Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

16 novembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:28

T. oficial: 00:23:42

Inici real: 20:00:33

Hora meta: 20:24:00

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:24:15
00:23:42
0:23:10
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

T. real: 00:23:41

T. oficial: 00:23:48

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 20:24:06

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: zuas sab club

0:24:15
00:23:48
0:23:21
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

T. real: 00:23:35

T. oficial: 00:23:50

Inici real: 20:00:34

Hora meta: 20:24:08

Cat:M2

Pos. categoria: 21

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:24:15
00:23:50
0:23:26
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

T. real: 00:22:36

T. oficial: 00:23:52

Inici real: 20:01:34

Hora meta: 20:24:10

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:24:15
00:23:52
0:23:29
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)

T. real: 00:23:37

T. oficial: 00:23:54

Inici real: 20:00:35

Hora meta: 20:24:12

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: mtm sport salut

0:24:19
00:23:54
0:23:28
Albert Pla Solans
00:23:42 (Tr: 0:23:28)
i
Sergio Zurdo Fernández
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)

T. real: 00:24:07

T. oficial: 00:24:13

Inici real: 20:00:24

Hora meta: 20:24:31

Cat:F1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:50 min/km

Club: medina competición

0:24:35
00:24:13
0:23:50
Victor Lechado Casas
00:23:50 (Tr: 0:23:35)
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)

T. real: 00:23:37

T. oficial: 00:24:15

Inici real: 20:00:56

Hora meta: 20:24:33

Cat:M2

Pos. categoria: 22

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:37
00:24:15
0:23:52
Moisés Calvo García
00:23:52 (Tr: 0:22:36)
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)

T. real: 00:23:36

T. oficial: 00:24:19

Inici real: 20:01:02

Hora meta: 20:24:37

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: club triatló badia del vallés

0:24:45
00:24:19
0:23:54
Alba Ruiz Ceamanos
00:23:54 (Tr: 0:23:37)
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)

T. real: 00:23:37

T. oficial: 00:24:23

Inici real: 20:01:05

Hora meta: 20:24:41

Cat:M2

Pos. categoria: 23

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:34
00:24:23
0:24:13
i
Lanna Toro Lozano
00:24:13 (Tr: 0:24:07)
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:24:31

Inici real: 20:00:53

Hora meta: 20:24:49

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: at cerdanyola

0:24:48
00:24:31
0:24:15
Xavier Guillen Ronquillo
00:24:15 (Tr: 0:23:37)
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)

T. real: 00:23:58

T. oficial: 00:24:31

Inici real: 20:00:52

Hora meta: 20:24:49

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: l’escala port team

0:24:47
00:24:31
0:24:16
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)

T. real: 00:23:54

T. oficial: 00:24:33

Inici real: 20:00:58

Hora meta: 20:24:51

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: penya fondistes badalona

0:24:49
00:24:33
0:24:17
i
Fabio Iamonico
00:24:19 (Tr: 0:23:36)
i
Adrián Jiménez
00:24:23 (Tr: 0:23:37)
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)
Maria Madrona Moreno
00:24:49 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:23:49

T. oficial: 00:24:42

Inici real: 20:01:11

Hora meta: 20:25:00

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:46 min/km

Club: at cerdanyola

0:24:52
00:24:42
0:24:31
Jesus m. Romeo Vivero
00:24:31 (Tr: 0:23:57)
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)
Maria Madrona Moreno
00:24:49 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:47

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 20:25:05

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:02
00:24:47
0:24:31
i
Antoni Tena Mendoza
00:24:31 (Tr: 0:23:58)
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
Maria Madrona Moreno
00:24:49 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:24:40

T. oficial: 00:24:49

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 20:25:07

Cat:F3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:56 min/km

Club: ripollet unió atletica

0:25:06
00:24:49
0:24:33
Victor De Najera Ongil
00:24:33 (Tr: 0:23:54)
Meritxell Larred Ferras
00:24:42 (Tr: 0:23:49)
i
Marcelo Fajardo Rodríguez
00:24:47 (Tr: 0:24:38)