Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Jean Bouin Federats i Escolars

JunProF

27 de novembre de 2016
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:12:26

T. oficial: 00:12:26

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:58:11

Cat:ProF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 3:46 min/km

Club: ce vinarÒs

0:13:50
00:12:26
0:11:02
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)

T. real: 00:12:44

T. oficial: 00:12:44

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:58:29

Cat:ProF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: f. c. barcelona

0:13:50
00:12:44
0:11:37
i
Carla Masip Gimeno
00:12:26 (Tr: 0:12:26)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)

T. real: 00:12:50

T. oficial: 00:12:50

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:58:35

Cat:JunF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: f. c. barcelona

0:13:50
00:12:50
0:11:50
i
Carla Masip Gimeno
00:12:26 (Tr: 0:12:26)
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)

T. real: 00:12:53

T. oficial: 00:12:53

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:58:38

Cat:ProF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club: uniÓ colomenca d'atletisme

0:13:50
00:12:53
0:11:56
i
Carla Masip Gimeno
00:12:26 (Tr: 0:12:26)
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)

T. real: 00:13:13

T. oficial: 00:13:13

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:58:58

Cat:ProF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club: c.a. igualada

0:14:00
00:13:13
0:12:26
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)
i
Núria Vizcaino Estrada
00:14:00 (Tr: 0:14:00)

T. real: 00:13:17

T. oficial: 00:13:17

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:59:02

Cat:ProF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club: jab berga

0:14:02
00:13:17
0:12:31
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)
i
Núria Vizcaino Estrada
00:14:00 (Tr: 0:14:00)
i
Khadija Mendou
00:14:02 (Tr: 0:14:02)

T. real: 00:13:50

T. oficial: 00:13:50

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:59:35

Cat:JunF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: c.a. igualada

0:14:47
00:13:50
0:12:53
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Núria Vizcaino Estrada
00:14:00 (Tr: 0:14:00)
i
Khadija Mendou
00:14:02 (Tr: 0:14:02)
i
Dayana Alemany Valls
00:14:14 (Tr: 0:14:14)
i
Yasmina Mesa Ramírez
00:14:24 (Tr: 0:14:24)

T. real: 00:14:00

T. oficial: 00:14:00

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:59:45

Cat:ProF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: c.a.canaletes-sant martÍ

0:14:47
00:14:00
0:13:13
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)
i
Khadija Mendou
00:14:02 (Tr: 0:14:02)
i
Dayana Alemany Valls
00:14:14 (Tr: 0:14:14)
i
Yasmina Mesa Ramírez
00:14:24 (Tr: 0:14:24)

T. real: 00:14:02

T. oficial: 00:14:02

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:59:47

Cat:ProF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:16 min/km

Club: club atletisme ascÓ

0:16:31
00:14:02
0:11:33
i
Carla Masip Gimeno
00:12:26 (Tr: 0:12:26)
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)
i
Núria Vizcaino Estrada
00:14:00 (Tr: 0:14:00)
i
Dayana Alemany Valls
00:14:14 (Tr: 0:14:14)
i
Yasmina Mesa Ramírez
00:14:24 (Tr: 0:14:24)
i
Ainoa Puentes Aguiló
00:16:31 (Tr: 0:16:31)

T. real: 00:14:14

T. oficial: 00:14:14

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 10:59:59

Cat:JunF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: atletisme terres de l'ebre

0:16:31
00:14:14
0:11:57
i
Carla Masip Gimeno
00:12:26 (Tr: 0:12:26)
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)
i
Núria Vizcaino Estrada
00:14:00 (Tr: 0:14:00)
i
Khadija Mendou
00:14:02 (Tr: 0:14:02)
i
Yasmina Mesa Ramírez
00:14:24 (Tr: 0:14:24)
i
Ainoa Puentes Aguiló
00:16:31 (Tr: 0:16:31)

T. real: 00:14:24

T. oficial: 00:14:24

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 11:00:09

Cat:JunF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: c.a. canovelles

0:16:31
00:14:24
0:12:17
i
Carla Masip Gimeno
00:12:26 (Tr: 0:12:26)
i
Marina Bagur Olives
00:12:44 (Tr: 0:12:44)
i
Berta Cabanas Tirapu
00:12:50 (Tr: 0:12:50)
i
Noelia Medina Allue
00:12:53 (Tr: 0:12:53)
i
Maria dels ànge Mestre Adrover
00:13:13 (Tr: 0:13:13)
i
Marta Castillejo Gonzalez
00:13:17 (Tr: 0:13:17)
i
Marta Llagostera Magrans
00:13:50 (Tr: 0:13:50)
i
Núria Vizcaino Estrada
00:14:00 (Tr: 0:14:00)
i
Khadija Mendou
00:14:02 (Tr: 0:14:02)
i
Dayana Alemany Valls
00:14:14 (Tr: 0:14:14)
i
Ainoa Puentes Aguiló
00:16:31 (Tr: 0:16:31)

T. real: 00:16:31

T. oficial: 00:16:31

Inici real: 10:45:45

Hora meta: 11:02:16

Cat:JunF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:45:45

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club: geieg

0:19:00
00:16:31
0:14:02
i
Khadija Mendou
00:14:02 (Tr: 0:14:02)
i
Dayana Alemany Valls
00:14:14 (Tr: 0:14:14)
i
Yasmina Mesa Ramírez
00:14:24 (Tr: 0:14:24)