Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

SAILFISH COSTA BRAVA by Sands Beach

Ballena

30 setembre 2018

Ballena Equips Half

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:15:12

T. oficial: 02:15:12

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:46:37

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: fasttriatlo

Nat: 0:13:02

Hora Nat : 07:44:27

Nat2: 0:24:25

Hora Nat2 : 07:55:50

Bici1: 0:25:57

Hora Bici1 : 07:57:22

Bici2: 1:41:29

Hora Bici2 : 09:12:54

C1: 2:12:27

Hora C1 : 09:43:52

Meta: 2:15:12

Hora meta: 09:46:37

2:27:45
02:15:12
2:02:39
i
Roger Manyà Valenzuela
02:17:01 (Tr: 2:17:01)
i
Jordi Relats Moreno
02:22:25 (Tr: 2:22:25)
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)

T. real: 02:17:01

T. oficial: 02:17:01

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:48:26

Cat:SB23M

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: a.e rockets

Nat: 0:15:25

Hora Nat : 07:46:50

Nat2: 0:29:41

Hora Nat2 : 08:01:06

Bici1: 0:30:51

Hora Bici1 : 08:02:16

Bici2: 1:43:42

Hora Bici2 : 09:15:07

C1: 2:14:18

Hora C1 : 09:45:43

Meta: 2:17:01

Hora meta: 09:48:26

2:27:45
02:17:01
2:06:17
i
Adrià Muñoz Illana
02:15:12 (Tr: 2:15:12)
i
Jordi Relats Moreno
02:22:25 (Tr: 2:22:25)
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)

T. real: 02:22:25

T. oficial: 02:22:25

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:53:50

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: fasttriatlon

Nat: 0:13:53

Hora Nat : 07:45:18

Nat2: 0:26:52

Hora Nat2 : 07:58:17

Bici1: 0:28:04

Hora Bici1 : 07:59:29

Bici2: 1:46:09

Hora Bici2 : 09:17:34

C1: 2:19:24

Hora C1 : 09:50:49

Meta: 2:22:25

Hora meta: 09:53:50

2:29:38
02:22:25
2:15:12
i
Adrià Muñoz Illana
02:15:12 (Tr: 2:15:12)
i
Roger Manyà Valenzuela
02:17:01 (Tr: 2:17:01)
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)

T. real: 02:26:00

T. oficial: 02:26:00

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:57:25

Cat:SB23M

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: tricbm

Nat: 0:15:09

Hora Nat : 07:46:34

Nat2: 0:28:46

Hora Nat2 : 08:00:11

Bici1: 0:29:55

Hora Bici1 : 08:01:20

Bici2: 1:51:40

Hora Bici2 : 09:23:05

C1: 2:23:26

Hora C1 : 09:54:51

Meta: 2:26:00

Hora meta: 09:57:25

2:36:48
02:26:00
2:15:12
i
Adrià Muñoz Illana
02:15:12 (Tr: 2:15:12)
i
Roger Manyà Valenzuela
02:17:01 (Tr: 2:17:01)
i
Jordi Relats Moreno
02:22:25 (Tr: 2:22:25)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)
i
Xevi Gallart Garangou
02:36:11 (Tr: 2:36:11)

T. real: 02:26:53

T. oficial: 02:26:53

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:58:18

Cat:ABSF

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:F

Ritme:

Club: ferrerhotelsm3t

Nat: 0:15:10

Hora Nat : 07:46:35

Nat2: 0:28:52

Hora Nat2 : 08:00:17

Bici1: 0:30:03

Hora Bici1 : 08:01:28

Bici2: 1:47:56

Hora Bici2 : 09:19:21

C1: 2:23:23

Hora C1 : 09:54:48

Meta: 2:26:53

Hora meta: 09:58:18

2:36:44
02:26:53
2:17:01
i
Roger Manyà Valenzuela
02:17:01 (Tr: 2:17:01)
i
Jordi Relats Moreno
02:22:25 (Tr: 2:22:25)
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)
i
Xevi Gallart Garangou
02:36:11 (Tr: 2:36:11)

T. real: 02:27:37

T. oficial: 02:27:37

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:59:02

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: t3r

Nat: 0:16:06

Hora Nat : 07:47:31

Nat2: 0:31:04

Hora Nat2 : 08:02:29

Bici1: 0:32:17

Hora Bici1 : 08:03:42

Bici2: 1:50:32

Hora Bici2 : 09:21:57

C1: 2:24:50

Hora C1 : 09:56:15

Meta: 2:27:37

Hora meta: 09:59:02

2:32:49
02:27:37
2:22:25
i
Jordi Relats Moreno
02:22:25 (Tr: 2:22:25)
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)

T. real: 02:27:45

T. oficial: 02:27:45

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:59:10

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: mallorcatrainning mt3

Nat: 0:14:46

Hora Nat : 07:46:11

Nat2: 0:28:43

Hora Nat2 : 08:00:08

Bici1: 0:30:06

Hora Bici1 : 08:01:31

Bici2: 1:47:44

Hora Bici2 : 09:19:09

C1: 2:24:33

Hora C1 : 09:55:58

Meta: 2:27:45

Hora meta: 09:59:10

2:30:14
02:27:45
2:25:17
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)

T. real: 02:28:02

T. oficial: 02:28:02

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 09:59:27

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: club esportiu esteve

Nat: 0:18:09

Hora Nat : 07:49:34

Nat2: 0:33:54

Hora Nat2 : 08:05:19

Bici1: 0:35:20

Hora Bici1 : 08:06:45

Bici2: 1:49:25

Hora Bici2 : 09:20:50

C1: 2:24:52

Hora C1 : 09:56:17

Meta: 2:28:02

Hora meta: 09:59:27

2:31:24
02:28:02
2:24:40
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)

T. real: 02:30:13

T. oficial: 02:30:13

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:01:38

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: vic-etb

Nat: 0:16:03

Hora Nat : 07:47:28

Nat2: 0:31:03

Hora Nat2 : 08:02:28

Bici1: 0:32:19

Hora Bici1 : 08:03:44

Bici2: 1:51:53

Hora Bici2 : 09:23:18

C1: 2:27:18

Hora C1 : 09:58:43

Meta: 2:30:13

Hora meta: 10:01:38

2:32:52
02:30:13
2:27:34
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)

T. real: 02:30:14

T. oficial: 02:30:14

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:01:39

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: cn vic etb

Nat: 0:15:50

Hora Nat : 07:47:15

Nat2: 0:30:41

Hora Nat2 : 08:02:06

Bici1: 0:32:02

Hora Bici1 : 08:03:27

Bici2: 1:51:51

Hora Bici2 : 09:23:16

C1: 2:27:17

Hora C1 : 09:58:42

Meta: 2:30:14

Hora meta: 10:01:39

2:34:47
02:30:14
2:25:40
i
Sergi Matas
02:26:00 (Tr: 2:26:00)
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)

T. real: 02:31:24

T. oficial: 02:31:24

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:02:49

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:17:07

Hora Nat : 07:48:32

Nat2: 0:33:03

Hora Nat2 : 08:04:28

Bici1: 0:34:28

Hora Bici1 : 08:05:53

Bici2: 1:50:43

Hora Bici2 : 09:22:08

C1: 2:28:17

Hora C1 : 09:59:42

Meta: 2:31:24

Hora meta: 10:02:49

2:36:11
02:31:24
2:26:37
i
Laura Goméz Ramón
02:26:53 (Tr: 2:26:53)
i
Oriol Padrós Vera
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:27:45 (Tr: 2:27:45)
i
Albert Banus Sado
02:28:02 (Tr: 2:28:02)
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)
i
Xevi Gallart Garangou
02:36:11 (Tr: 2:36:11)

T. real: 02:32:52

T. oficial: 02:32:52

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:04:17

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:16:57

Hora Nat : 07:48:22

Nat2: 0:32:43

Hora Nat2 : 08:04:08

Bici1: 0:34:14

Hora Bici1 : 08:05:39

Bici2: 1:56:28

Hora Bici2 : 09:27:53

C1: 2:29:55

Hora C1 : 10:01:20

Meta: 2:32:52

Hora meta: 10:04:17

2:37:08
02:32:52
2:28:35
i
Màrius Blanch Planas
02:30:13 (Tr: 2:30:13)
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)
i
Xevi Gallart Garangou
02:36:11 (Tr: 2:36:11)
i
Javier Güemes Heras
02:37:08 (Tr: 2:37:08)

T. real: 02:34:47

T. oficial: 02:34:47

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:06:12

Cat:ABSF

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:F

Ritme:

Club: fasttriatlon club

Nat: 0:14:39

Hora Nat : 07:46:04

Nat2: No data

Hora Nat2: No data

Bici1: 0:28:56

Hora Bici1 : 08:00:21

Bici2: 1:57:25

Hora Bici2 : 09:28:50

C1: 2:31:46

Hora C1 : 10:03:11

Meta: 2:34:47

Hora meta: 10:06:12

2:39:21
02:34:47
2:30:14
i
Xavier Solà Rubio
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Xevi Gallart Garangou
02:36:11 (Tr: 2:36:11)
i
Javier Güemes Heras
02:37:08 (Tr: 2:37:08)

T. real: 02:36:11

T. oficial: 02:36:11

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:07:36

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: tgcbinn

Nat: 0:16:23

Hora Nat : 07:47:48

Nat2: 0:31:18

Hora Nat2 : 08:02:43

Bici1: 0:32:38

Hora Bici1 : 08:04:03

Bici2: 1:56:54

Hora Bici2 : 09:28:19

C1: 2:32:59

Hora C1 : 10:04:24

Meta: 2:36:11

Hora meta: 10:07:36

2:40:58
02:36:11
2:31:24
i
Joan Tomàs Acosta
02:31:24 (Tr: 2:31:24)
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)
i
Javier Güemes Heras
02:37:08 (Tr: 2:37:08)

T. real: 02:37:08

T. oficial: 02:37:08

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 10:08:33

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: i3triathlon

Nat: 0:16:33

Hora Nat : 07:47:58

Nat2: 0:31:12

Hora Nat2 : 08:02:37

Bici1: 0:32:35

Hora Bici1 : 08:04:00

Bici2: 1:57:18

Hora Bici2 : 09:28:43

C1: 2:34:07

Hora C1 : 10:05:32

Meta: 2:37:08

Hora meta: 10:08:33

2:41:25
02:37:08
2:32:52
i
Omar Palma Bastero
02:32:52 (Tr: 2:32:52)
i
Anna Flaquer Porti
02:34:47 (Tr: 2:34:47)
i
Xevi Gallart Garangou
02:36:11 (Tr: 2:36:11)