Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:04:23

T. oficial: 00:04:23

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:19:31

Cat:BenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: club d'atletisme gavà

0:04:56
00:04:23
0:03:49
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Judit Albacar Puig
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Laia Lopez Castañer
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)

T. real: 00:04:32

T. oficial: 00:04:32

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:19:40

Cat:BenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 3:47 min/km

Club: ecuador club de atletismo

0:04:56
00:04:32
0:04:09
i
Júlia Hurtado Expósito
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Albacar Puig
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Laia Lopez Castañer
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)

T. real: 00:04:36

T. oficial: 00:04:36

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:19:44

Cat:BenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: atletisme terres de l'ebre

0:04:56
00:04:36
0:04:16
i
Júlia Hurtado Expósito
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Laia Lopez Castañer
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)

T. real: 00:04:45

T. oficial: 00:04:45

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:19:53

Cat:BenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club: club atletisme olot terra de volcan

0:05:07
00:04:45
0:04:23
i
Júlia Hurtado Expósito
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Judit Albacar Puig
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:04:47

T. oficial: 00:04:47

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:19:55

Cat:BenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: a.a. xafatolls

0:05:02
00:04:47
0:04:32
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Judit Albacar Puig
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Laia Lopez Castañer
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)

T. real: 00:04:56

T. oficial: 00:04:56

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:04

Cat:BenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: uge badalona

0:05:15
00:04:56
0:04:36
i
Judit Albacar Puig
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Laia Lopez Castañer
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:04:56

T. oficial: 00:04:56

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:04

Cat:BenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: ce universitari

0:05:07
00:04:56
0:04:45
i
Laia Lopez Castañer
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)

T. real: 00:04:59

T. oficial: 00:04:59

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:07

Cat:BenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:09 min/km

Club: a.a. xafatolls

0:05:11
00:04:59
0:04:47
i
Júlia Stolarczyk Okarma
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:05:01

T. oficial: 00:05:01

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:09

Cat:BenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: lleida ua

0:05:06
00:05:01
0:04:56
i
Carla Perez Martinez
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)

T. real: 00:05:02

T. oficial: 00:05:02

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:10

Cat:BenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: atletisme terres de l'ebre

0:05:07
00:05:02
0:04:56
i
Arhane Garuz Marin
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:05:02

T. oficial: 00:05:02

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:10

Cat:BenF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: club atletismo san jose

0:05:06
00:05:02
0:04:59
i
Karla Díaz Peñuela
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)

T. real: 00:05:03

T. oficial: 00:05:03

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:11

Cat:BenF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:05:07
00:05:03
0:05:00
i
Sabrine Bednaoui Remmal
00:05:01 (Tr: 0:05:01)
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:05:05

T. oficial: 00:05:05

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:13

Cat:BenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: a.a. xafatolls

0:05:09
00:05:05
0:05:02
i
Ainoa Caballé Corchie
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:05:05

T. oficial: 00:05:05

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:13

Cat:BenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: club atletisme vilafranca

0:05:09
00:05:05
0:05:02
i
Carolina Martinez Marco
00:05:02 (Tr: 0:05:02)
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Tessa Máximo Bentancourt
00:05:07 (Tr: 0:05:07)

T. real: 00:05:07

T. oficial: 00:05:07

Inici real: 12:15:08

Hora meta: 12:20:15

Cat:BenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:15:08

Sexe:F

Ritme: 4:16 min/km

Club: ue sants

0:05:10
00:05:07
0:05:03
i
Martina Yanez Velasco
00:05:03 (Tr: 0:05:03)
i
Carlota Niubó Nabau
00:05:05 (Tr: 0:05:05)
i
Manuela Fabea Nyarko Omeou
00:05:05 (Tr: 0:05:05)