Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

16 novembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:31:02

T. oficial: 00:31:33

Inici real: 20:00:49

Hora meta: 20:31:51

Cat:F3

Pos. categoria: 34

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:32:02
00:31:33
0:31:04
i
Tana Corbera Castellvi
00:31:35 (Tr: 0:31:05)
i
Oscar Huertas Eduardo
00:31:39 (Tr: 0:30:24)
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)

T. real: 00:31:05

T. oficial: 00:31:35

Inici real: 20:00:48

Hora meta: 20:31:53

Cat:F3

Pos. categoria: 35

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:32:02
00:31:35
0:31:07
i
Patricia Corcho Castro
00:31:33 (Tr: 0:31:02)
i
Oscar Huertas Eduardo
00:31:39 (Tr: 0:30:24)
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)

T. real: 00:30:24

T. oficial: 00:31:39

Inici real: 20:01:33

Hora meta: 20:31:57

Cat:M2

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club:

0:32:02
00:31:39
0:31:16
i
Patricia Corcho Castro
00:31:33 (Tr: 0:31:02)
i
Tana Corbera Castellvi
00:31:35 (Tr: 0:31:05)
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)

T. real: 00:30:54

T. oficial: 00:31:41

Inici real: 20:01:06

Hora meta: 20:31:59

Cat:F1

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club: magenta team running

0:32:02
00:31:41
0:31:21
i
Patricia Corcho Castro
00:31:33 (Tr: 0:31:02)
i
Tana Corbera Castellvi
00:31:35 (Tr: 0:31:05)
i
Oscar Huertas Eduardo
00:31:39 (Tr: 0:30:24)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)

T. real: 00:30:54

T. oficial: 00:31:42

Inici real: 20:01:06

Hora meta: 20:32:00

Cat:F1

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:32:02
00:31:42
0:31:21
i
Patricia Corcho Castro
00:31:33 (Tr: 0:31:02)
i
Tana Corbera Castellvi
00:31:35 (Tr: 0:31:05)
i
Oscar Huertas Eduardo
00:31:39 (Tr: 0:30:24)
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)

T. real: 00:30:58

T. oficial: 00:31:45

Inici real: 20:01:05

Hora meta: 20:32:03

Cat:M3

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: magenta team running

0:32:02
00:31:45
0:31:28
i
Patricia Corcho Castro
00:31:33 (Tr: 0:31:02)
i
Tana Corbera Castellvi
00:31:35 (Tr: 0:31:05)
i
Oscar Huertas Eduardo
00:31:39 (Tr: 0:30:24)
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
i
Olga Sánchez Chaves
00:32:02 (Tr: 0:31:30)

T. real: 00:31:07

T. oficial: 00:32:02

Inici real: 20:01:14

Hora meta: 20:32:20

Cat:M4

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club:

0:32:22
00:32:02
0:31:41
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
i
Olga Sánchez Chaves
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
Alex Gasull Such
00:32:06 (Tr: 0:31:10)
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)

T. real: 00:31:30

T. oficial: 00:32:02

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 20:32:20

Cat:F3

Pos. categoria: 36

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:18 min/km

Club:

0:32:22
00:32:02
0:31:42
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Olga Sánchez Chaves
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
Alex Gasull Such
00:32:06 (Tr: 0:31:10)
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)
i
Irene Fuentes Martinez
00:32:22 (Tr: 0:31:41)

T. real: 00:31:30

T. oficial: 00:32:02

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 20:32:20

Cat:F3

Pos. categoria: 37

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:18 min/km

Club:

0:32:20
00:32:02
0:31:45
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
Alex Gasull Such
00:32:06 (Tr: 0:31:10)
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)

T. real: 00:31:10

T. oficial: 00:32:06

Inici real: 20:01:15

Hora meta: 20:32:24

Cat:M4

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club: club triatló serradells andorra

0:32:22
00:32:06
0:31:49
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
i
Olga Sánchez Chaves
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)
i
Irene Fuentes Martinez
00:32:22 (Tr: 0:31:41)

T. real: 00:31:46

T. oficial: 00:32:08

Inici real: 20:00:41

Hora meta: 20:32:26

Cat:F3

Pos. categoria: 38

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club:

0:32:36
00:32:08
0:31:41
i
Claudia Vilchez Hinojo
00:31:41 (Tr: 0:30:54)
i
Ivet Toribio Olmos
00:31:42 (Tr: 0:30:54)
Jose manuel Vilchez Cobo
00:31:45 (Tr: 0:30:58)
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
i
Olga Sánchez Chaves
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
Alex Gasull Such
00:32:06 (Tr: 0:31:10)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)
i
Irene Fuentes Martinez
00:32:22 (Tr: 0:31:41)
i
Inés maría Estrella Reyed
00:32:36 (Tr: 0:32:09)

T. real: 00:31:21

T. oficial: 00:32:18

Inici real: 20:01:16

Hora meta: 20:32:36

Cat:F3

Pos. categoria: 39

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:17 min/km

Club:

0:32:36
00:32:18
0:32:01
i
Ginés Mata Amaro
00:32:02 (Tr: 0:31:07)
i
Eva Ortiz Garcia
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
i
Olga Sánchez Chaves
00:32:02 (Tr: 0:31:30)
Alex Gasull Such
00:32:06 (Tr: 0:31:10)
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Irene Fuentes Martinez
00:32:22 (Tr: 0:31:41)
i
Inés maría Estrella Reyed
00:32:36 (Tr: 0:32:09)
i
Adriano Pérez Fernández
00:32:36 (Tr: 0:32:08)

T. real: 00:31:41

T. oficial: 00:32:22

Inici real: 20:00:59

Hora meta: 20:32:40

Cat:F4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:21 min/km

Club: at cerdanyola

0:32:39
00:32:22
0:32:06
Alex Gasull Such
00:32:06 (Tr: 0:31:10)
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)
i
Inés maría Estrella Reyed
00:32:36 (Tr: 0:32:09)
i
Adriano Pérez Fernández
00:32:36 (Tr: 0:32:08)

T. real: 00:32:09

T. oficial: 00:32:36

Inici real: 20:00:45

Hora meta: 20:32:54

Cat:F3

Pos. categoria: 40

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:33:03
00:32:36
0:32:08
i
Leonor Garcia Pascual
00:32:08 (Tr: 0:31:46)
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)
i
Irene Fuentes Martinez
00:32:22 (Tr: 0:31:41)
i
Adriano Pérez Fernández
00:32:36 (Tr: 0:32:08)

T. real: 00:32:08

T. oficial: 00:32:36

Inici real: 20:00:46

Hora meta: 20:32:54

Cat:M3

Pos. categoria: 47

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:32:53
00:32:36
0:32:18
i
Alexandra Jaime Pla
00:32:18 (Tr: 0:31:21)
i
Irene Fuentes Martinez
00:32:22 (Tr: 0:31:41)
i
Inés maría Estrella Reyed
00:32:36 (Tr: 0:32:09)