Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

16 novembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:22:47

T. oficial: 00:22:56

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 20:23:14

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:23:24
00:22:56
0:22:29
Carmen Martin Diaz
00:23:08 (Tr: 0:23:00)
Alex Alvarez Garcia
00:23:11 (Tr: 0:23:04)
Daniel Perez Adsuara
00:23:12 (Tr: 0:22:46)
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)

T. real: 00:23:00

T. oficial: 00:23:08

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 20:23:26

Cat:F3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:24
00:23:08
0:22:51
Ricard Iglesias Iglesias
00:22:56 (Tr: 0:22:47)
Alex Alvarez Garcia
00:23:11 (Tr: 0:23:04)
Daniel Perez Adsuara
00:23:12 (Tr: 0:22:46)
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)

T. real: 00:23:04

T. oficial: 00:23:11

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 20:23:29

Cat:M1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: i run with leiva

0:23:26
00:23:11
0:22:56
Ricard Iglesias Iglesias
00:22:56 (Tr: 0:22:47)
Carmen Martin Diaz
00:23:08 (Tr: 0:23:00)
Daniel Perez Adsuara
00:23:12 (Tr: 0:22:46)
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)

T. real: 00:22:46

T. oficial: 00:23:12

Inici real: 20:00:44

Hora meta: 20:23:30

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: pratenc

0:23:27
00:23:12
0:22:56
Ricard Iglesias Iglesias
00:22:56 (Tr: 0:22:47)
Carmen Martin Diaz
00:23:08 (Tr: 0:23:00)
Alex Alvarez Garcia
00:23:11 (Tr: 0:23:04)
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)

T. real: 00:22:44

T. oficial: 00:23:12

Inici real: 20:00:47

Hora meta: 20:23:30

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:23:28
00:23:12
0:22:57
Carmen Martin Diaz
00:23:08 (Tr: 0:23:00)
Alex Alvarez Garcia
00:23:11 (Tr: 0:23:04)
Daniel Perez Adsuara
00:23:12 (Tr: 0:22:46)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)

T. real: 00:23:15

T. oficial: 00:23:18

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:23:36

Cat:F1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club: at cerdanyola

0:23:28
00:23:18
0:23:09
Alex Alvarez Garcia
00:23:11 (Tr: 0:23:04)
Daniel Perez Adsuara
00:23:12 (Tr: 0:22:46)
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)
Roberto Gamero Poveda
00:23:28 (Tr: 0:22:58)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:23:24

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 20:23:42

Cat:M5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:23:36
00:23:24
0:23:12
Daniel Perez Adsuara
00:23:12 (Tr: 0:22:46)
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)
Roberto Gamero Poveda
00:23:28 (Tr: 0:22:58)
i
Alberto Expósito Genisio
00:23:30 (Tr: 0:22:56)
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)

T. real: 00:22:57

T. oficial: 00:23:28

Inici real: 20:00:49

Hora meta: 20:23:46

Cat:M1

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:43
00:23:28
0:23:12
i
Javier Ariño Bosque
00:23:12 (Tr: 0:22:44)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)
Roberto Gamero Poveda
00:23:28 (Tr: 0:22:58)
i
Alberto Expósito Genisio
00:23:30 (Tr: 0:22:56)
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)
i
Martina Gea Solà
00:23:38 (Tr: 0:23:35)
i
Paula Perelló Gallego
00:23:38 (Tr: 0:23:31)
i
Neila Parra Estrada
00:23:41 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:22:58

T. oficial: 00:23:28

Inici real: 20:00:48

Hora meta: 20:23:46

Cat:M2

Pos. categoria: 18

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: corredores imperial

0:23:37
00:23:28
0:23:18
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:23:18 (Tr: 0:23:15)
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)
i
Alberto Expósito Genisio
00:23:30 (Tr: 0:22:56)
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)

T. real: 00:22:56

T. oficial: 00:23:30

Inici real: 20:00:52

Hora meta: 20:23:48

Cat:M2

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:38
00:23:30
0:23:21
i
Xavier Serra
00:23:24 (Tr: 0:23:16)
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)
Roberto Gamero Poveda
00:23:28 (Tr: 0:22:58)
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)
i
Martina Gea Solà
00:23:38 (Tr: 0:23:35)

T. real: 00:23:18

T. oficial: 00:23:31

Inici real: 20:00:31

Hora meta: 20:23:49

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:23:38
00:23:31
0:23:25
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)
Roberto Gamero Poveda
00:23:28 (Tr: 0:22:58)
i
Alberto Expósito Genisio
00:23:30 (Tr: 0:22:56)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)
i
Martina Gea Solà
00:23:38 (Tr: 0:23:35)
i
Paula Perelló Gallego
00:23:38 (Tr: 0:23:31)

T. real: 00:23:30

T. oficial: 00:23:34

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:23:52

Cat:M2

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:23:41
00:23:34
0:23:27
i
Gorka Hernandez Villalon
00:23:28 (Tr: 0:22:57)
Roberto Gamero Poveda
00:23:28 (Tr: 0:22:58)
i
Alberto Expósito Genisio
00:23:30 (Tr: 0:22:56)
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Martina Gea Solà
00:23:38 (Tr: 0:23:35)
i
Paula Perelló Gallego
00:23:38 (Tr: 0:23:31)
i
Neila Parra Estrada
00:23:41 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:23:35

T. oficial: 00:23:38

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:23:56

Cat:F1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: atletisme cerdanyola

0:23:47
00:23:38
0:23:30
i
Alberto Expósito Genisio
00:23:30 (Tr: 0:22:56)
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)
i
Paula Perelló Gallego
00:23:38 (Tr: 0:23:31)
i
Neila Parra Estrada
00:23:41 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:23:31

T. oficial: 00:23:38

Inici real: 20:00:25

Hora meta: 20:23:56

Cat:F1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: at cerdanyola

0:23:45
00:23:38
0:23:31
Pablo Carpio Gallego
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)
i
Martina Gea Solà
00:23:38 (Tr: 0:23:35)
i
Neila Parra Estrada
00:23:41 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:23:38

T. oficial: 00:23:41

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:23:59

Cat:F1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: at cerdanyola

0:23:47
00:23:41
0:23:34
i
Julio manuel Barroso González
00:23:34 (Tr: 0:23:30)
i
Martina Gea Solà
00:23:38 (Tr: 0:23:35)
i
Paula Perelló Gallego
00:23:38 (Tr: 0:23:31)