Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

16 novembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:25:39

T. oficial: 00:26:35

Inici real: 20:01:14

Hora meta: 20:26:53

Cat:M1

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club:

0:26:44
00:26:35
0:26:26
Ana Piera Escudero
00:26:39 (Tr: 0:25:49)
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)

T. real: 00:25:49

T. oficial: 00:26:39

Inici real: 20:01:08

Hora meta: 20:26:57

Cat:F2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:26:44
00:26:39
0:26:33
i
Andrés Cillero Garcia
00:26:35 (Tr: 0:25:39)
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)

T. real: 00:26:25

T. oficial: 00:26:39

Inici real: 20:00:33

Hora meta: 20:26:57

Cat:M1

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club:

0:26:44
00:26:39
0:26:33
i
Andrés Cillero Garcia
00:26:35 (Tr: 0:25:39)
Ana Piera Escudero
00:26:39 (Tr: 0:25:49)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)

T. real: 00:26:27

T. oficial: 00:26:42

Inici real: 20:00:34

Hora meta: 20:27:00

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

0:26:50
00:26:42
0:26:35
i
Andrés Cillero Garcia
00:26:35 (Tr: 0:25:39)
Ana Piera Escudero
00:26:39 (Tr: 0:25:49)
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)

T. real: 00:26:41

T. oficial: 00:26:44

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 20:27:02

Cat:M4

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club: veterans cerdanyola

0:26:49
00:26:44
0:26:39
Ana Piera Escudero
00:26:39 (Tr: 0:25:49)
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)

T. real: 00:26:27

T. oficial: 00:26:44

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:27:02

Cat:F3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club: at cerdanyola

0:26:50
00:26:44
0:26:39
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)

T. real: 00:26:35

T. oficial: 00:26:44

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 20:27:02

Cat:M1

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

0:26:48
00:26:44
0:26:41
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)

T. real: 00:26:03

T. oficial: 00:26:44

Inici real: 20:01:00

Hora meta: 20:27:02

Cat:F2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 5:13 min/km

Club: at cerdanyola

0:26:49
00:26:44
0:26:40
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)

T. real: 00:23:03

T. oficial: 00:26:48

Inici real: 20:04:03

Hora meta: 20:27:06

Cat:M2

Pos. categoria: 32

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: yoplai con pan

0:26:58
00:26:48
0:26:37
Ana Piera Escudero
00:26:39 (Tr: 0:25:49)
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)
José antonio García Pozuelo
00:26:58 (Tr: 0:26:47)

T. real: 00:25:58

T. oficial: 00:26:48

Inici real: 20:01:09

Hora meta: 20:27:06

Cat:M2

Pos. categoria: 33

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club:

0:26:59
00:26:48
0:26:38
Ana Piera Escudero
00:26:39 (Tr: 0:25:49)
i
Daniel Ordóñez Muñoz
00:26:39 (Tr: 0:26:25)
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)
José antonio García Pozuelo
00:26:58 (Tr: 0:26:47)
i
Sergio Gálvez Moreno
00:26:59 (Tr: 0:26:19)

T. real: 00:25:57

T. oficial: 00:26:49

Inici real: 20:01:11

Hora meta: 20:27:07

Cat:M2

Pos. categoria: 34

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club:

0:27:00
00:26:49
0:26:39
i
Miguel Ordóñez Guerrero
00:26:42 (Tr: 0:26:27)
i
Abel Moreno Griera
00:26:44 (Tr: 0:26:41)
i
Susanna Pallarols Josa
00:26:44 (Tr: 0:26:27)
i
Felipe Fajardo Rinaldi
00:26:44 (Tr: 0:26:35)
i
Raquel Mendez Clemente
00:26:44 (Tr: 0:26:03)
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
José antonio García Pozuelo
00:26:58 (Tr: 0:26:47)
i
Sergio Gálvez Moreno
00:26:59 (Tr: 0:26:19)
i
Laura Garcia Calderon
00:27:00 (Tr: 0:26:11)

T. real: 00:26:47

T. oficial: 00:26:58

Inici real: 20:00:30

Hora meta: 20:27:16

Cat:M4

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club:

0:27:09
00:26:58
0:26:48
i
Raul Llopart Companys
00:26:48 (Tr: 0:23:03)
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)
i
Sergio Gálvez Moreno
00:26:59 (Tr: 0:26:19)
i
Laura Garcia Calderon
00:27:00 (Tr: 0:26:11)
i
Jordi Loriente Cortada
00:27:01 (Tr: 0:26:01)

T. real: 00:26:19

T. oficial: 00:26:59

Inici real: 20:00:59

Hora meta: 20:27:17

Cat:M2

Pos. categoria: 35

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: at cerdanyola

0:27:10
00:26:59
0:26:48
Eugeni albert Mata Diez
00:26:48 (Tr: 0:25:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)
José antonio García Pozuelo
00:26:58 (Tr: 0:26:47)
i
Laura Garcia Calderon
00:27:00 (Tr: 0:26:11)
i
Jordi Loriente Cortada
00:27:01 (Tr: 0:26:01)

T. real: 00:26:11

T. oficial: 00:27:00

Inici real: 20:01:08

Hora meta: 20:27:18

Cat:F2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:18

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club:

0:27:10
00:27:00
0:26:49
i
Juan antonio Infantes León
00:26:49 (Tr: 0:25:57)
José antonio García Pozuelo
00:26:58 (Tr: 0:26:47)
i
Sergio Gálvez Moreno
00:26:59 (Tr: 0:26:19)
i
Jordi Loriente Cortada
00:27:01 (Tr: 0:26:01)

T. real: 00:26:01

T. oficial: 00:27:01

Inici real: 20:01:19

Hora meta: 20:27:19

Cat:M2

Pos. categoria: 36

Inici cursa:20:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club:

0:27:04
00:27:01
0:26:58
José antonio García Pozuelo
00:26:58 (Tr: 0:26:47)
i
Sergio Gálvez Moreno
00:26:59 (Tr: 0:26:19)
i
Laura Garcia Calderon
00:27:00 (Tr: 0:26:11)