Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

16 novembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:17:04

T. oficial: 00:17:04

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 20:17:22

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: at cerdanyola

0:18:09
00:17:04
0:15:59
Jordi Linares Hernández
00:17:23 (Tr: 0:17:22)
Guillem Rodríguez Ferrer
00:17:35 (Tr: 0:17:34)
Roger Gual Ruiz
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)

T. real: 00:17:22

T. oficial: 00:17:23

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:17:41

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: at cerdanyola

0:18:09
00:17:23
0:16:37
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
Guillem Rodríguez Ferrer
00:17:35 (Tr: 0:17:34)
Roger Gual Ruiz
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)

T. real: 00:17:34

T. oficial: 00:17:35

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:17:53

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: at cerdanyola

0:18:09
00:17:35
0:17:00
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
Jordi Linares Hernández
00:17:23 (Tr: 0:17:22)
Roger Gual Ruiz
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)

T. real: 00:17:40

T. oficial: 00:17:40

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 20:17:58

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: club gasss triatló

0:18:16
00:17:40
0:17:04
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
Jordi Linares Hernández
00:17:23 (Tr: 0:17:22)
Guillem Rodríguez Ferrer
00:17:35 (Tr: 0:17:34)
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:48

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:18:06

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:18:55
00:17:48
0:16:40
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
Jordi Linares Hernández
00:17:23 (Tr: 0:17:22)
Guillem Rodríguez Ferrer
00:17:35 (Tr: 0:17:34)
Roger Gual Ruiz
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)

T. real: 00:17:50

T. oficial: 00:17:51

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:18:09

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: best squad

0:18:57
00:17:51
0:16:46
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:17:04 (Tr: 0:17:04)
Jordi Linares Hernández
00:17:23 (Tr: 0:17:22)
Guillem Rodríguez Ferrer
00:17:35 (Tr: 0:17:34)
Roger Gual Ruiz
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)

T. real: 00:18:09

T. oficial: 00:18:09

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:18:27

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: at cerdanyola

0:18:59
00:18:09
0:17:19
Jordi Linares Hernández
00:17:23 (Tr: 0:17:22)
Guillem Rodríguez Ferrer
00:17:35 (Tr: 0:17:34)
Roger Gual Ruiz
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)

T. real: 00:18:40

T. oficial: 00:18:55

Inici real: 20:00:33

Hora meta: 20:19:13

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: los martes con dios

0:20:03
00:18:55
0:17:48
David Garcia Aranda
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)

T. real: 00:18:53

T. oficial: 00:18:57

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:19:15

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: unió atlética ripollet

0:20:03
00:18:57
0:17:51
Juan ignacio Pieras Martín
00:17:51 (Tr: 0:17:50)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)

T. real: 00:18:52

T. oficial: 00:18:59

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 20:19:17

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club:

0:19:49
00:18:59
0:18:09
i
Joan Rodriguez Gomez
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)

T. real: 00:18:59

T. oficial: 00:19:02

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:19:20

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: at cerdanyola

0:19:32
00:19:02
0:18:32
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)

T. real: 00:19:04

T. oficial: 00:19:05

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:19:23

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:19:36
00:19:05
0:18:34
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)

T. real: 00:19:21

T. oficial: 00:19:26

Inici real: 20:00:23

Hora meta: 20:19:44

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club: at cerdanyola

0:19:53
00:19:26
0:18:59
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:32

Inici real: 20:00:24

Hora meta: 20:19:50

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: cn caldes

0:20:03
00:19:32
0:19:02
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)

T. real: 00:18:35

T. oficial: 00:19:36

Inici real: 20:01:19

Hora meta: 20:19:54

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

0:20:07
00:19:36
0:19:05
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)

T. real: 00:19:37

T. oficial: 00:19:38

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:19:56

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: at cerdanyola

0:20:26
00:19:38
0:18:50
Antonio Vazquez Pascual
00:18:55 (Tr: 0:18:40)
Rafa Navarro Ruiz
00:18:57 (Tr: 0:18:53)
Eric Badrena Cortés
00:18:59 (Tr: 0:18:52)
i
Adrian Burgos Pacherres
00:19:02 (Tr: 0:18:59)
i
David Clarós Morales
00:19:05 (Tr: 0:19:04)
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)

T. real: 00:19:43

T. oficial: 00:19:47

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:20:05

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: club triatlo granollers

0:20:28
00:19:47
0:19:05
Laura Domínguez Diez
00:19:26 (Tr: 0:19:21)
Jonathan Martins Minaya
00:19:32 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)

T. real: 00:20:02

T. oficial: 00:20:07

Inici real: 20:00:23

Hora meta: 20:20:25

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:20:37
00:20:07
0:19:36
i
Jordi albert Pigem I Arruego
00:19:36 (Tr: 0:18:35)
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)
i
Shania Lopez Jimenez
00:20:28 (Tr: 0:20:27)
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)

T. real: 00:20:17

T. oficial: 00:20:26

Inici real: 20:00:27

Hora meta: 20:20:44

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

0:21:14
00:20:26
0:19:38
i
Aroa Berenguel Soto
00:19:38 (Tr: 0:19:37)
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)
i
Shania Lopez Jimenez
00:20:28 (Tr: 0:20:27)
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:19

T. oficial: 00:20:28

Inici real: 20:00:27

Hora meta: 20:20:46

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: cims cerdanyola

0:21:09
00:20:28
0:19:47
i
Daniel Alarcon Vila
00:19:47 (Tr: 0:19:43)
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Shania Lopez Jimenez
00:20:28 (Tr: 0:20:27)
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)

T. real: 00:20:27

T. oficial: 00:20:28

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:20:46

Cat:F1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: at cerdanyola

0:20:50
00:20:28
0:20:07
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:31

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 20:20:49

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: triarmy bikeocasion

0:21:04
00:20:31
0:19:59
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)
i
Shania Lopez Jimenez
00:20:28 (Tr: 0:20:27)
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)

T. real: 00:20:36

T. oficial: 00:20:38

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:20:56

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: at cerdanyola

0:21:11
00:20:38
0:20:04
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)
i
Shania Lopez Jimenez
00:20:28 (Tr: 0:20:27)
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)

T. real: 00:20:07

T. oficial: 00:20:39

Inici real: 20:00:50

Hora meta: 20:20:57

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club:

0:21:12
00:20:39
0:20:05
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:07 (Tr: 0:20:02)
Oscar Denamiel Salvador
00:20:26 (Tr: 0:20:17)
i
Sergi Domínguez Froilan
00:20:28 (Tr: 0:20:19)
i
Shania Lopez Jimenez
00:20:28 (Tr: 0:20:27)
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:53

T. oficial: 00:21:04

Inici real: 20:00:29

Hora meta: 20:21:22

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: medina triatlo

0:21:36
00:21:04
0:20:31
i
Daniel Jiménez Vázquez
00:20:31 (Tr: 0:20:22)
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)
Pedro Roman Francisco
00:21:27 (Tr: 0:21:22)
i
Aina Vernetta Feliubadalo
00:21:30 (Tr: 0:21:26)
Lourdes Rubio Vives
00:21:32 (Tr: 0:21:29)

T. real: 00:21:11

T. oficial: 00:21:11

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 20:21:29

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: at cerdanyola

0:21:45
00:21:11
0:20:38
i
Roger Gómez Pérez
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)
Pedro Roman Francisco
00:21:27 (Tr: 0:21:22)
i
Aina Vernetta Feliubadalo
00:21:30 (Tr: 0:21:26)
Lourdes Rubio Vives
00:21:32 (Tr: 0:21:29)

T. real: 00:21:09

T. oficial: 00:21:12

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:21:30

Cat:M1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: at cerdanyola

0:21:46
00:21:12
0:20:39
i
Ssegi Lucha Falgueras
00:20:39 (Tr: 0:20:07)
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
Pedro Roman Francisco
00:21:27 (Tr: 0:21:22)
i
Aina Vernetta Feliubadalo
00:21:30 (Tr: 0:21:26)
Lourdes Rubio Vives
00:21:32 (Tr: 0:21:29)

T. real: 00:21:22

T. oficial: 00:21:27

Inici real: 20:00:24

Hora meta: 20:21:45

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: club esportiu bubo sports

0:21:51
00:21:27
0:21:04
i
Victor Puyal Martinez
00:21:04 (Tr: 0:20:53)
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)
i
Aina Vernetta Feliubadalo
00:21:30 (Tr: 0:21:26)
Lourdes Rubio Vives
00:21:32 (Tr: 0:21:29)

T. real: 00:21:26

T. oficial: 00:21:30

Inici real: 20:00:23

Hora meta: 20:21:48

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club: capdavanol

0:21:49
00:21:30
0:21:11
i
Xavi Maria Asin
00:21:11 (Tr: 0:21:11)
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)
Pedro Roman Francisco
00:21:27 (Tr: 0:21:22)
Lourdes Rubio Vives
00:21:32 (Tr: 0:21:29)

T. real: 00:21:29

T. oficial: 00:21:32

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:21:50

Cat:F4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club: ripollet unio atletica (rua)

0:21:52
00:21:32
0:21:12
i
Alex grisha Torres Soria
00:21:12 (Tr: 0:21:09)
Pedro Roman Francisco
00:21:27 (Tr: 0:21:22)
i
Aina Vernetta Feliubadalo
00:21:30 (Tr: 0:21:26)