Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

SAILFISH COSTA BRAVA by Sands Beach

Half

30 setembre 2018

Ballena Equips Half

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 03:56:37

T. oficial: 03:56:37

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:28:02

Cat:SB23M

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: flor de triatló

Nat1: 0:15:21

Hora Nat1 : 07:46:46

Nat2: 0:29:31

Hora Nat2 : 08:00:56

Bici1: 0:30:43

Hora Bici1 : 08:02:08

Bici2: 2:39:23

Hora Bici2 : 10:10:48

C1: 3:14:13

Hora C1 : 10:45:38

C2: 3:53:32

Hora C2 : 11:24:57

Meta: 3:56:37

Hora meta: 11:28:02

4:05:24
03:56:37
3:47:49
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)

T. real: 03:58:46

T. oficial: 03:58:46

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:30:11

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: fasttriathlon

Nat1: 0:16:07

Hora Nat1 : 07:47:32

Nat2: 0:30:58

Hora Nat2 : 08:02:23

Bici1: 0:32:12

Hora Bici1 : 08:03:37

Bici2: 2:43:12

Hora Bici2 : 10:14:37

C1: 3:17:21

Hora C1 : 10:48:46

C2: 3:55:48

Hora C2 : 11:27:13

Meta: 3:58:46

Hora meta: 11:30:11

4:05:24
03:58:46
3:52:07
i
Pol Gimeno Fonquernie
03:56:37 (Tr: 3:56:37)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)

T. real: 04:02:14

T. oficial: 04:02:14

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:33:39

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: fasttriatlon club

Nat1: 0:13:05

Hora Nat1 : 07:44:30

Nat2: 0:25:13

Hora Nat2 : 07:56:38

Bici1: 0:27:02

Hora Bici1 : 07:58:27

Bici2: 2:49:47

Hora Bici2 : 10:21:12

C1: 3:22:16

Hora C1 : 10:53:41

C2: 3:59:12

Hora C2 : 11:30:37

Meta: 4:02:14

Hora meta: 11:33:39

4:07:51
04:02:14
3:56:37
i
Pol Gimeno Fonquernie
03:56:37 (Tr: 3:56:37)
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)

T. real: 04:03:25

T. oficial: 04:03:25

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:34:50

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: prat triatlo 1994

Nat1: 0:15:55

Hora Nat1 : 07:47:20

Nat2: 0:30:42

Hora Nat2 : 08:02:07

Bici1: 0:31:59

Hora Bici1 : 08:03:24

Bici2: 2:47:49

Hora Bici2 : 10:19:14

C1: 3:22:36

Hora C1 : 10:54:01

C2: 4:00:34

Hora C2 : 11:31:59

Meta: 4:03:25

Hora meta: 11:34:50

4:10:13
04:03:25
3:56:37
i
Pol Gimeno Fonquernie
03:56:37 (Tr: 3:56:37)
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)

T. real: 04:03:58

T. oficial: 04:03:58

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:35:23

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: pedala.cat

Nat1: 0:16:56

Hora Nat1 : 07:48:21

Nat2: 0:32:35

Hora Nat2 : 08:04:00

Bici1: 0:33:53

Hora Bici1 : 08:05:18

Bici2: 2:51:28

Hora Bici2 : 10:22:53

C1: 3:23:14

Hora C1 : 10:54:39

C2: 4:01:15

Hora C2 : 11:32:40

Meta: 4:03:58

Hora meta: 11:35:23

4:09:11
04:03:58
3:58:46
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)

T. real: 04:04:15

T. oficial: 04:04:15

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:35:40

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: speed republik

Nat1: 0:18:30

Hora Nat1 : 07:49:55

Nat2: 0:35:27

Hora Nat2 : 08:06:52

Bici1: 0:36:43

Hora Bici1 : 08:08:08

Bici2: 2:42:37

Hora Bici2 : 10:14:02

C1: 3:17:39

Hora C1 : 10:49:04

C2: 4:00:33

Hora C2 : 11:31:58

Meta: 4:04:15

Hora meta: 11:35:40

4:07:21
04:04:15
4:01:09
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)

T. real: 04:05:24

T. oficial: 04:05:24

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:36:49

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: tus griesheim

Nat1: 0:15:24

Hora Nat1 : 07:46:49

Nat2: 0:29:33

Hora Nat2 : 08:00:58

Bici1: 0:30:47

Hora Bici1 : 08:02:12

Bici2: 2:45:10

Hora Bici2 : 10:16:35

C1: 3:19:26

Hora C1 : 10:50:51

C2: 4:01:52

Hora C2 : 11:33:17

Meta: 4:05:24

Hora meta: 11:36:49

4:10:45
04:05:24
4:00:03
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)

T. real: 04:06:31

T. oficial: 04:06:31

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:37:56

Cat:SB23M

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat1: 0:15:31

Hora Nat1 : 07:46:56

Nat2: 0:29:51

Hora Nat2 : 08:01:16

Bici1: 0:31:11

Hora Bici1 : 08:02:36

Bici2: 2:43:43

Hora Bici2 : 10:15:08

C1: 3:19:31

Hora C1 : 10:50:56

C2: 4:03:26

Hora C2 : 11:34:51

Meta: 4:06:31

Hora meta: 11:37:56

4:11:08
04:06:31
4:01:55
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)

T. real: 04:07:21

T. oficial: 04:07:21

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:38:46

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat1: 0:15:48

Hora Nat1 : 07:47:13

Nat2: 0:30:44

Hora Nat2 : 08:02:09

Bici1: 0:31:51

Hora Bici1 : 08:03:16

Bici2: 2:51:26

Hora Bici2 : 10:22:51

C1: 3:25:23

Hora C1 : 10:56:48

C2: 4:04:07

Hora C2 : 11:35:32

Meta: 4:07:21

Hora meta: 11:38:46

4:12:12
04:07:21
4:02:31
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)

T. real: 04:10:45

T. oficial: 04:10:45

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:42:10

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat1: 0:14:38

Hora Nat1 : 07:46:03

Nat2: 0:28:24

Hora Nat2 : 07:59:49

Bici1: 0:29:40

Hora Bici1 : 08:01:05

Bici2: 2:47:57

Hora Bici2 : 10:19:22

C1: 3:24:46

Hora C1 : 10:56:11

C2: 4:07:37

Hora C2 : 11:39:02

Meta: 4:10:45

Hora meta: 11:42:10

4:16:06
04:10:45
4:05:24
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)

T. real: 04:11:08

T. oficial: 04:11:08

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:42:33

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat1: 0:16:03

Hora Nat1 : 07:47:28

Nat2: 0:31:06

Hora Nat2 : 08:02:31

Bici1: 0:32:30

Hora Bici1 : 08:03:55

Bici2: 2:47:45

Hora Bici2 : 10:19:10

C1: 3:24:20

Hora C1 : 10:55:45

C2: 4:07:39

Hora C2 : 11:39:04

Meta: 4:11:08

Hora meta: 11:42:33

4:15:44
04:11:08
4:06:31
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)

T. real: 04:12:12

T. oficial: 04:12:12

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:43:37

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: club nataciÓ rubi

Nat1: 0:15:17

Hora Nat1 : 07:46:42

Nat2: 0:29:27

Hora Nat2 : 08:00:52

Bici1: 0:30:44

Hora Bici1 : 08:02:09

Bici2: 2:47:10

Hora Bici2 : 10:18:35

C1: 3:24:59

Hora C1 : 10:56:24

C2: 4:08:43

Hora C2 : 11:40:08

Meta: 4:12:12

Hora meta: 11:43:37

4:17:02
04:12:12
4:07:21
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)

T. real: 04:13:13

T. oficial: 04:13:13

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:44:38

Cat:M40

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: cn terrassa-cicles morenito

Nat1: 0:18:04

Hora Nat1 : 07:49:29

Nat2: 0:33:24

Hora Nat2 : 08:04:49

Bici1: 0:34:46

Hora Bici1 : 08:06:11

Bici2: 2:53:01

Hora Bici2 : 10:24:26

C1: 3:29:29

Hora C1 : 11:00:54

C2: 4:10:02

Hora C2 : 11:41:27

Meta: 4:13:13

Hora meta: 11:44:38

4:15:41
04:13:13
4:10:45
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)

T. real: 04:14:46

T. oficial: 04:14:46

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:46:11

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: tri2win

Nat1: 0:15:30

Hora Nat1 : 07:46:55

Nat2: 0:29:40

Hora Nat2 : 08:01:05

Bici1: 0:31:02

Hora Bici1 : 08:02:27

Bici2: 2:50:30

Hora Bici2 : 10:21:55

C1: 3:27:49

Hora C1 : 10:59:14

C2: 4:11:23

Hora C2 : 11:42:48

Meta: 4:14:46

Hora meta: 11:46:11

4:18:25
04:14:46
4:11:08
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)

T. real: 04:15:02

T. oficial: 04:15:02

Inici real: 07:31:25

Hora meta: 11:46:27

Cat:ABSM

Pos. categoria:

Inici cursa:7:31:25

Sexe:M

Ritme:

Club: c.n.vic-etb

Nat1: 0:18:36

Hora Nat1 : 07:50:01

Nat2: 0:34:51

Hora Nat2 : 08:06:16

Bici1: 0:36:18

Hora Bici1 : 08:07:43

Bici2: 2:54:39

Hora Bici2 : 10:26:04

C1: 3:30:36

Hora C1 : 11:02:01

C2: 4:11:44

Hora C2 : 11:43:09

Meta: 4:15:02

Hora meta: 11:46:27

4:17:53
04:15:02
4:12:12
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)