Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

10K

16 novembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:33:30

T. oficial: 00:33:30

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 20:33:48

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club:

k5: 0:17:11

Hora k5 : 20:17:29

Pos k5 : 3

-

Meta: 0:33:30

Hora meta: 20:33:48

Pos meta : 1

X 2 posicions

0:33:57
00:33:30
0:33:04
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)

T. real: 00:33:38

T. oficial: 00:33:39

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:33:57

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: ripollet unió atlètica

k5: 0:17:10

Hora k5 : 20:17:29

Pos k5 : 2

-

Meta: 0:33:38

Hora meta: 20:33:57

Pos meta : 2

Z

0:33:57
00:33:39
0:33:22
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)

T. real: 00:33:46

T. oficial: 00:33:47

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:34:05

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: castillejo&caceres rc

k5: 0:17:10

Hora k5 : 20:17:29

Pos k5 : 1

-

Meta: 0:33:46

Hora meta: 20:34:05

Pos meta : 3

Y 2 posicions

0:34:03
00:33:47
0:33:30
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)

T. real: 00:33:50

T. oficial: 00:33:51

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:34:09

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: duscholux

k5: 0:17:11

Hora k5 : 20:17:29

Pos k5 : 4

-

Meta: 0:33:50

Hora meta: 20:34:09

Pos meta : 4

Z

0:34:11
00:33:51
0:33:30
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)

T. real: 00:33:52

T. oficial: 00:33:53

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:34:11

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: ripollet unión atlética

k5: 0:17:10

Hora k5 : 20:17:29

Pos k5 : 5

-

Meta: 0:33:52

Hora meta: 20:34:11

Pos meta : 5

Z

0:34:07
00:33:53
0:33:39
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)

T. real: 00:33:54

T. oficial: 00:33:55

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:34:13

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

k5: 0:17:11

Hora k5 : 20:17:30

Pos k5 : 7

-

Meta: 0:33:54

Hora meta: 20:34:13

Pos meta : 6

X 1 posició

0:34:03
00:33:55
0:33:47
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)

T. real: 00:33:56

T. oficial: 00:33:57

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:34:15

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: cims cerdanyola

k5: 0:17:23

Hora k5 : 20:17:42

Pos k5 : 10

-

Meta: 0:33:56

Hora meta: 20:34:15

Pos meta : 7

X 3 posicions

0:34:07
00:33:57
0:33:47
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)

T. real: 00:33:57

T. oficial: 00:33:58

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:34:16

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: ripollet union atletica

k5: 0:17:10

Hora k5 : 20:17:29

Pos k5 : 6

-

Meta: 0:33:57

Hora meta: 20:34:16

Pos meta : 8

Y 2 posicions

0:34:28
00:33:58
0:33:29
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)

T. real: 00:33:59

T. oficial: 00:34:00

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:34:18

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: club esportiu montornès

k5: 0:17:22

Hora k5 : 20:17:42

Pos k5 : 9

-

Meta: 0:33:59

Hora meta: 20:34:18

Pos meta : 9

Z

0:34:33
00:34:00
0:33:27
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)

T. real: 00:34:06

T. oficial: 00:34:07

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:34:25

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:15

Hora k5 : 20:17:34

Pos k5 : 8

-

Meta: 0:34:06

Hora meta: 20:34:25

Pos meta : 10

Y 2 posicions

0:35:12
00:34:07
0:33:01
Josep Díaz Carretero
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:39 (Tr: 0:33:38)
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)

T. real: 00:34:27

T. oficial: 00:34:28

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:34:46

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: at cerdanyola

k5: 0:17:30

Hora k5 : 20:17:49

Pos k5 : 12

-

Meta: 0:34:27

Hora meta: 20:34:46

Pos meta : 11

X 1 posició

0:35:13
00:34:28
0:33:42
Alex Nuñez Leal
00:33:47 (Tr: 0:33:46)
Toni Bautista Tortajada
00:33:51 (Tr: 0:33:50)
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)

T. real: 00:34:33

T. oficial: 00:34:33

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 20:34:51

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: at cerdanyola

k5: 0:17:30

Hora k5 : 20:17:48

Pos k5 : 11

-

Meta: 0:34:33

Hora meta: 20:34:51

Pos meta : 12

Y 1 posició

0:35:14
00:34:33
0:33:53
Francisco Torres Pino
00:33:53 (Tr: 0:33:52)
Paulius Auryla
00:33:55 (Tr: 0:33:54)
i
Isaac Duarte Martinez
00:33:57 (Tr: 0:33:56)
i
Joan Mengual Bordas
00:33:58 (Tr: 0:33:57)
i
Albert Caballero Recio
00:34:00 (Tr: 0:33:59)
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)

T. real: 00:35:10

T. oficial: 00:35:12

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:35:30

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: at cerdanyola

k5: 0:17:33

Hora k5 : 20:17:53

Pos k5 : 13

-

Meta: 0:35:10

Hora meta: 20:35:30

Pos meta : 13

Z

0:36:18
00:35:12
0:34:07
Bruno Paz Palanques
00:34:07 (Tr: 0:34:06)
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)

T. real: 00:35:11

T. oficial: 00:35:13

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:35:31

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: munich road runners club

k5: 0:17:47

Hora k5 : 20:18:07

Pos k5 : 16

-

Meta: 0:35:11

Hora meta: 20:35:31

Pos meta : 14

X 2 posicions

0:35:59
00:35:13
0:34:28
Ruben Bona Carneros
00:34:28 (Tr: 0:34:27)
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)

T. real: 00:35:13

T. oficial: 00:35:14

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:35:32

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: sedentaris.cat

k5: 0:17:45

Hora k5 : 20:18:04

Pos k5 : 15

-

Meta: 0:35:13

Hora meta: 20:35:32

Pos meta : 15

Z

0:35:54
00:35:14
0:34:33
David Serra Termens
00:34:33 (Tr: 0:34:33)
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)

T. real: 00:35:17

T. oficial: 00:35:20

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:35:38

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: cims cerdanyola

k5: 0:17:41

Hora k5 : 20:18:01

Pos k5 : 14

-

Meta: 0:35:17

Hora meta: 20:35:38

Pos meta : 16

Y 2 posicions

0:35:44
00:35:20
0:34:55
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)

T. real: 00:35:25

T. oficial: 00:35:27

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:35:45

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:59

Hora k5 : 20:18:19

Pos k5 : 20

-

Meta: 0:35:25

Hora meta: 20:35:45

Pos meta : 17

X 3 posicions

0:35:48
00:35:27
0:35:05
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)

T. real: 00:35:28

T. oficial: 00:35:31

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:35:49

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:18:10

Hora k5 : 20:18:30

Pos k5 : 22

-

Meta: 0:35:28

Hora meta: 20:35:49

Pos meta : 18

X 4 posicions

0:36:10
00:35:31
0:34:52
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)

T. real: 00:35:40

T. oficial: 00:35:44

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:36:02

Cat:M2

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: ripollet unió atletica

k5: 0:17:55

Hora k5 : 20:18:17

Pos k5 : 18

-

Meta: 0:35:40

Hora meta: 20:36:02

Pos meta : 19

Y 1 posició

0:36:18
00:35:44
0:35:09
i
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:35:12 (Tr: 0:35:10)
i
Heller Henry
00:35:13 (Tr: 0:35:11)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:14 (Tr: 0:35:13)
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)
Daniel Fernández Muñoz
00:36:18 (Tr: 0:36:17)

T. real: 00:35:47

T. oficial: 00:35:48

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:36:06

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 3:35 min/km

Club: viwo

k5: 0:18:06

Hora k5 : 20:18:25

Pos k5 : 21

-

Meta: 0:35:47

Hora meta: 20:36:06

Pos meta : 20

X 1 posició

0:36:19
00:35:48
0:35:17
Manuel Ochoa Fernandez
00:35:20 (Tr: 0:35:17)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:27 (Tr: 0:35:25)
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)
Daniel Fernández Muñoz
00:36:18 (Tr: 0:36:17)
Jaume Herrero Pastor
00:36:19 (Tr: 0:36:17)

T. real: 00:36:09

T. oficial: 00:36:10

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:36:28

Cat:M2

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

k5: 0:17:58

Hora k5 : 20:18:16

Pos k5 : 17

-

Meta: 0:36:09

Hora meta: 20:36:28

Pos meta : 21

Y 4 posicions

0:36:48
00:36:10
0:35:31
Carles Marín López
00:35:31 (Tr: 0:35:28)
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)
Daniel Fernández Muñoz
00:36:18 (Tr: 0:36:17)
Jaume Herrero Pastor
00:36:19 (Tr: 0:36:17)
Alejandro Giral Aguilar
00:36:31 (Tr: 0:36:29)
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)

T. real: 00:36:17

T. oficial: 00:36:18

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:36:36

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: sedentaris.cat

k5: 0:18:16

Hora k5 : 20:18:36

Pos k5 : 24

-

Meta: 0:36:17

Hora meta: 20:36:36

Pos meta : 22

X 2 posicions

0:36:53
00:36:18
0:35:44
Jairo Sanchez Martos
00:35:44 (Tr: 0:35:40)
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)
Jaume Herrero Pastor
00:36:19 (Tr: 0:36:17)
Alejandro Giral Aguilar
00:36:31 (Tr: 0:36:29)
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:17

T. oficial: 00:36:19

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:36:37

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: duscholux

k5: 0:18:14

Hora k5 : 20:18:33

Pos k5 : 23

-

Meta: 0:36:17

Hora meta: 20:36:37

Pos meta : 23

Z

0:36:49
00:36:19
0:35:48
i
Laura Gómez Ramon
00:35:48 (Tr: 0:35:47)
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)
Daniel Fernández Muñoz
00:36:18 (Tr: 0:36:17)
Alejandro Giral Aguilar
00:36:31 (Tr: 0:36:29)
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:29

T. oficial: 00:36:31

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:36:49

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: sedentaris.cat

k5: 0:18:19

Hora k5 : 20:18:39

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:36:29

Hora meta: 20:36:49

Pos meta : 24

X 3 posicions

0:36:53
00:36:31
0:36:10
Joan Dieste Pastor
00:36:10 (Tr: 0:36:09)
Daniel Fernández Muñoz
00:36:18 (Tr: 0:36:17)
Jaume Herrero Pastor
00:36:19 (Tr: 0:36:17)
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:30

T. oficial: 00:36:32

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:36:50

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: duscholux

k5: 0:18:18

Hora k5 : 20:18:38

Pos k5 : 25

-

Meta: 0:36:30

Hora meta: 20:36:50

Pos meta : 25

Z

0:36:46
00:36:32
0:36:18
Daniel Fernández Muñoz
00:36:18 (Tr: 0:36:17)
Jaume Herrero Pastor
00:36:19 (Tr: 0:36:17)
Alejandro Giral Aguilar
00:36:31 (Tr: 0:36:29)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)

T. real: 00:36:33

T. oficial: 00:36:38

Inici real: 20:00:23

Hora meta: 20:36:56

Cat:M2

Pos. categoria: 18

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: triarmy bikeocasion

k5: 0:18:18

Hora k5 : 20:18:41

Pos k5 : 28

-

Meta: 0:36:33

Hora meta: 20:36:56

Pos meta : 26

X 2 posicions

0:36:57
00:36:38
0:36:19
Jaume Herrero Pastor
00:36:19 (Tr: 0:36:17)
Alejandro Giral Aguilar
00:36:31 (Tr: 0:36:29)
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:44

T. oficial: 00:36:46

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:37:04

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: duscholux

k5: 0:18:19

Hora k5 : 20:18:39

Pos k5 : 26

-

Meta: 0:36:44

Hora meta: 20:37:04

Pos meta : 27

Y 1 posició

0:37:00
00:36:46
0:36:31
Alejandro Giral Aguilar
00:36:31 (Tr: 0:36:29)
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)
Marc Ribo Avila
00:36:59 (Tr: 0:36:44)

T. real: 00:36:42

T. oficial: 00:36:46

Inici real: 20:00:23

Hora meta: 20:37:04

Cat:M2

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: cims cerdanyola

k5: 0:17:56

Hora k5 : 20:18:18

Pos k5 : 19

-

Meta: 0:36:42

Hora meta: 20:37:04

Pos meta : 28

Y 9 posicions

0:37:00
00:36:46
0:36:32
Ernest Sans Romeu
00:36:32 (Tr: 0:36:30)
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)
Marc Ribo Avila
00:36:59 (Tr: 0:36:44)

T. real: 00:36:47

T. oficial: 00:36:49

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:37:07

Cat:M2

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ripollet unió atlètica

k5: 0:18:52

Hora k5 : 20:19:12

Pos k5 : 37

-

Meta: 0:36:47

Hora meta: 20:37:07

Pos meta : 29

X 8 posicions

0:37:00
00:36:49
0:36:38
Albert Salvany Pineda
00:36:38 (Tr: 0:36:33)
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
Marc Ribo Avila
00:36:59 (Tr: 0:36:44)

T. real: 00:36:44

T. oficial: 00:36:59

Inici real: 20:00:33

Hora meta: 20:37:17

Cat:M2

Pos. categoria: 21

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: tfswim

k5: 0:18:31

Hora k5 : 20:19:04

Pos k5 : 30

-

Meta: 0:36:44

Hora meta: 20:37:17

Pos meta : 30

Z

0:37:13
00:36:59
0:36:46
Alberto Lopez Prieto
00:36:46 (Tr: 0:36:44)
i
Roberto Muñoz Cerezal
00:36:46 (Tr: 0:36:42)
David Fasienda Bernalte
00:36:49 (Tr: 0:36:47)