Díaz
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Blau Casero Llobet
00:04:27 (Tr: 0:04:27)
i
Iyad Nahal
00:04:29 (Tr: 0:04:29)

T. real: 00:04:23

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:08

Cat:SB8M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:50 min/km

Club: ca laietania

0:04:31
00:04:23
0:04:15
i
Nora Jafrane
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Leonor Londoño Arteaga
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Claudia Ramos Sabater
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Blau Casero Llobet
00:04:27 (Tr: 0:04:27)
i
Iyad Nahal
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Indra Reñe Ariza
00:04:31 (Tr: 0:04:31)

T. real: 00:04:27

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:12

Cat:SB8M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:57 min/km

Club:

0:04:33
00:04:27
0:04:21
i
Leonor Londoño Arteaga
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Claudia Ramos Sabater
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jofre Espín Díaz
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Iyad Nahal
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Indra Reñe Ariza
00:04:31 (Tr: 0:04:31)

T. real: 00:04:29

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:14

Cat:SB8M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 7:59 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:04:35
00:04:29
0:04:22
i
Claudia Ramos Sabater
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jofre Espín Díaz
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Blau Casero Llobet
00:04:27 (Tr: 0:04:27)
i
Indra Reñe Ariza
00:04:31 (Tr: 0:04:31)

T. real: 00:04:31

Inici real: 12:35:45

Hora meta: 12:40:16

Cat:SB8M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:12:35:45

Sexe:M

Ritme: 8:04 min/km

Club: creu groga triatló

0:04:39
00:04:31
0:04:23
i
Jofre Espín Díaz
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Blau Casero Llobet
00:04:27 (Tr: 0:04:27)
i
Iyad Nahal
00:04:29 (Tr: 0:04:29)