L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
558 |
i
|
Alexander Hernandez Colina | 3:02:14 (tr 3:02:14) | ||||
T. real: 03:02:14 T. oficial: 03:02:14 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:33:39 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:38 Hora Nat : 07:52:03 Nat2: 0:39:09 Hora Nat2 : 08:10:34 Bici1: 0:40:46 Hora Bici1 : 08:12:11 Bici2: 2:17:34 Hora Bici2 : 09:48:59 C1: 2:58:28 Hora C1 : 10:29:53 Meta: 3:02:14 Hora meta: 10:33:39
Split Times
225390
3:03:57
03:02:14
3:00:32
i
Eduard Sánchez Campos
03:02:49 (Tr: 3:02:49)
i
Ane miren Mitxelena
03:03:07 (Tr: 3:03:07)
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57) |
|||||||
524 |
i
|
Eduard Sánchez Campos | 3:02:49 (tr 3:02:49) | ||||
T. real: 03:02:49 T. oficial: 03:02:49 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:34:14 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatló parets Nat: 0:17:59 Hora Nat : 07:49:24 Nat2: 0:34:22 Hora Nat2 : 08:05:47 Bici1: 0:36:13 Hora Bici1 : 08:07:38 Bici2: 2:13:58 Hora Bici2 : 09:45:23 C1: 2:58:44 Hora C1 : 10:30:09 Meta: 3:02:49 Hora meta: 10:34:14
Split Times
148720
3:03:57
03:02:49
3:01:42
i
Alexander Hernandez Colina
03:02:14 (Tr: 3:02:14)
i
Ane miren Mitxelena
03:03:07 (Tr: 3:03:07)
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57) |
|||||||
631 |
i
|
Ane miren Mitxelena | 3:03:07 (tr 3:03:07) | ||||
T. real: 03:03:07 T. oficial: 03:03:07 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:34:32 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: Nat: 0:19:28 Hora Nat : 07:50:53 Nat2: 0:37:34 Hora Nat2 : 08:08:59 Bici1: 0:39:05 Hora Bici1 : 08:10:30 Bici2: 2:16:05 Hora Bici2 : 09:47:30 C1: 2:59:26 Hora C1 : 10:30:51 Meta: 3:03:07 Hora meta: 10:34:32
Split Times
114730
3:03:59
03:03:07
3:02:14
i
Alexander Hernandez Colina
03:02:14 (Tr: 3:02:14)
i
Eduard Sánchez Campos
03:02:49 (Tr: 3:02:49)
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57) |
|||||||
605 |
i
|
Laura López Ferrer | 3:03:35 (tr 3:03:35) | ||||
T. real: 03:03:35 T. oficial: 03:03:35 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:35:00 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: Nat: 0:20:11 Hora Nat : 07:51:36 Nat2: 0:39:26 Hora Nat2 : 08:10:51 Bici1: 0:41:07 Hora Bici1 : 08:12:32 Bici2: 2:15:45 Hora Bici2 : 09:47:10 C1: 2:59:37 Hora C1 : 10:31:02 Meta: 3:03:35 Hora meta: 10:35:00
Split Times
176990
3:04:55
03:03:35
3:02:14
i
Alexander Hernandez Colina
03:02:14 (Tr: 3:02:14)
i
Eduard Sánchez Campos
03:02:49 (Tr: 3:02:49)
i
Ane miren Mitxelena
03:03:07 (Tr: 3:03:07)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57) |
|||||||
620 |
i
|
Miriam Plasencia | 3:03:47 (tr 3:03:47) | ||||
T. real: 03:03:47 T. oficial: 03:03:47 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:35:12 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: añorga kke Nat: 0:20:49 Hora Nat : 07:52:14 Nat2: 0:42:21 Hora Nat2 : 08:13:46 Bici1: 0:44:01 Hora Bici1 : 08:15:26 Bici2: 2:18:10 Hora Bici2 : 09:49:35 C1: 3:00:15 Hora C1 : 10:31:40 Meta: 3:03:47 Hora meta: 10:35:12
Split Times
296670
3:06:02
03:03:47
3:01:32
i
Alexander Hernandez Colina
03:02:14 (Tr: 3:02:14)
i
Eduard Sánchez Campos
03:02:49 (Tr: 3:02:49)
i
Ane miren Mitxelena
03:03:07 (Tr: 3:03:07)
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57)
i
Flavio augusto Francisco Garcia
03:06:02 (Tr: 3:06:02) |
|||||||
576 |
i
|
Ekaitz Iglesias Lopez | 3:03:49 (tr 3:03:49) | ||||
T. real: 03:03:49 T. oficial: 03:03:49 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:35:14 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: uc sant cugat Nat: 0:19:19 Hora Nat : 07:50:44 Nat2: 0:37:54 Hora Nat2 : 08:09:19 Bici1: 0:39:52 Hora Bici1 : 08:11:17 Bici2: 2:13:24 Hora Bici2 : 09:44:49 C1: 2:59:51 Hora C1 : 10:31:16 Meta: 3:03:49 Hora meta: 10:35:14
Split Times
539440
3:07:54
03:03:49
2:59:43
i
Alexander Hernandez Colina
03:02:14 (Tr: 3:02:14)
i
Eduard Sánchez Campos
03:02:49 (Tr: 3:02:49)
i
Ane miren Mitxelena
03:03:07 (Tr: 3:03:07)
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57)
i
Flavio augusto Francisco Garcia
03:06:02 (Tr: 3:06:02)
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54) |
|||||||
574 |
i
|
Jaime Ruiz Jimenez | 3:03:57 (tr 3:03:57) | ||||
T. real: 03:03:57 T. oficial: 03:03:57 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:35:22 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatlo cornella Nat: 0:18:09 Hora Nat : 07:49:34 Nat2: 0:35:29 Hora Nat2 : 08:06:54 Bici1: 0:36:53 Hora Bici1 : 08:08:18 Bici2: 2:11:03 Hora Bici2 : 09:42:28 C1: 2:59:38 Hora C1 : 10:31:03 Meta: 3:03:57 Hora meta: 10:35:22
Split Times
573870
3:08:18
03:03:57
2:59:36
i
Alexander Hernandez Colina
03:02:14 (Tr: 3:02:14)
i
Eduard Sánchez Campos
03:02:49 (Tr: 3:02:49)
i
Ane miren Mitxelena
03:03:07 (Tr: 3:03:07)
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Flavio augusto Francisco Garcia
03:06:02 (Tr: 3:06:02)
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18) |
|||||||
535 |
i
|
Flavio augusto Francisco Garcia | 3:06:02 (tr 3:06:02) | ||||
T. real: 03:06:02 T. oficial: 03:06:02 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:37:27 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: flasports Nat: 0:22:04 Hora Nat : 07:53:29 Nat2: 0:42:03 Hora Nat2 : 08:13:28 Bici1: 0:44:02 Hora Bici1 : 08:15:27 Bici2: 2:20:38 Hora Bici2 : 09:52:03 C1: 3:02:11 Hora C1 : 10:33:36 Meta: 3:06:02 Hora meta: 10:37:27
Split Times
372680
3:08:51
03:06:02
3:03:12
i
Laura López Ferrer
03:03:35 (Tr: 3:03:35)
i
Miriam Plasencia
03:03:47 (Tr: 3:03:47)
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57)
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51) |
|||||||
544 |
i
|
Julian Martinez Frias | 3:07:54 (tr 3:07:54) | ||||
T. real: 03:07:54 T. oficial: 03:07:54 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:39:19 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:10 Hora Nat : 07:51:35 Nat2: 0:40:23 Hora Nat2 : 08:11:48 Bici1: 0:42:11 Hora Bici1 : 08:13:36 Bici2: 2:17:44 Hora Bici2 : 09:49:09 C1: 3:03:43 Hora C1 : 10:35:08 Meta: 3:07:54 Hora meta: 10:39:19
Split Times
539440
3:11:59
03:07:54
3:03:49
i
Ekaitz Iglesias Lopez
03:03:49 (Tr: 3:03:49)
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57)
i
Flavio augusto Francisco Garcia
03:06:02 (Tr: 3:06:02)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51) |
|||||||
603 |
i
|
Anna Codina Padrós | 3:08:18 (tr 3:08:18) | ||||
T. real: 03:08:18 T. oficial: 03:08:18 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:39:43 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: tritortugues Nat: 0:24:38 Hora Nat : 07:56:03 Nat2: No data Hora Nat2: No data Bici1: 0:47:27 Hora Bici1 : 08:18:52 Bici2: 2:30:13 Hora Bici2 : 10:01:38 C1: 3:03:39 Hora C1 : 10:35:04 Meta: 3:08:18 Hora meta: 10:39:43
Split Times
573870
3:12:39
03:08:18
3:03:57
i
Jaime Ruiz Jimenez
03:03:57 (Tr: 3:03:57)
i
Flavio augusto Francisco Garcia
03:06:02 (Tr: 3:06:02)
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51) |
|||||||
587 |
i
|
Jaume Deseuras Font | 3:08:51 (tr 3:08:51) | ||||
T. real: 03:08:51 T. oficial: 03:08:51 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:40:16 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cn vic etb Nat: 0:20:46 Hora Nat : 07:52:11 Nat2: 0:39:44 Hora Nat2 : 08:11:09 Bici1: 0:41:26 Hora Bici1 : 08:12:51 Bici2: 2:19:59 Hora Bici2 : 09:51:24 C1: 3:04:35 Hora C1 : 10:36:00 Meta: 3:08:51 Hora meta: 10:40:16
Split Times
372680
3:11:41
03:08:51
3:06:02
i
Flavio augusto Francisco Garcia
03:06:02 (Tr: 3:06:02)
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24) |
|||||||
550 |
i
|
Francisco Perez Val | 3:09:01 (tr 3:09:01) | ||||
T. real: 03:09:01 T. oficial: 03:09:01 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:40:26 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: skontorunbikker Nat: 0:20:14 Hora Nat : 07:51:39 Nat2: 0:38:08 Hora Nat2 : 08:09:33 Bici1: 0:40:02 Hora Bici1 : 08:11:27 Bici2: 2:21:11 Hora Bici2 : 09:52:36 C1: 3:04:53 Hora C1 : 10:36:18 Meta: 3:09:01 Hora meta: 10:40:26
Split Times
147510
3:10:08
03:09:01
3:07:54
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42) |
|||||||
639 |
i
|
Carolina Carbonés Andorrà | 3:09:07 (tr 3:09:07) | ||||
T. real: 03:09:07 T. oficial: 03:09:07 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:40:32 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: Nat: 0:20:30 Hora Nat : 07:51:55 Nat2: 0:39:28 Hora Nat2 : 08:10:53 Bici1: 0:41:22 Hora Bici1 : 08:12:47 Bici2: 2:19:47 Hora Bici2 : 09:51:12 C1: 3:05:08 Hora C1 : 10:36:33 Meta: 3:09:07 Hora meta: 10:40:32
Split Times
140580
3:10:10
03:09:07
3:08:03
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10) |
|||||||
556 |
i
|
Albert Ausàs Cortada | 3:09:16 (tr 3:09:16) | ||||
T. real: 03:09:16 T. oficial: 03:09:16 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:40:41 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tramdur Nat: 0:21:46 Hora Nat : 07:53:11 Nat2: 0:43:04 Hora Nat2 : 08:14:29 Bici1: 0:44:51 Hora Bici1 : 08:16:16 Bici2: 2:20:44 Hora Bici2 : 09:52:09 C1: 3:05:17 Hora C1 : 10:36:42 Meta: 3:09:16 Hora meta: 10:40:41
Split Times
149490
3:10:24
03:09:16
3:08:08
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24) |
|||||||
532 |
i
|
Raul Lopez Rodriguez | 3:09:42 (tr 3:09:42) | ||||
T. real: 03:09:42 T. oficial: 03:09:42 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:41:07 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:16 Hora Nat : 07:51:41 Nat2: 0:39:06 Hora Nat2 : 08:10:31 Bici1: 0:41:01 Hora Bici1 : 08:12:26 Bici2: 2:18:44 Hora Bici2 : 09:50:09 C1: 3:05:22 Hora C1 : 10:36:47 Meta: 3:09:42 Hora meta: 10:41:07
Split Times
280390
3:11:50
03:09:42
3:07:35
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50) |
|||||||
554 |
i
|
Manuel Lopez Ruiz | 3:10:10 (tr 3:10:10) | ||||
T. real: 03:10:10 T. oficial: 03:10:10 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:41:35 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:22:22 Hora Nat : 07:53:47 Nat2: 0:42:55 Hora Nat2 : 08:14:20 Bici1: 0:44:47 Hora Bici1 : 08:16:12 Bici2: 2:20:33 Hora Bici2 : 09:51:58 C1: 3:06:25 Hora C1 : 10:37:50 Meta: 3:10:10 Hora meta: 10:41:35
Split Times
220330
3:11:51
03:10:10
3:08:30
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51) |
|||||||
570 |
i
|
David Fullera | 3:10:24 (tr 3:10:24) | ||||
T. real: 03:10:24 T. oficial: 03:10:24 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:41:49 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:36 Hora Nat : 07:52:01 Nat2: 0:39:18 Hora Nat2 : 08:10:43 Bici1: 0:41:17 Hora Bici1 : 08:12:42 Bici2: 2:17:18 Hora Bici2 : 09:48:43 C1: 3:06:16 Hora C1 : 10:37:41 Meta: 3:10:24 Hora meta: 10:41:49
Split Times
545710
3:14:32
03:10:24
3:06:16
i
Julian Martinez Frias
03:07:54 (Tr: 3:07:54)
i
Anna Codina Padrós
03:08:18 (Tr: 3:08:18)
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51)
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32) |
|||||||
539 |
i
|
Oscar Gallego Masmitja | 3:11:50 (tr 3:11:50) | ||||
T. real: 03:11:50 T. oficial: 03:11:50 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:43:15 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:12 Hora Nat : 07:51:37 Nat2: 0:39:01 Hora Nat2 : 08:10:26 Bici1: 0:40:59 Hora Bici1 : 08:12:24 Bici2: 2:19:03 Hora Bici2 : 09:50:28 C1: 3:07:39 Hora C1 : 10:39:04 Meta: 3:11:50 Hora meta: 10:43:15
Split Times
410080
3:14:56
03:11:50
3:08:43
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51)
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56) |
|||||||
634 |
i
|
Muntsa Torrents Ponce | 3:11:51 (tr 3:11:51) | ||||
T. real: 03:11:51 T. oficial: 03:11:51 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:43:16 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: unió ciclista sant cugat Nat: 0:23:19 Hora Nat : 07:54:44 Nat2: 0:44:53 Hora Nat2 : 08:16:18 Bici1: 0:46:36 Hora Bici1 : 08:18:01 Bici2: 2:24:35 Hora Bici2 : 09:56:00 C1: 3:08:04 Hora C1 : 10:39:29 Meta: 3:11:51 Hora meta: 10:43:16
Split Times
414370
3:14:59
03:11:51
3:08:42
i
Jaume Deseuras Font
03:08:51 (Tr: 3:08:51)
i
Francisco Perez Val
03:09:01 (Tr: 3:09:01)
i
Carolina Carbonés Andorrà
03:09:07 (Tr: 3:09:07)
i
Albert Ausàs Cortada
03:09:16 (Tr: 3:09:16)
i
Raul Lopez Rodriguez
03:09:42 (Tr: 3:09:42)
i
Manuel Lopez Ruiz
03:10:10 (Tr: 3:10:10)
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56)
i
Jordi Lopez Almendros
03:14:59 (Tr: 3:14:59) |
|||||||
534 |
i
|
Marc Martínez Vilalta | 3:14:32 (tr 3:14:32) | ||||
T. real: 03:14:32 T. oficial: 03:14:32 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:45:57 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:45 Hora Nat : 07:52:10 Nat2: 0:41:41 Hora Nat2 : 08:13:06 Bici1: 0:43:55 Hora Bici1 : 08:15:20 Bici2: 2:18:14 Hora Bici2 : 09:49:39 C1: 3:10:05 Hora C1 : 10:41:30 Meta: 3:14:32 Hora meta: 10:45:57
Split Times
545710
3:18:40
03:14:32
3:10:24
i
David Fullera
03:10:24 (Tr: 3:10:24)
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56)
i
Jordi Lopez Almendros
03:14:59 (Tr: 3:14:59)
i
Mercè Juncà
03:15:15 (Tr: 3:15:15)
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00) |
|||||||
506 |
i
|
Ricardo Rodriguez Muñoz | 3:14:56 (tr 3:14:56) | ||||
T. real: 03:14:56 T. oficial: 03:14:56 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:46:21 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c.e.challenge spain Nat: 0:24:02 Hora Nat : 07:55:27 Nat2: 0:46:15 Hora Nat2 : 08:17:40 Bici1: 0:48:21 Hora Bici1 : 08:19:46 Bici2: 2:24:32 Hora Bici2 : 09:55:57 C1: 3:10:35 Hora C1 : 10:42:00 Meta: 3:14:56 Hora meta: 10:46:21
Split Times
410080
3:18:03
03:14:56
3:11:50
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51)
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Jordi Lopez Almendros
03:14:59 (Tr: 3:14:59)
i
Mercè Juncà
03:15:15 (Tr: 3:15:15)
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00) |
|||||||
559 |
i
|
Jordi Lopez Almendros | 3:14:59 (tr 3:14:59) | ||||
T. real: 03:14:59 T. oficial: 03:14:59 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:46:24 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon Nat: 0:21:35 Hora Nat : 07:53:00 Nat2: 0:41:37 Hora Nat2 : 08:13:02 Bici1: 0:43:19 Hora Bici1 : 08:14:44 Bici2: 2:19:02 Hora Bici2 : 09:50:27 C1: 3:11:10 Hora C1 : 10:42:35 Meta: 3:14:59 Hora meta: 10:46:24
Split Times
414370
3:18:07
03:14:59
3:11:51
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51)
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56)
i
Mercè Juncà
03:15:15 (Tr: 3:15:15)
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00) |
|||||||
618 |
i
|
Mercè Juncà | 3:15:15 (tr 3:15:15) | ||||
T. real: 03:15:15 T. oficial: 03:15:15 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:46:40 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: rayoteam Nat: 0:20:23 Hora Nat : 07:51:48 Nat2: 0:40:05 Hora Nat2 : 08:11:30 Bici1: 0:41:56 Hora Bici1 : 08:13:21 Bici2: 2:25:18 Hora Bici2 : 09:56:43 C1: 3:11:19 Hora C1 : 10:42:44 Meta: 3:15:15 Hora meta: 10:46:40
Split Times
559020
3:19:29
03:15:15
3:11:01
i
Oscar Gallego Masmitja
03:11:50 (Tr: 3:11:50)
i
Muntsa Torrents Ponce
03:11:51 (Tr: 3:11:51)
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56)
i
Jordi Lopez Almendros
03:14:59 (Tr: 3:14:59)
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00)
i
Natalia García Barriuso
03:19:29 (Tr: 3:19:29) |
|||||||
592 |
i
|
Ricard Mayol Castro De La Peña | 3:16:36 (tr 3:16:36) | ||||
T. real: 03:16:36 T. oficial: 03:16:36 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:48:01 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:19:54 Hora Nat : 07:51:19 Nat2: 0:39:03 Hora Nat2 : 08:10:28 Bici1: 0:40:58 Hora Bici1 : 08:12:23 Bici2: 2:23:18 Hora Bici2 : 09:54:43 C1: 3:12:20 Hora C1 : 10:43:45 Meta: 3:16:36 Hora meta: 10:48:01
Split Times
455070
3:20:03
03:16:36
3:13:10
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56)
i
Jordi Lopez Almendros
03:14:59 (Tr: 3:14:59)
i
Mercè Juncà
03:15:15 (Tr: 3:15:15)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00)
i
Natalia García Barriuso
03:19:29 (Tr: 3:19:29)
i
Miquel Trepat Celis
03:20:03 (Tr: 3:20:03) |
|||||||
525 |
i
|
Adria Gil | 3:17:00 (tr 3:17:00) | ||||
T. real: 03:17:00 T. oficial: 03:17:00 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:48:25 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:31 Hora Nat : 07:52:56 Nat2: 0:42:24 Hora Nat2 : 08:13:49 Bici1: 0:44:20 Hora Bici1 : 08:15:45 Bici2: 2:26:34 Hora Bici2 : 09:57:59 C1: 3:12:56 Hora C1 : 10:44:21 Meta: 3:17:00 Hora meta: 10:48:25
Split Times
434060
3:20:18
03:17:00
3:13:43
i
Marc Martínez Vilalta
03:14:32 (Tr: 3:14:32)
i
Ricardo Rodriguez Muñoz
03:14:56 (Tr: 3:14:56)
i
Jordi Lopez Almendros
03:14:59 (Tr: 3:14:59)
i
Mercè Juncà
03:15:15 (Tr: 3:15:15)
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Natalia García Barriuso
03:19:29 (Tr: 3:19:29)
i
Miquel Trepat Celis
03:20:03 (Tr: 3:20:03)
i
Juan antonio Ortega Batalla
03:20:18 (Tr: 3:20:18) |
|||||||
635 |
i
|
Natalia García Barriuso | 3:19:29 (tr 3:19:29) | ||||
T. real: 03:19:29 T. oficial: 03:19:29 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:50:54 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: grup triatló putxet Nat: 0:19:27 Hora Nat : 07:50:52 Nat2: 0:37:31 Hora Nat2 : 08:08:56 Bici1: 0:39:32 Hora Bici1 : 08:10:57 Bici2: 2:25:58 Hora Bici2 : 09:57:23 C1: 3:15:03 Hora C1 : 10:46:28 Meta: 3:19:29 Hora meta: 10:50:54
Split Times
559020
3:23:43
03:19:29
3:15:15
i
Mercè Juncà
03:15:15 (Tr: 3:15:15)
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00)
i
Miquel Trepat Celis
03:20:03 (Tr: 3:20:03)
i
Juan antonio Ortega Batalla
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Raquel Sánchez Tienda
03:20:37 (Tr: 3:20:37)
i
Jaume Sanz Miralles
03:22:02 (Tr: 3:22:02) |
|||||||
562 |
i
|
Miquel Trepat Celis | 3:20:03 (tr 3:20:03) | ||||
T. real: 03:20:03 T. oficial: 03:20:03 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:51:28 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club natació sabadell Nat: 0:22:30 Hora Nat : 07:53:55 Nat2: 0:43:50 Hora Nat2 : 08:15:15 Bici1: 0:45:48 Hora Bici1 : 08:17:13 Bici2: 2:25:14 Hora Bici2 : 09:56:39 C1: 3:15:16 Hora C1 : 10:46:41 Meta: 3:20:03 Hora meta: 10:51:28
Split Times
455070
3:23:30
03:20:03
3:16:36
i
Ricard Mayol Castro De La Peña
03:16:36 (Tr: 3:16:36)
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00)
i
Natalia García Barriuso
03:19:29 (Tr: 3:19:29)
i
Juan antonio Ortega Batalla
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Raquel Sánchez Tienda
03:20:37 (Tr: 3:20:37)
i
Jaume Sanz Miralles
03:22:02 (Tr: 3:22:02) |
|||||||
530 |
i
|
Juan antonio Ortega Batalla | 3:20:18 (tr 3:20:18) | ||||
T. real: 03:20:18 T. oficial: 03:20:18 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:51:43 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:17 Hora Nat : 07:52:42 Nat2: 0:41:49 Hora Nat2 : 08:13:14 Bici1: 0:43:49 Hora Bici1 : 08:15:14 Bici2: 2:25:48 Hora Bici2 : 09:57:13 C1: 3:15:48 Hora C1 : 10:47:13 Meta: 3:20:18 Hora meta: 10:51:43
Split Times
434060
3:23:35
03:20:18
3:17:00
i
Adria Gil
03:17:00 (Tr: 3:17:00)
i
Natalia García Barriuso
03:19:29 (Tr: 3:19:29)
i
Miquel Trepat Celis
03:20:03 (Tr: 3:20:03)
i
Raquel Sánchez Tienda
03:20:37 (Tr: 3:20:37)
i
Jaume Sanz Miralles
03:22:02 (Tr: 3:22:02) |
|||||||
604 |
i
|
Raquel Sánchez Tienda | 3:20:37 (tr 3:20:37) | ||||
T. real: 03:20:37 T. oficial: 03:20:37 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:52:02 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: c.e. challenge spain Nat: 0:22:56 Hora Nat : 07:54:21 Nat2: 0:44:05 Hora Nat2 : 08:15:30 Bici1: 0:45:55 Hora Bici1 : 08:17:20 Bici2: 2:26:56 Hora Bici2 : 09:58:21 C1: 3:16:02 Hora C1 : 10:47:27 Meta: 3:20:37 Hora meta: 10:52:02
Split Times
187110
3:22:02
03:20:37
3:19:12
i
Natalia García Barriuso
03:19:29 (Tr: 3:19:29)
i
Miquel Trepat Celis
03:20:03 (Tr: 3:20:03)
i
Juan antonio Ortega Batalla
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Jaume Sanz Miralles
03:22:02 (Tr: 3:22:02) |
|||||||
517 |
i
|
Jaume Sanz Miralles | 3:22:02 (tr 3:22:02) | ||||
T. real: 03:22:02 T. oficial: 03:22:02 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 10:53:27 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon club Nat: 0:26:14 Hora Nat : 07:57:39 Nat2: 0:52:47 Hora Nat2 : 08:24:12 Bici1: 0:54:26 Hora Bici1 : 08:25:51 Bici2: 2:28:59 Hora Bici2 : 10:00:24 C1: 3:18:03 Hora C1 : 10:49:28 Meta: 3:22:02 Hora meta: 10:53:27
Split Times
262130
3:24:02
03:22:02
3:20:03
i
Miquel Trepat Celis
03:20:03 (Tr: 3:20:03)
i
Juan antonio Ortega Batalla
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Raquel Sánchez Tienda
03:20:37 (Tr: 3:20:37) |
|||||||