L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 |
i
|
Toni Barea Tejaja | 5:52:51 (tr 5:52:51) | ||||
T. real: 05:52:51 T. oficial: 05:52:51 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:24:16 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:37 Hora Nat1 : 07:52:02 Nat2: 0:41:01 Hora Nat2 : 08:12:26 Bici1: 0:43:08 Hora Bici1 : 08:14:33 Bici2: 3:57:49 Hora Bici2 : 11:29:14 C1: 4:49:29 Hora C1 : 12:20:54 C2: 5:48:07 Hora C2 : 13:19:32 Meta: 5:52:51 Hora meta: 13:24:16
Split Times
404470
5:55:55
05:52:51
5:49:47
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55) |
|||||||
406 |
i
|
Arola Claramunt Vergara | 5:53:19 (tr 5:53:19) | ||||
T. real: 05:53:19 T. oficial: 05:53:19 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:24:44 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: Nat1: 0:22:55 Hora Nat1 : 07:54:20 Nat2: 0:44:19 Hora Nat2 : 08:15:44 Bici1: 0:46:20 Hora Bici1 : 08:17:45 Bici2: 3:57:34 Hora Bici2 : 11:28:59 C1: 4:48:10 Hora C1 : 12:19:35 C2: 5:48:51 Hora C2 : 13:20:16 Meta: 5:53:19 Hora meta: 13:24:44
Split Times
344630
5:55:55
05:53:19
5:50:42
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55) |
|||||||
108 |
i
|
Ramon Nieto Peña | 5:53:38 (tr 5:53:38) | ||||
T. real: 05:53:38 T. oficial: 05:53:38 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:25:03 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:19:15 Hora Nat1 : 07:50:40 Nat2: 0:37:40 Hora Nat2 : 08:09:05 Bici1: 0:39:33 Hora Bici1 : 08:10:58 Bici2: 3:37:15 Hora Bici2 : 11:08:40 C1: 4:36:45 Hora C1 : 12:08:10 C2: 5:48:38 Hora C2 : 13:20:03 Meta: 5:53:38 Hora meta: 13:25:03
Split Times
301070
5:55:55
05:53:38
5:51:21
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55) |
|||||||
127 |
i
|
Alberto Melgosa Garcia | 5:53:54 (tr 5:53:54) | ||||
T. real: 05:53:54 T. oficial: 05:53:54 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:25:19 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:22:13 Hora Nat1 : 07:53:38 Nat2: 0:44:21 Hora Nat2 : 08:15:46 Bici1: 0:46:01 Hora Bici1 : 08:17:26 Bici2: 4:00:38 Hora Bici2 : 11:32:03 C1: 4:54:44 Hora C1 : 12:26:09 C2: 5:50:06 Hora C2 : 13:21:31 Meta: 5:53:54 Hora meta: 13:25:19
Split Times
267630
5:55:55
05:53:54
5:51:52
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55) |
|||||||
239 |
i
|
Antonio Macias Torres | 5:54:42 (tr 5:54:42) | ||||
T. real: 05:54:42 T. oficial: 05:54:42 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:26:07 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: proam Nat1: 0:22:13 Hora Nat1 : 07:53:38 Nat2: 0:43:30 Hora Nat2 : 08:14:55 Bici1: 0:45:00 Hora Bici1 : 08:16:25 Bici2: 4:06:51 Hora Bici2 : 11:38:16 C1: 4:52:26 Hora C1 : 12:23:51 C2: 5:49:55 Hora C2 : 13:21:20 Meta: 5:54:42 Hora meta: 13:26:07
Split Times
369050
5:57:30
05:54:42
5:51:55
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30) |
|||||||
18 |
i
|
Salva Dastis Arias | 5:54:51 (tr 5:54:51) | ||||
T. real: 05:54:51 T. oficial: 05:54:51 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:26:16 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatló parets Nat1: 0:20:50 Hora Nat1 : 07:52:15 Nat2: 0:40:03 Hora Nat2 : 08:11:28 Bici1: 0:41:55 Hora Bici1 : 08:13:20 Bici2: 3:39:21 Hora Bici2 : 11:10:46 C1: 4:34:27 Hora C1 : 12:05:52 C2: 5:49:08 Hora C2 : 13:20:33 Meta: 5:54:51 Hora meta: 13:26:16
Split Times
370040
5:57:39
05:54:51
5:52:03
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39) |
|||||||
428 |
i
|
Ester De La Fuente Almeida | 5:55:55 (tr 5:55:55) | ||||
T. real: 05:55:55 T. oficial: 05:55:55 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:27:20 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: c.e. vila olímpica Nat1: 0:24:27 Hora Nat1 : 07:55:52 Nat2: 0:47:44 Hora Nat2 : 08:19:09 Bici1: 0:49:39 Hora Bici1 : 08:21:04 Bici2: 3:46:09 Hora Bici2 : 11:17:34 C1: 4:43:27 Hora C1 : 12:14:52 C2: 5:50:52 Hora C2 : 13:22:17 Meta: 5:55:55 Hora meta: 13:27:20
Split Times
267630
5:57:57
05:55:55
5:53:54
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53) |
|||||||
88 |
i
|
Ignasi Llop Rafales | 5:57:30 (tr 5:57:30) | ||||
T. real: 05:57:30 T. oficial: 05:57:30 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:28:55 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon Nat1: 0:22:07 Hora Nat1 : 07:53:32 Nat2: 0:44:00 Hora Nat2 : 08:15:25 Bici1: 0:45:37 Hora Bici1 : 08:17:02 Bici2: 3:50:36 Hora Bici2 : 11:22:01 C1: 4:38:07 Hora C1 : 12:09:32 C2: 5:51:06 Hora C2 : 13:22:31 Meta: 5:57:30 Hora meta: 13:28:55
Split Times
369050
6:00:18
05:57:30
5:54:42
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58) |
|||||||
222 |
i
|
Josep Utges Mendoza | 5:57:39 (tr 5:57:39) | ||||
T. real: 05:57:39 T. oficial: 05:57:39 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:29:04 Cat:M60 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: triatlo blanes Nat1: 0:17:09 Hora Nat1 : 07:48:34 Nat2: 0:32:10 Hora Nat2 : 08:03:35 Bici1: 0:33:51 Hora Bici1 : 08:05:16 Bici2: 3:44:27 Hora Bici2 : 11:15:52 C1: 4:42:26 Hora C1 : 12:13:51 C2: 5:51:40 Hora C2 : 13:23:05 Meta: 5:57:39 Hora meta: 13:29:04
Split Times
370040
6:00:28
05:57:39
5:54:51
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58) |
|||||||
204 |
i
|
Marc Botella I Noguer | 5:57:53 (tr 5:57:53) | ||||
T. real: 05:57:53 T. oficial: 05:57:53 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:29:18 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tribu Nat1: 0:22:48 Hora Nat1 : 07:54:13 Nat2: 0:44:18 Hora Nat2 : 08:15:43 Bici1: 0:46:31 Hora Bici1 : 08:17:56 Bici2: 3:48:45 Hora Bici2 : 11:20:10 C1: 4:46:05 Hora C1 : 12:17:30 C2: 5:53:36 Hora C2 : 13:25:01 Meta: 5:57:53 Hora meta: 13:29:18
Split Times
276430
5:59:58
05:57:53
5:55:47
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58) |
|||||||
422 |
i
|
Helena Artacho Barroso | 5:58:02 (tr 5:58:02) | ||||
T. real: 05:58:02 T. oficial: 05:58:02 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:29:27 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: rayo team Nat1: 0:19:36 Hora Nat1 : 07:51:01 Nat2: 0:38:44 Hora Nat2 : 08:10:09 Bici1: 0:40:26 Hora Bici1 : 08:11:51 Bici2: 3:49:44 Hora Bici2 : 11:21:09 C1: 4:46:37 Hora C1 : 12:18:02 C2: 5:53:14 Hora C2 : 13:24:39 Meta: 5:58:02 Hora meta: 13:29:27
Split Times
356510
6:00:44
05:58:02
5:55:20
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44) |
|||||||
242 |
i
|
Ernesto Echevarria Nava | 5:59:53 (tr 5:59:53) | ||||
T. real: 05:59:53 T. oficial: 05:59:53 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:31:18 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: proam Nat1: 0:19:51 Hora Nat1 : 07:51:16 Nat2: 0:38:30 Hora Nat2 : 08:09:55 Bici1: 0:40:40 Hora Bici1 : 08:12:05 Bici2: 3:43:28 Hora Bici2 : 11:14:53 C1: 4:40:55 Hora C1 : 12:12:20 C2: 5:54:42 Hora C2 : 13:26:07 Meta: 5:59:53 Hora meta: 13:31:18
Split Times
293700
6:02:06
05:59:53
5:57:39
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14) |
|||||||
149 |
i
|
David Melero Fernandez | 5:59:58 (tr 5:59:58) | ||||
T. real: 05:59:58 T. oficial: 05:59:58 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:31:23 Cat:JUNM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatlo cornella Nat1: 0:19:37 Hora Nat1 : 07:51:02 Nat2: 0:39:53 Hora Nat2 : 08:11:18 Bici1: 0:41:29 Hora Bici1 : 08:12:54 Bici2: 4:00:31 Hora Bici2 : 11:31:56 C1: 4:51:41 Hora C1 : 12:23:06 C2: 5:55:44 Hora C2 : 13:27:09 Meta: 5:59:58 Hora meta: 13:31:23
Split Times
286990
6:02:09
05:59:58
5:57:48
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09) |
|||||||
119 |
i
|
Thierry Mueth | 6:00:44 (tr 6:00:44) | ||||
T. real: 06:00:44 T. oficial: 06:00:44 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:32:09 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:18:59 Hora Nat1 : 07:50:24 Nat2: 0:37:36 Hora Nat2 : 08:09:01 Bici1: 0:39:39 Hora Bici1 : 08:11:04 Bici2: 3:43:25 Hora Bici2 : 11:14:50 C1: 4:42:58 Hora C1 : 12:14:23 C2: 5:55:45 Hora C2 : 13:27:10 Meta: 6:00:44 Hora meta: 13:32:09
Split Times
356510
6:03:26
06:00:44
5:58:02
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08) |
|||||||
423 |
i
|
Tamara Cordoba Luna | 6:01:14 (tr 6:01:14) | ||||
T. real: 06:01:14 T. oficial: 06:01:14 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:32:39 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: rayo team Nat1: 0:22:43 Hora Nat1 : 07:54:08 Nat2: 0:43:50 Hora Nat2 : 08:15:15 Bici1: 0:45:34 Hora Bici1 : 08:16:59 Bici2: 4:00:30 Hora Bici2 : 11:31:55 C1: 4:51:16 Hora C1 : 12:22:41 C2: 5:56:19 Hora C2 : 13:27:44 Meta: 6:01:14 Hora meta: 13:32:39
Split Times
373340
6:04:03
06:01:14
5:58:24
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03) |
|||||||
147 |
i
|
Gustavo Romero Huguet | 6:02:09 (tr 6:02:09) | ||||
T. real: 06:02:09 T. oficial: 06:02:09 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:33:34 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:19:48 Hora Nat1 : 07:51:13 Nat2: 0:37:27 Hora Nat2 : 08:08:52 Bici1: 0:39:14 Hora Bici1 : 08:10:39 Bici2: 3:48:36 Hora Bici2 : 11:20:01 C1: 4:37:54 Hora C1 : 12:09:19 C2: 5:56:17 Hora C2 : 13:27:42 Meta: 6:02:09 Hora meta: 13:33:34
Split Times
305250
6:04:28
06:02:09
5:59:50
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28) |
|||||||
54 |
i
|
Eduardo Galeano | 6:03:08 (tr 6:03:08) | ||||
T. real: 06:03:08 T. oficial: 06:03:08 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:34:33 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatlo sabadell Nat1: 0:22:11 Hora Nat1 : 07:53:36 Nat2: 0:42:38 Hora Nat2 : 08:14:03 Bici1: 0:44:34 Hora Bici1 : 08:15:59 Bici2: 3:46:27 Hora Bici2 : 11:17:52 C1: 4:42:24 Hora C1 : 12:13:49 C2: 5:56:14 Hora C2 : 13:27:39 Meta: 6:03:08 Hora meta: 13:34:33
Split Times
370370
6:05:57
06:03:08
6:00:20
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57) |
|||||||
305 |
i
|
Vinicio Tobar | 6:04:03 (tr 6:04:03) | ||||
T. real: 06:04:03 T. oficial: 06:04:03 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:35:28 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon Nat1: 0:26:38 Hora Nat1 : 07:58:03 Nat2: 0:53:05 Hora Nat2 : 08:24:30 Bici1: 0:56:45 Hora Bici1 : 08:28:10 Bici2: 4:02:36 Hora Bici2 : 11:34:01 C1: 4:55:19 Hora C1 : 12:26:44 C2: 5:58:53 Hora C2 : 13:30:18 Meta: 6:04:03 Hora meta: 13:35:28
Split Times
373340
6:06:53
06:04:03
6:01:14
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40) |
|||||||
163 |
i
|
Cristóbal Orellana | 6:04:28 (tr 6:04:28) | ||||
T. real: 06:04:28 T. oficial: 06:04:28 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:35:53 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:24:51 Hora Nat1 : 07:56:16 Nat2: 0:49:39 Hora Nat2 : 08:21:04 Bici1: 0:51:34 Hora Bici1 : 08:22:59 Bici2: 4:00:22 Hora Bici2 : 11:31:47 C1: 4:55:10 Hora C1 : 12:26:35 C2: 5:59:23 Hora C2 : 13:30:48 Meta: 6:04:28 Hora meta: 13:35:53
Split Times
305250
6:06:46
06:04:28
6:02:09
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40) |
|||||||
81 |
i
|
Roger Castells Vicente | 6:05:57 (tr 6:05:57) | ||||
T. real: 06:05:57 T. oficial: 06:05:57 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:37:22 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: kaskats Nat1: 0:22:03 Hora Nat1 : 07:53:28 Nat2: 0:42:10 Hora Nat2 : 08:13:35 Bici1: 0:44:35 Hora Bici1 : 08:16:00 Bici2: 3:50:20 Hora Bici2 : 11:21:45 C1: 4:45:27 Hora C1 : 12:16:52 C2: 5:59:54 Hora C2 : 13:31:19 Meta: 6:05:57 Hora meta: 13:37:22
Split Times
485980
6:09:38
06:05:57
6:02:16
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40)
i
Luis Salarich Labordena
06:09:38 (Tr: 6:09:38) |
|||||||
73 |
i
|
Jaime Carol Rubau | 6:06:35 (tr 6:06:35) | ||||
T. real: 06:06:35 T. oficial: 06:06:35 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:38:00 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: tridir Nat1: 0:21:47 Hora Nat1 : 07:53:12 Nat2: 0:42:18 Hora Nat2 : 08:13:43 Bici1: 0:44:07 Hora Bici1 : 08:15:32 Bici2: 3:33:20 Hora Bici2 : 11:04:45 C1: 4:41:51 Hora C1 : 12:13:16 C2: 6:01:11 Hora C2 : 13:32:36 Meta: 6:06:35 Hora meta: 13:38:00
Split Times
550550
6:10:45
06:06:35
6:02:24
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40)
i
Luis Salarich Labordena
06:09:38 (Tr: 6:09:38)
i
Merche Navarro
06:10:45 (Tr: 6:10:45) |
|||||||
410 |
i
|
Catrina Riba Ijalba | 6:06:40 (tr 6:06:40) | ||||
T. real: 06:06:40 T. oficial: 06:06:40 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:38:05 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: Nat1: 0:22:53 Hora Nat1 : 07:54:18 Nat2: 0:45:16 Hora Nat2 : 08:16:41 Bici1: 0:47:09 Hora Bici1 : 08:18:34 Bici2: 3:55:04 Hora Bici2 : 11:26:29 C1: 4:53:49 Hora C1 : 12:25:14 C2: 6:01:33 Hora C2 : 13:32:58 Meta: 6:06:40 Hora meta: 13:38:05
Split Times
1516570
6:18:09
06:06:40
5:55:11
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Luis Salarich Labordena
06:09:38 (Tr: 6:09:38)
i
Merche Navarro
06:10:45 (Tr: 6:10:45)
i
Enrique Rodríguez Ruiz
06:18:09 (Tr: 6:18:09) |
|||||||
125 |
i
|
Luis Salarich Labordena | 6:09:38 (tr 6:09:38) | ||||
T. real: 06:09:38 T. oficial: 06:09:38 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:41:03 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:18:47 Hora Nat1 : 07:50:12 Nat2: 0:36:05 Hora Nat2 : 08:07:30 Bici1: 0:38:05 Hora Bici1 : 08:09:30 Bici2: 3:33:55 Hora Bici2 : 11:05:20 C1: 4:35:03 Hora C1 : 12:06:28 C2: 6:02:18 Hora C2 : 13:33:43 Meta: 6:09:38 Hora meta: 13:41:03
Split Times
1378300
6:20:04
06:09:38
5:59:11
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40)
i
Merche Navarro
06:10:45 (Tr: 6:10:45)
i
Enrique Rodríguez Ruiz
06:18:09 (Tr: 6:18:09)
i
Miquel Sanchez Sanchez
06:20:04 (Tr: 6:20:04) |
|||||||
409 |
i
|
Merche Navarro | 6:10:45 (tr 6:10:45) | ||||
T. real: 06:10:45 T. oficial: 06:10:45 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:42:10 Cat:F50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: Nat1: 0:20:02 Hora Nat1 : 07:51:27 Nat2: 0:38:11 Hora Nat2 : 08:09:36 Bici1: 0:40:12 Hora Bici1 : 08:11:37 Bici2: 3:58:25 Hora Bici2 : 11:29:50 C1: 4:57:52 Hora C1 : 12:29:17 C2: 6:05:30 Hora C2 : 13:36:55 Meta: 6:10:45 Hora meta: 13:42:10
Split Times
5015010
6:48:44
06:10:45
5:32:45
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40)
i
Luis Salarich Labordena
06:09:38 (Tr: 6:09:38)
i
Enrique Rodríguez Ruiz
06:18:09 (Tr: 6:18:09)
i
Miquel Sanchez Sanchez
06:20:04 (Tr: 6:20:04)
i
Maria Davila Rueda
06:48:44 (Tr: 6:48:44) |
|||||||
19 |
i
|
Enrique Rodríguez Ruiz | 6:18:09 (tr 6:18:09) | ||||
T. real: 06:18:09 T. oficial: 06:18:09 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:49:34 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: team sport spirit Nat1: 0:22:59 Hora Nat1 : 07:54:24 Nat2: 0:45:12 Hora Nat2 : 08:16:37 Bici1: 0:47:16 Hora Bici1 : 08:18:41 Bici2: 4:11:24 Hora Bici2 : 11:42:49 C1: 5:02:15 Hora C1 : 12:33:40 C2: 6:12:23 Hora C2 : 13:43:48 Meta: 6:18:09 Hora meta: 13:49:34
Split Times
4036890
6:48:44
06:18:09
5:47:34
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40)
i
Luis Salarich Labordena
06:09:38 (Tr: 6:09:38)
i
Merche Navarro
06:10:45 (Tr: 6:10:45)
i
Miquel Sanchez Sanchez
06:20:04 (Tr: 6:20:04)
i
Maria Davila Rueda
06:48:44 (Tr: 6:48:44) |
|||||||
257 |
i
|
Miquel Sanchez Sanchez | 6:20:04 (tr 6:20:04) | ||||
T. real: 06:20:04 T. oficial: 06:20:04 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:51:29 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: radikalswim Nat1: 0:24:09 Hora Nat1 : 07:55:34 Nat2: 0:45:01 Hora Nat2 : 08:16:26 Bici1: 0:47:11 Hora Bici1 : 08:18:36 Bici2: 4:08:52 Hora Bici2 : 11:40:17 C1: 5:04:16 Hora C1 : 12:35:41 C2: 6:15:06 Hora C2 : 13:46:31 Meta: 6:20:04 Hora meta: 13:51:29
Split Times
3784440
6:48:44
06:20:04
5:51:24
i
Toni Barea Tejaja
05:52:51 (Tr: 5:52:51)
i
Arola Claramunt Vergara
05:53:19 (Tr: 5:53:19)
i
Ramon Nieto Peña
05:53:38 (Tr: 5:53:38)
i
Alberto Melgosa Garcia
05:53:54 (Tr: 5:53:54)
i
Antonio Macias Torres
05:54:42 (Tr: 5:54:42)
i
Salva Dastis Arias
05:54:51 (Tr: 5:54:51)
i
Ester De La Fuente Almeida
05:55:55 (Tr: 5:55:55)
i
Ignasi Llop Rafales
05:57:30 (Tr: 5:57:30)
i
Josep Utges Mendoza
05:57:39 (Tr: 5:57:39)
i
Marc Botella I Noguer
05:57:53 (Tr: 5:57:53)
i
Helena Artacho Barroso
05:58:02 (Tr: 5:58:02)
i
Ernesto Echevarria Nava
05:59:53 (Tr: 5:59:53)
i
David Melero Fernandez
05:59:58 (Tr: 5:59:58)
i
Thierry Mueth
06:00:44 (Tr: 6:00:44)
i
Tamara Cordoba Luna
06:01:14 (Tr: 6:01:14)
i
Gustavo Romero Huguet
06:02:09 (Tr: 6:02:09)
i
Eduardo Galeano
06:03:08 (Tr: 6:03:08)
i
Vinicio Tobar
06:04:03 (Tr: 6:04:03)
i
Cristóbal Orellana
06:04:28 (Tr: 6:04:28)
i
Roger Castells Vicente
06:05:57 (Tr: 6:05:57)
i
Jaime Carol Rubau
06:06:35 (Tr: 6:06:35)
i
Catrina Riba Ijalba
06:06:40 (Tr: 6:06:40)
i
Luis Salarich Labordena
06:09:38 (Tr: 6:09:38)
i
Merche Navarro
06:10:45 (Tr: 6:10:45)
i
Enrique Rodríguez Ruiz
06:18:09 (Tr: 6:18:09)
i
Maria Davila Rueda
06:48:44 (Tr: 6:48:44) |
|||||||
411 |
i
|
Maria Davila Rueda | 6:48:44 (tr 6:48:44) | ||||
T. real: 06:48:44 T. oficial: 06:48:44 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 14:20:09 Cat:F50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: tridir Nat1: 0:21:13 Hora Nat1 : 07:52:38 Nat2: 0:41:37 Hora Nat2 : 08:13:02 Bici1: 0:44:07 Hora Bici1 : 08:15:32 Bici2: 3:56:00 Hora Bici2 : 11:27:25 C1: 5:17:31 Hora C1 : 12:48:56 C2: 6:42:33 Hora C2 : 14:13:58 Meta: 6:48:44 Hora meta: 14:20:09
Split Times
5015010
7:26:44
06:48:44
6:10:45
i
Merche Navarro
06:10:45 (Tr: 6:10:45)
i
Enrique Rodríguez Ruiz
06:18:09 (Tr: 6:18:09)
i
Miquel Sanchez Sanchez
06:20:04 (Tr: 6:20:04) |
|||||||