L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
229 |
i
|
Pol Gimeno Fonquernie | 3:56:37 (tr 3:56:37) | ||||
T. real: 03:56:37 T. oficial: 03:56:37 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:28:02 Cat:SB23M Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: flor de triatló Nat1: 0:15:21 Hora Nat1 : 07:46:46 Nat2: 0:29:31 Hora Nat2 : 08:00:56 Bici1: 0:30:43 Hora Bici1 : 08:02:08 Bici2: 2:39:23 Hora Bici2 : 10:10:48 C1: 3:14:13 Hora C1 : 10:45:38 C2: 3:53:32 Hora C2 : 11:24:57 Meta: 3:56:37 Hora meta: 11:28:02
Split Times
1160500
4:05:24
03:56:37
3:47:49
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24) |
|||||||
292 |
i
|
Albert Saludes Bellés | 3:58:46 (tr 3:58:46) | ||||
T. real: 03:58:46 T. oficial: 03:58:46 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:30:11 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriathlon Nat1: 0:16:07 Hora Nat1 : 07:47:32 Nat2: 0:30:58 Hora Nat2 : 08:02:23 Bici1: 0:32:12 Hora Bici1 : 08:03:37 Bici2: 2:43:12 Hora Bici2 : 10:14:37 C1: 3:17:21 Hora C1 : 10:48:46 C2: 3:55:48 Hora C2 : 11:27:13 Meta: 3:58:46 Hora meta: 11:30:11
Split Times
877140
4:05:24
03:58:46
3:52:07
i
Pol Gimeno Fonquernie
03:56:37 (Tr: 3:56:37)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24) |
|||||||
1 |
i
|
Albert Parreño Samper | 4:02:14 (tr 4:02:14) | ||||
T. real: 04:02:14 T. oficial: 04:02:14 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:33:39 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon club Nat1: 0:13:05 Hora Nat1 : 07:44:30 Nat2: 0:25:13 Hora Nat2 : 07:56:38 Bici1: 0:27:02 Hora Bici1 : 07:58:27 Bici2: 2:49:47 Hora Bici2 : 10:21:12 C1: 3:22:16 Hora C1 : 10:53:41 C2: 3:59:12 Hora C2 : 11:30:37 Meta: 4:02:14 Hora meta: 11:33:39
Split Times
741510
4:07:51
04:02:14
3:56:37
i
Pol Gimeno Fonquernie
03:56:37 (Tr: 3:56:37)
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21) |
|||||||
343 |
i
|
Enrique Barajas Ojeda | 4:03:25 (tr 4:03:25) | ||||
T. real: 04:03:25 T. oficial: 04:03:25 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:34:50 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: prat triatlo 1994 Nat1: 0:15:55 Hora Nat1 : 07:47:20 Nat2: 0:30:42 Hora Nat2 : 08:02:07 Bici1: 0:31:59 Hora Bici1 : 08:03:24 Bici2: 2:47:49 Hora Bici2 : 10:19:14 C1: 3:22:36 Hora C1 : 10:54:01 C2: 4:00:34 Hora C2 : 11:31:59 Meta: 4:03:25 Hora meta: 11:34:50
Split Times
898260
4:10:13
04:03:25
3:56:37
i
Pol Gimeno Fonquernie
03:56:37 (Tr: 3:56:37)
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21) |
|||||||
330 |
i
|
Pere Bifet Vergé | 4:03:58 (tr 4:03:58) | ||||
T. real: 04:03:58 T. oficial: 04:03:58 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:35:23 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: pedala.cat Nat1: 0:16:56 Hora Nat1 : 07:48:21 Nat2: 0:32:35 Hora Nat2 : 08:04:00 Bici1: 0:33:53 Hora Bici1 : 08:05:18 Bici2: 2:51:28 Hora Bici2 : 10:22:53 C1: 3:23:14 Hora C1 : 10:54:39 C2: 4:01:15 Hora C2 : 11:32:40 Meta: 4:03:58 Hora meta: 11:35:23
Split Times
687830
4:09:11
04:03:58
3:58:46
i
Albert Saludes Bellés
03:58:46 (Tr: 3:58:46)
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21) |
|||||||
2 |
i
|
Sergi Escobar Roure | 4:04:15 (tr 4:04:15) | ||||
T. real: 04:04:15 T. oficial: 04:04:15 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:35:40 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: speed republik Nat1: 0:18:30 Hora Nat1 : 07:49:55 Nat2: 0:35:27 Hora Nat2 : 08:06:52 Bici1: 0:36:43 Hora Bici1 : 08:08:08 Bici2: 2:42:37 Hora Bici2 : 10:14:02 C1: 3:17:39 Hora C1 : 10:49:04 C2: 4:00:33 Hora C2 : 11:31:58 Meta: 4:04:15 Hora meta: 11:35:40
Split Times
409200
4:07:21
04:04:15
4:01:09
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21) |
|||||||
325 |
i
|
Marius Overdick | 4:05:24 (tr 4:05:24) | ||||
T. real: 04:05:24 T. oficial: 04:05:24 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:36:49 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tus griesheim Nat1: 0:15:24 Hora Nat1 : 07:46:49 Nat2: 0:29:33 Hora Nat2 : 08:00:58 Bici1: 0:30:47 Hora Bici1 : 08:02:12 Bici2: 2:45:10 Hora Bici2 : 10:16:35 C1: 3:19:26 Hora C1 : 10:50:51 C2: 4:01:52 Hora C2 : 11:33:17 Meta: 4:05:24 Hora meta: 11:36:49
Split Times
705980
4:10:45
04:05:24
4:00:03
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45) |
|||||||
286 |
i
|
Daniel Lucena Bustos | 4:06:31 (tr 4:06:31) | ||||
T. real: 04:06:31 T. oficial: 04:06:31 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:37:56 Cat:SB23M Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:15:31 Hora Nat1 : 07:46:56 Nat2: 0:29:51 Hora Nat2 : 08:01:16 Bici1: 0:31:11 Hora Bici1 : 08:02:36 Bici2: 2:43:43 Hora Bici2 : 10:15:08 C1: 3:19:31 Hora C1 : 10:50:56 C2: 4:03:26 Hora C2 : 11:34:51 Meta: 4:06:31 Hora meta: 11:37:56
Split Times
608300
4:11:08
04:06:31
4:01:55
i
Albert Parreño Samper
04:02:14 (Tr: 4:02:14)
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08) |
|||||||
279 |
i
|
Adan Hidalgo Aguilar | 4:07:21 (tr 4:07:21) | ||||
T. real: 04:07:21 T. oficial: 04:07:21 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:38:46 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:15:48 Hora Nat1 : 07:47:13 Nat2: 0:30:44 Hora Nat2 : 08:02:09 Bici1: 0:31:51 Hora Bici1 : 08:03:16 Bici2: 2:51:26 Hora Bici2 : 10:22:51 C1: 3:25:23 Hora C1 : 10:56:48 C2: 4:04:07 Hora C2 : 11:35:32 Meta: 4:07:21 Hora meta: 11:38:46
Split Times
639210
4:12:12
04:07:21
4:02:31
i
Enrique Barajas Ojeda
04:03:25 (Tr: 4:03:25)
i
Pere Bifet Vergé
04:03:58 (Tr: 4:03:58)
i
Sergi Escobar Roure
04:04:15 (Tr: 4:04:15)
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12) |
|||||||
225 |
i
|
Tristam Knoph | 4:10:45 (tr 4:10:45) | ||||
T. real: 04:10:45 T. oficial: 04:10:45 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:42:10 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:14:38 Hora Nat1 : 07:46:03 Nat2: 0:28:24 Hora Nat2 : 07:59:49 Bici1: 0:29:40 Hora Bici1 : 08:01:05 Bici2: 2:47:57 Hora Bici2 : 10:19:22 C1: 3:24:46 Hora C1 : 10:56:11 C2: 4:07:37 Hora C2 : 11:39:02 Meta: 4:10:45 Hora meta: 11:42:10
Split Times
705980
4:16:06
04:10:45
4:05:24
i
Marius Overdick
04:05:24 (Tr: 4:05:24)
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18) |
|||||||
334 |
i
|
David Llinares Bosch | 4:11:08 (tr 4:11:08) | ||||
T. real: 04:11:08 T. oficial: 04:11:08 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:42:33 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:16:03 Hora Nat1 : 07:47:28 Nat2: 0:31:06 Hora Nat2 : 08:02:31 Bici1: 0:32:30 Hora Bici1 : 08:03:55 Bici2: 2:47:45 Hora Bici2 : 10:19:10 C1: 3:24:20 Hora C1 : 10:55:45 C2: 4:07:39 Hora C2 : 11:39:04 Meta: 4:11:08 Hora meta: 11:42:33
Split Times
608300
4:15:44
04:11:08
4:06:31
i
Daniel Lucena Bustos
04:06:31 (Tr: 4:06:31)
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18) |
|||||||
232 |
i
|
Fernando Garrocho Orellana | 4:12:12 (tr 4:12:12) | ||||
T. real: 04:12:12 T. oficial: 04:12:12 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:43:37 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club natació rubi Nat1: 0:15:17 Hora Nat1 : 07:46:42 Nat2: 0:29:27 Hora Nat2 : 08:00:52 Bici1: 0:30:44 Hora Bici1 : 08:02:09 Bici2: 2:47:10 Hora Bici2 : 10:18:35 C1: 3:24:59 Hora C1 : 10:56:24 C2: 4:08:43 Hora C2 : 11:40:08 Meta: 4:12:12 Hora meta: 11:43:37
Split Times
639210
4:17:02
04:12:12
4:07:21
i
Adan Hidalgo Aguilar
04:07:21 (Tr: 4:07:21)
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18) |
|||||||
324 |
i
|
Carlos Restoy | 4:13:13 (tr 4:13:13) | ||||
T. real: 04:13:13 T. oficial: 04:13:13 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:44:38 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cn terrassa-cicles morenito Nat1: 0:18:04 Hora Nat1 : 07:49:29 Nat2: 0:33:24 Hora Nat2 : 08:04:49 Bici1: 0:34:46 Hora Bici1 : 08:06:11 Bici2: 2:53:01 Hora Bici2 : 10:24:26 C1: 3:29:29 Hora C1 : 11:00:54 C2: 4:10:02 Hora C2 : 11:41:27 Meta: 4:13:13 Hora meta: 11:44:38
Split Times
325710
4:15:41
04:13:13
4:10:45
i
Tristam Knoph
04:10:45 (Tr: 4:10:45)
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18) |
|||||||
323 |
i
|
Oscar Bartolome | 4:14:46 (tr 4:14:46) | ||||
T. real: 04:14:46 T. oficial: 04:14:46 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:46:11 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tri2win Nat1: 0:15:30 Hora Nat1 : 07:46:55 Nat2: 0:29:40 Hora Nat2 : 08:01:05 Bici1: 0:31:02 Hora Bici1 : 08:02:27 Bici2: 2:50:30 Hora Bici2 : 10:21:55 C1: 3:27:49 Hora C1 : 10:59:14 C2: 4:11:23 Hora C2 : 11:42:48 Meta: 4:14:46 Hora meta: 11:46:11
Split Times
480810
4:18:25
04:14:46
4:11:08
i
David Llinares Bosch
04:11:08 (Tr: 4:11:08)
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18)
i
Cosme Pon Palma
04:17:17 (Tr: 4:17:17)
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45) |
|||||||
295 |
i
|
Jose luis Alvarez Alba | 4:15:02 (tr 4:15:02) | ||||
T. real: 04:15:02 T. oficial: 04:15:02 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:46:27 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c.n.vic-etb Nat1: 0:18:36 Hora Nat1 : 07:50:01 Nat2: 0:34:51 Hora Nat2 : 08:06:16 Bici1: 0:36:18 Hora Bici1 : 08:07:43 Bici2: 2:54:39 Hora Bici2 : 10:26:04 C1: 3:30:36 Hora C1 : 11:02:01 C2: 4:11:44 Hora C2 : 11:43:09 Meta: 4:15:02 Hora meta: 11:46:27
Split Times
374990
4:17:53
04:15:02
4:12:12
i
Fernando Garrocho Orellana
04:12:12 (Tr: 4:12:12)
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18)
i
Cosme Pon Palma
04:17:17 (Tr: 4:17:17)
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45) |
|||||||
284 |
i
|
Sergi Bermejo Barnils | 4:15:18 (tr 4:15:18) | ||||
T. real: 04:15:18 T. oficial: 04:15:18 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:46:43 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c. n. reus ploms Nat1: 0:15:59 Hora Nat1 : 07:47:24 Nat2: 0:30:33 Hora Nat2 : 08:01:58 Bici1: 0:31:58 Hora Bici1 : 08:03:23 Bici2: 2:50:29 Hora Bici2 : 10:21:54 C1: 3:29:06 Hora C1 : 11:00:31 C2: 4:11:53 Hora C2 : 11:43:18 Meta: 4:15:18 Hora meta: 11:46:43
Split Times
322080
4:17:45
04:15:18
4:12:52
i
Carlos Restoy
04:13:13 (Tr: 4:13:13)
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Cosme Pon Palma
04:17:17 (Tr: 4:17:17)
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45) |
|||||||
185 |
i
|
Cosme Pon Palma | 4:17:17 (tr 4:17:17) | ||||
T. real: 04:17:17 T. oficial: 04:17:17 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:48:42 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tg sitges Nat1: 0:16:58 Hora Nat1 : 07:48:23 Nat2: 0:33:00 Hora Nat2 : 08:04:25 Bici1: 0:35:02 Hora Bici1 : 08:06:27 Bici2: 2:55:49 Hora Bici2 : 10:27:14 C1: 3:31:50 Hora C1 : 11:03:15 C2: 4:13:58 Hora C2 : 11:45:23 Meta: 4:17:17 Hora meta: 11:48:42
Split Times
332090
4:19:48
04:17:17
4:14:46
i
Oscar Bartolome
04:14:46 (Tr: 4:14:46)
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18)
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45)
i
Toni Manchon Gonzalez
04:18:29 (Tr: 4:18:29)
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41) |
|||||||
332 |
i
|
Albert Riba Ochoa | 4:17:20 (tr 4:17:20) | ||||
T. real: 04:17:20 T. oficial: 04:17:20 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:48:45 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:18:32 Hora Nat1 : 07:49:57 Nat2: 0:35:13 Hora Nat2 : 08:06:38 Bici1: 0:36:49 Hora Bici1 : 08:08:14 Bici2: 2:58:19 Hora Bici2 : 10:29:44 C1: 3:33:01 Hora C1 : 11:04:26 C2: 4:14:12 Hora C2 : 11:45:37 Meta: 4:17:20 Hora meta: 11:48:45
Split Times
304150
4:19:39
04:17:20
4:15:02
i
Jose luis Alvarez Alba
04:15:02 (Tr: 4:15:02)
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18)
i
Cosme Pon Palma
04:17:17 (Tr: 4:17:17)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45)
i
Toni Manchon Gonzalez
04:18:29 (Tr: 4:18:29)
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38) |
|||||||
30 |
i
|
Daniel Dorado Fernández | 4:17:45 (tr 4:17:45) | ||||
T. real: 04:17:45 T. oficial: 04:17:45 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:49:10 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cn sabadell Nat1: 0:17:54 Hora Nat1 : 07:49:19 Nat2: 0:33:46 Hora Nat2 : 08:05:11 Bici1: 0:35:07 Hora Bici1 : 08:06:32 Bici2: 2:51:38 Hora Bici2 : 10:23:03 C1: 3:30:16 Hora C1 : 11:01:41 C2: 4:14:11 Hora C2 : 11:45:36 Meta: 4:17:45 Hora meta: 11:49:10
Split Times
322080
4:20:11
04:17:45
4:15:18
i
Sergi Bermejo Barnils
04:15:18 (Tr: 4:15:18)
i
Cosme Pon Palma
04:17:17 (Tr: 4:17:17)
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Toni Manchon Gonzalez
04:18:29 (Tr: 4:18:29)
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41)
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10) |
|||||||
105 |
i
|
Toni Manchon Gonzalez | 4:18:29 (tr 4:18:29) | ||||
T. real: 04:18:29 T. oficial: 04:18:29 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:49:54 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: essencial triatló Nat1: 0:17:56 Hora Nat1 : 07:49:21 Nat2: 0:33:58 Hora Nat2 : 08:05:23 Bici1: 0:35:19 Hora Bici1 : 08:06:44 Bici2: 2:56:10 Hora Bici2 : 10:27:35 C1: 3:33:08 Hora C1 : 11:04:33 C2: 4:15:10 Hora C2 : 11:46:35 Meta: 4:18:29 Hora meta: 11:49:54
Split Times
221980
4:20:10
04:18:29
4:16:49
i
Cosme Pon Palma
04:17:17 (Tr: 4:17:17)
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45)
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41)
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10) |
|||||||
319 |
i
|
Eduardo De Quintana | 4:19:38 (tr 4:19:38) | ||||
T. real: 04:19:38 T. oficial: 04:19:38 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:51:03 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tgcbinn Nat1: 0:17:04 Hora Nat1 : 07:48:29 Nat2: 0:33:17 Hora Nat2 : 08:04:42 Bici1: 0:34:41 Hora Bici1 : 08:06:06 Bici2: 2:58:30 Hora Bici2 : 10:29:55 C1: 3:34:24 Hora C1 : 11:05:49 C2: 4:16:20 Hora C2 : 11:47:45 Meta: 4:19:38 Hora meta: 11:51:03
Split Times
303380
4:21:56
04:19:38
4:17:20
i
Albert Riba Ochoa
04:17:20 (Tr: 4:17:20)
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45)
i
Toni Manchon Gonzalez
04:18:29 (Tr: 4:18:29)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41)
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10)
i
Carlos Cruz Gallego
04:20:27 (Tr: 4:20:27)
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33) |
|||||||
313 |
i
|
Alex Pla | 4:19:41 (tr 4:19:41) | ||||
T. real: 04:19:41 T. oficial: 04:19:41 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:51:06 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: at cerdanyola Nat1: 0:16:28 Hora Nat1 : 07:47:53 Nat2: 0:31:38 Hora Nat2 : 08:03:03 Bici1: 0:33:10 Hora Bici1 : 08:04:35 Bici2: 2:46:08 Hora Bici2 : 10:17:33 C1: 3:26:02 Hora C1 : 10:57:27 C2: 4:15:22 Hora C2 : 11:46:47 Meta: 4:19:41 Hora meta: 11:51:06
Split Times
254870
4:21:36
04:19:41
4:17:45
i
Daniel Dorado Fernández
04:17:45 (Tr: 4:17:45)
i
Toni Manchon Gonzalez
04:18:29 (Tr: 4:18:29)
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10)
i
Carlos Cruz Gallego
04:20:27 (Tr: 4:20:27)
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33) |
|||||||
59 |
i
|
Nicolás Sáenz Briasco | 4:20:10 (tr 4:20:10) | ||||
T. real: 04:20:10 T. oficial: 04:20:10 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:51:35 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: transtriatlon Nat1: 0:18:12 Hora Nat1 : 07:49:37 Nat2: 0:35:14 Hora Nat2 : 08:06:39 Bici1: 0:36:42 Hora Bici1 : 08:08:07 Bici2: 2:58:09 Hora Bici2 : 10:29:34 C1: 3:34:45 Hora C1 : 11:06:10 C2: 4:16:54 Hora C2 : 11:48:19 Meta: 4:20:10 Hora meta: 11:51:35
Split Times
221980
4:21:51
04:20:10
4:18:29
i
Toni Manchon Gonzalez
04:18:29 (Tr: 4:18:29)
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41)
i
Carlos Cruz Gallego
04:20:27 (Tr: 4:20:27)
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33) |
|||||||
14 |
i
|
Carlos Cruz Gallego | 4:20:27 (tr 4:20:27) | ||||
T. real: 04:20:27 T. oficial: 04:20:27 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:51:52 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: saltoki trikideak Nat1: 0:18:43 Hora Nat1 : 07:50:08 Nat2: 0:36:14 Hora Nat2 : 08:07:39 Bici1: 0:37:35 Hora Bici1 : 08:09:00 Bici2: 2:52:05 Hora Bici2 : 10:23:30 C1: 3:31:40 Hora C1 : 11:03:05 C2: 4:17:16 Hora C2 : 11:48:41 Meta: 4:20:27 Hora meta: 11:51:52
Split Times
236170
4:22:14
04:20:27
4:18:39
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41)
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10)
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33)
i
Mikel Alkorta Zabaleta
04:22:14 (Tr: 4:22:14) |
|||||||
135 |
i
|
Francesc Escolà Ruiz | 4:20:42 (tr 4:20:42) | ||||
T. real: 04:20:42 T. oficial: 04:20:42 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:52:07 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatló cornellà Nat1: 0:18:11 Hora Nat1 : 07:49:36 Nat2: 0:34:49 Hora Nat2 : 08:06:14 Bici1: 0:36:08 Hora Bici1 : 08:07:33 Bici2: 2:56:05 Hora Bici2 : 10:27:30 C1: 3:33:35 Hora C1 : 11:05:00 C2: 4:17:04 Hora C2 : 11:48:29 Meta: 4:20:42 Hora meta: 11:52:07
Split Times
208450
4:22:16
04:20:42
4:19:07
i
Eduardo De Quintana
04:19:38 (Tr: 4:19:38)
i
Alex Pla
04:19:41 (Tr: 4:19:41)
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10)
i
Carlos Cruz Gallego
04:20:27 (Tr: 4:20:27)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33)
i
Mikel Alkorta Zabaleta
04:22:14 (Tr: 4:22:14)
i
Nicolas Rodriguez
04:22:16 (Tr: 4:22:16) |
|||||||
243 |
i
|
Manel Alvarez Lopez | 4:21:33 (tr 4:21:33) | ||||
T. real: 04:21:33 T. oficial: 04:21:33 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:52:58 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: a. e. blancafort Nat1: 0:17:20 Hora Nat1 : 07:48:45 Nat2: 0:33:30 Hora Nat2 : 08:04:55 Bici1: 0:34:54 Hora Bici1 : 08:06:19 Bici2: 3:01:35 Hora Bici2 : 10:33:00 C1: 3:37:14 Hora C1 : 11:08:39 C2: 4:18:16 Hora C2 : 11:49:41 Meta: 4:21:33 Hora meta: 11:52:58
Split Times
180950
4:22:55
04:21:33
4:20:10
i
Nicolás Sáenz Briasco
04:20:10 (Tr: 4:20:10)
i
Carlos Cruz Gallego
04:20:27 (Tr: 4:20:27)
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Mikel Alkorta Zabaleta
04:22:14 (Tr: 4:22:14)
i
Nicolas Rodriguez
04:22:16 (Tr: 4:22:16)
i
David Delgad0 Fernandez
04:22:30 (Tr: 4:22:30)
i
Roger Pagès Bargalló
04:22:41 (Tr: 4:22:41) |
|||||||
196 |
i
|
Mikel Alkorta Zabaleta | 4:22:14 (tr 4:22:14) | ||||
T. real: 04:22:14 T. oficial: 04:22:14 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:53:39 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: añorga k.k.e. Nat1: 0:17:53 Hora Nat1 : 07:49:18 Nat2: 0:33:57 Hora Nat2 : 08:05:22 Bici1: 0:35:19 Hora Bici1 : 08:06:44 Bici2: 2:57:59 Hora Bici2 : 10:29:24 C1: 3:34:58 Hora C1 : 11:06:23 C2: 4:18:53 Hora C2 : 11:50:18 Meta: 4:22:14 Hora meta: 11:53:39
Split Times
236170
4:24:01
04:22:14
4:20:27
i
Carlos Cruz Gallego
04:20:27 (Tr: 4:20:27)
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33)
i
Nicolas Rodriguez
04:22:16 (Tr: 4:22:16)
i
David Delgad0 Fernandez
04:22:30 (Tr: 4:22:30)
i
Roger Pagès Bargalló
04:22:41 (Tr: 4:22:41) |
|||||||
87 |
i
|
Nicolas Rodriguez | 4:22:16 (tr 4:22:16) | ||||
T. real: 04:22:16 T. oficial: 04:22:16 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:53:41 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: racing club Nat1: 0:17:05 Hora Nat1 : 07:48:30 Nat2: 0:33:07 Hora Nat2 : 08:04:32 Bici1: 0:34:34 Hora Bici1 : 08:05:59 Bici2: 2:58:06 Hora Bici2 : 10:29:31 C1: 3:36:08 Hora C1 : 11:07:33 C2: 4:21:02 Hora C2 : 11:52:27 Meta: 4:22:16 Hora meta: 11:53:41
Split Times
208450
4:23:51
04:22:16
4:20:42
i
Francesc Escolà Ruiz
04:20:42 (Tr: 4:20:42)
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33)
i
Mikel Alkorta Zabaleta
04:22:14 (Tr: 4:22:14)
i
David Delgad0 Fernandez
04:22:30 (Tr: 4:22:30)
i
Roger Pagès Bargalló
04:22:41 (Tr: 4:22:41) |
|||||||
98 |
i
|
David Delgad0 Fernandez | 4:22:30 (tr 4:22:30) | ||||
T. real: 04:22:30 T. oficial: 04:22:30 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:53:55 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: half team Nat1: 0:18:10 Hora Nat1 : 07:49:35 Nat2: 0:34:28 Hora Nat2 : 08:05:53 Bici1: 0:35:42 Hora Bici1 : 08:07:07 Bici2: 2:57:29 Hora Bici2 : 10:28:54 C1: 3:36:05 Hora C1 : 11:07:30 C2: 4:19:21 Hora C2 : 11:50:46 Meta: 4:22:30 Hora meta: 11:53:55
Split Times
126720
4:23:28
04:22:30
4:21:33
i
Manel Alvarez Lopez
04:21:33 (Tr: 4:21:33)
i
Mikel Alkorta Zabaleta
04:22:14 (Tr: 4:22:14)
i
Nicolas Rodriguez
04:22:16 (Tr: 4:22:16)
i
Roger Pagès Bargalló
04:22:41 (Tr: 4:22:41) |
|||||||
5 |
i
|
Roger Pagès Bargalló | 4:22:41 (tr 4:22:41) | ||||
T. real: 04:22:41 T. oficial: 04:22:41 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 11:54:06 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c.e. rayoteam Nat1: 0:16:25 Hora Nat1 : 07:47:50 Nat2: 0:31:25 Hora Nat2 : 08:02:50 Bici1: 0:32:47 Hora Bici1 : 08:04:12 Bici2: 2:55:25 Hora Bici2 : 10:26:50 C1: 3:32:36 Hora C1 : 11:04:01 C2: 4:18:50 Hora C2 : 11:50:15 Meta: 4:22:41 Hora meta: 11:54:06
Split Times
59400
4:23:08
04:22:41
4:22:14
i
Mikel Alkorta Zabaleta
04:22:14 (Tr: 4:22:14)
i
Nicolas Rodriguez
04:22:16 (Tr: 4:22:16)
i
David Delgad0 Fernandez
04:22:30 (Tr: 4:22:30) |
|||||||