Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:04:15

T. oficial: 00:04:15

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:22

Cat:InfF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:33 min/km

Club: c.a. igualada

0:04:21
00:04:15
0:04:09
i
Ariadna Blanco Sole
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Marina Pérez Ramos
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Alba Loré Amigó
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:16

T. oficial: 00:04:16

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:23

Cat:InfF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:33 min/km

Club: club esportiu penedès

0:04:21
00:04:16
0:04:11
i
Judit Navarro Salva
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Marina Pérez Ramos
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Alba Loré Amigó
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:16

T. oficial: 00:04:16

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:23

Cat:InfF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:34 min/km

Club: uge badalona

0:04:21
00:04:16
0:04:12
i
Judit Navarro Salva
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Ariadna Blanco Sole
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Alba Loré Amigó
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:18

T. oficial: 00:04:18

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:25

Cat:InfF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:35 min/km

Club: c.a.canaletes-sant martí

0:04:22
00:04:18
0:04:15
i
Judit Navarro Salva
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Ariadna Blanco Sole
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Marina Pérez Ramos
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:19

T. oficial: 00:04:19

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:26

Cat:InfF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:36 min/km

Club: muntanyec sant cugat

0:04:22
00:04:19
0:04:15
i
Ariadna Blanco Sole
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Marina Pérez Ramos
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Alba Loré Amigó
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Alba Cunill Peña
00:04:22 (Tr: 0:04:22)

T. real: 00:04:20

T. oficial: 00:04:20

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:27

Cat:InfF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:37 min/km

Club: atletisme terres de l'ebre

0:04:23
00:04:20
0:04:16
i
Marina Pérez Ramos
00:04:16 (Tr: 0:04:16)
i
Alba Loré Amigó
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Alba Cunill Peña
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nerea Estupiñà Gilabert
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:21

T. oficial: 00:04:21

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:28

Cat:InfF

Pos. categoria: 22

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: uge badalona

0:04:24
00:04:21
0:04:18
i
Alba Loré Amigó
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Alba Cunill Peña
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nerea Estupiñà Gilabert
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:22

T. oficial: 00:04:22

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:29

Cat:InfF

Pos. categoria: 23

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: jab berga

0:04:26
00:04:22
0:04:19
i
Paula Briales Bárzano
00:04:19 (Tr: 0:04:19)
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Nerea Estupiñà Gilabert
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Ares Puentes Aguiló
00:04:24 (Tr: 0:04:24)

T. real: 00:04:22

T. oficial: 00:04:22

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:29

Cat:InfF

Pos. categoria: 24

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: atletisme terres de l'ebre

0:04:26
00:04:22
0:04:19
i
Anna Cardona Ponce
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Alba Cunill Peña
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Ares Puentes Aguiló
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Nedelka Dimitrov Casas
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:23

T. oficial: 00:04:23

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:30

Cat:InfF

Pos. categoria: 25

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: f. c. barcelona

0:04:26
00:04:23
0:04:21
i
Mar Olivé Pérez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Alba Cunill Peña
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nerea Estupiñà Gilabert
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Ares Puentes Aguiló
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Nedelka Dimitrov Casas
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Berta Guitart Barral
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:24

T. oficial: 00:04:24

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:31

Cat:InfF

Pos. categoria: 26

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:40 min/km

Club: atletisme terres de l'ebre

0:04:27
00:04:24
0:04:22
i
Alba Cunill Peña
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nerea Estupiñà Gilabert
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Nedelka Dimitrov Casas
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Berta Guitart Barral
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Daniela Cervantes Moner
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:26

T. oficial: 00:04:26

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:33

Cat:InfF

Pos. categoria: 27

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:41 min/km

Club: ce universitari

0:04:29
00:04:26
0:04:22
i
Nerea Estupiñà Gilabert
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Ares Puentes Aguiló
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Berta Guitart Barral
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Daniela Cervantes Moner
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Anna Onieva Llobera
00:04:28 (Tr: 0:04:28)

T. real: 00:04:26

T. oficial: 00:04:26

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:33

Cat:InfF

Pos. categoria: 28

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club: jab berga

0:04:29
00:04:26
0:04:23
i
Paula Esquerrà
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Ares Puentes Aguiló
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Nedelka Dimitrov Casas
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Daniela Cervantes Moner
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Anna Onieva Llobera
00:04:28 (Tr: 0:04:28)

T. real: 00:04:26

T. oficial: 00:04:26

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:33

Cat:InfF

Pos. categoria: 29

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club:

0:04:28
00:04:26
0:04:24
i
Ares Puentes Aguiló
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Nedelka Dimitrov Casas
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Berta Guitart Barral
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Anna Onieva Llobera
00:04:28 (Tr: 0:04:28)

T. real: 00:04:28

T. oficial: 00:04:28

Inici real: 13:00:07

Hora meta: 13:04:35

Cat:InfF

Pos. categoria: 30

Inici cursa:13:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club: a.a. xafatolls

0:04:30
00:04:28
0:04:26
i
Nedelka Dimitrov Casas
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Berta Guitart Barral
00:04:26 (Tr: 0:04:26)
i
Daniela Cervantes Moner
00:04:26 (Tr: 0:04:26)