L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 |
i
|
Lluis Rafart Buxo | 4:51:58 (tr 4:51:58) | ||||
T. real: 04:51:58 T. oficial: 04:51:58 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:23:23 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club ciclista banyoles Nat1: 0:16:26 Hora Nat1 : 07:47:51 Nat2: 0:31:40 Hora Nat2 : 08:03:05 Bici1: 0:33:20 Hora Bici1 : 08:04:45 Bici2: 3:10:11 Hora Bici2 : 10:41:36 C1: 3:55:19 Hora C1 : 11:26:44 C2: 4:47:52 Hora C2 : 12:19:17 Meta: 4:51:58 Hora meta: 12:23:23
Split Times
154000
4:53:08
04:51:58
4:50:48
i
Andujar Piñol
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Fran Arjona Mejias
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Katja Blomqvist
04:52:41 (Tr: 4:52:41)
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08) |
|||||||
424 |
i
|
Andujar Piñol | 4:52:30 (tr 4:52:30) | ||||
T. real: 04:52:30 T. oficial: 04:52:30 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:23:55 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: club triatló granollers Nat1: 0:18:06 Hora Nat1 : 07:49:31 Nat2: 0:35:16 Hora Nat2 : 08:06:41 Bici1: 0:36:48 Hora Bici1 : 08:08:13 Bici2: 3:18:32 Hora Bici2 : 10:49:57 C1: 4:00:38 Hora C1 : 11:32:03 C2: 4:48:55 Hora C2 : 12:20:20 Meta: 4:52:30 Hora meta: 12:23:55
Split Times
83710
4:53:08
04:52:30
4:51:52
i
Lluis Rafart Buxo
04:51:58 (Tr: 4:51:58)
i
Fran Arjona Mejias
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Katja Blomqvist
04:52:41 (Tr: 4:52:41)
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08) |
|||||||
177 |
i
|
Fran Arjona Mejias | 4:52:30 (tr 4:52:30) | ||||
T. real: 04:52:30 T. oficial: 04:52:30 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:23:55 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:18:55 Hora Nat1 : 07:50:20 Nat2: 0:36:25 Hora Nat2 : 08:07:50 Bici1: 0:37:54 Hora Bici1 : 08:09:19 Bici2: 3:15:21 Hora Bici2 : 10:46:46 C1: 3:55:59 Hora C1 : 11:27:24 C2: 4:48:03 Hora C2 : 12:19:28 Meta: 4:52:30 Hora meta: 12:23:55
Split Times
83600
4:53:08
04:52:30
4:51:52
i
Lluis Rafart Buxo
04:51:58 (Tr: 4:51:58)
i
Andujar Piñol
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Katja Blomqvist
04:52:41 (Tr: 4:52:41)
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08) |
|||||||
429 |
i
|
Katja Blomqvist | 4:52:41 (tr 4:52:41) | ||||
T. real: 04:52:41 T. oficial: 04:52:41 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:24:06 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: fasttriatlon Nat1: 0:18:49 Hora Nat1 : 07:50:14 Nat2: 0:36:43 Hora Nat2 : 08:08:08 Bici1: 0:38:13 Hora Bici1 : 08:09:38 Bici2: 3:11:26 Hora Bici2 : 10:42:51 C1: 3:55:19 Hora C1 : 11:26:44 C2: 4:48:40 Hora C2 : 12:20:05 Meta: 4:52:41 Hora meta: 12:24:06
Split Times
93830
4:53:24
04:52:41
4:51:58
i
Lluis Rafart Buxo
04:51:58 (Tr: 4:51:58)
i
Andujar Piñol
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Fran Arjona Mejias
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08) |
|||||||
329 |
i
|
Carles Debón Utiel | 4:52:42 (tr 4:52:42) | ||||
T. real: 04:52:42 T. oficial: 04:52:42 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:24:07 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon Nat1: 0:20:18 Hora Nat1 : 07:51:43 Nat2: 0:39:45 Hora Nat2 : 08:11:10 Bici1: 0:41:16 Hora Bici1 : 08:12:41 Bici2: 3:14:58 Hora Bici2 : 10:46:23 C1: 3:57:52 Hora C1 : 11:29:17 C2: 4:48:40 Hora C2 : 12:20:05 Meta: 4:52:42 Hora meta: 12:24:07
Split Times
127160
4:53:40
04:52:42
4:51:44
i
Lluis Rafart Buxo
04:51:58 (Tr: 4:51:58)
i
Andujar Piñol
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Fran Arjona Mejias
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Katja Blomqvist
04:52:41 (Tr: 4:52:41)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08)
i
Xavi Iniesta Llauradó
04:53:40 (Tr: 4:53:40) |
|||||||
97 |
i
|
Nicolas Bearez | 4:52:43 (tr 4:52:43) | ||||
T. real: 04:52:43 T. oficial: 04:52:43 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:24:08 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: brive limousin triathlon Nat1: 0:18:49 Hora Nat1 : 07:50:14 Nat2: 0:36:23 Hora Nat2 : 08:07:48 Bici1: 0:38:06 Hora Bici1 : 08:09:31 Bici2: 3:06:44 Hora Bici2 : 10:38:09 C1: 3:51:45 Hora C1 : 11:23:10 C2: 4:48:00 Hora C2 : 12:19:25 Meta: 4:52:43 Hora meta: 12:24:08
Split Times
154990
4:53:53
04:52:43
4:51:32
i
Lluis Rafart Buxo
04:51:58 (Tr: 4:51:58)
i
Andujar Piñol
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Fran Arjona Mejias
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Katja Blomqvist
04:52:41 (Tr: 4:52:41)
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08)
i
Xavi Iniesta Llauradó
04:53:40 (Tr: 4:53:40)
i
Alejandro De Anca Escudero
04:53:53 (Tr: 4:53:53) |
|||||||
339 |
i
|
Javi Aparició Rebelles | 4:53:08 (tr 4:53:08) | ||||
T. real: 04:53:08 T. oficial: 04:53:08 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:24:33 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:23:30 Hora Nat1 : 07:54:55 Nat2: 0:44:33 Hora Nat2 : 08:15:58 Bici1: 0:46:02 Hora Bici1 : 08:17:27 Bici2: 3:18:58 Hora Bici2 : 10:50:23 C1: 4:00:30 Hora C1 : 11:31:55 C2: 4:49:33 Hora C2 : 12:20:58 Meta: 4:53:08 Hora meta: 12:24:33
Split Times
104280
4:53:56
04:53:08
4:52:21
i
Andujar Piñol
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Fran Arjona Mejias
04:52:30 (Tr: 4:52:30)
i
Katja Blomqvist
04:52:41 (Tr: 4:52:41)
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Xavi Iniesta Llauradó
04:53:40 (Tr: 4:53:40)
i
Alejandro De Anca Escudero
04:53:53 (Tr: 4:53:53)
i
Jordi Canals
04:53:56 (Tr: 4:53:56) |
|||||||
130 |
i
|
Xavi Iniesta Llauradó | 4:53:40 (tr 4:53:40) | ||||
T. real: 04:53:40 T. oficial: 04:53:40 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:05 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:18:43 Hora Nat1 : 07:50:08 Nat2: 0:37:13 Hora Nat2 : 08:08:38 Bici1: 0:38:51 Hora Bici1 : 08:10:16 Bici2: 3:18:35 Hora Bici2 : 10:50:00 C1: 3:59:45 Hora C1 : 11:31:10 C2: 4:49:29 Hora C2 : 12:20:54 Meta: 4:53:40 Hora meta: 12:25:05
Split Times
127160
4:54:37
04:53:40
4:52:42
i
Carles Debón Utiel
04:52:42 (Tr: 4:52:42)
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08)
i
Alejandro De Anca Escudero
04:53:53 (Tr: 4:53:53)
i
Jordi Canals
04:53:56 (Tr: 4:53:56)
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31) |
|||||||
159 |
i
|
Alejandro De Anca Escudero | 4:53:53 (tr 4:53:53) | ||||
T. real: 04:53:53 T. oficial: 04:53:53 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:18 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatlon campos de castilla Nat1: 0:20:59 Hora Nat1 : 07:52:24 Nat2: 0:40:32 Hora Nat2 : 08:11:57 Bici1: 0:42:18 Hora Bici1 : 08:13:43 Bici2: 3:19:17 Hora Bici2 : 10:50:42 C1: 4:02:20 Hora C1 : 11:33:45 C2: 4:50:37 Hora C2 : 12:22:02 Meta: 4:53:53 Hora meta: 12:25:18
Split Times
154990
4:55:04
04:53:53
4:52:43
i
Nicolas Bearez
04:52:43 (Tr: 4:52:43)
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08)
i
Xavi Iniesta Llauradó
04:53:40 (Tr: 4:53:40)
i
Jordi Canals
04:53:56 (Tr: 4:53:56)
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53) |
|||||||
228 |
i
|
Jordi Canals | 4:53:56 (tr 4:53:56) | ||||
T. real: 04:53:56 T. oficial: 04:53:56 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:21 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cercle sabadelles 1856 Nat1: 0:18:47 Hora Nat1 : 07:50:12 Nat2: 0:36:46 Hora Nat2 : 08:08:11 Bici1: 0:38:26 Hora Bici1 : 08:09:51 Bici2: 3:09:32 Hora Bici2 : 10:40:57 C1: 3:57:17 Hora C1 : 11:28:42 C2: 4:49:45 Hora C2 : 12:21:10 Meta: 4:53:56 Hora meta: 12:25:21
Split Times
104280
4:54:43
04:53:56
4:53:08
i
Javi Aparició Rebelles
04:53:08 (Tr: 4:53:08)
i
Xavi Iniesta Llauradó
04:53:40 (Tr: 4:53:40)
i
Alejandro De Anca Escudero
04:53:53 (Tr: 4:53:53)
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39) |
|||||||
188 |
i
|
Daniel Juncà Barea | 4:54:07 (tr 4:54:07) | ||||
T. real: 04:54:07 T. oficial: 04:54:07 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:32 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cc banyoles Nat1: 0:18:04 Hora Nat1 : 07:49:29 Nat2: 0:34:31 Hora Nat2 : 08:05:56 Bici1: 0:36:09 Hora Bici1 : 08:07:34 Bici2: 3:08:34 Hora Bici2 : 10:39:59 C1: 3:53:09 Hora C1 : 11:24:34 C2: 4:49:46 Hora C2 : 12:21:11 Meta: 4:54:07 Hora meta: 12:25:32
Split Times
60170
4:54:34
04:54:07
4:53:40
i
Xavi Iniesta Llauradó
04:53:40 (Tr: 4:53:40)
i
Alejandro De Anca Escudero
04:53:53 (Tr: 4:53:53)
i
Jordi Canals
04:53:56 (Tr: 4:53:56)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31) |
|||||||
327 |
i
|
Toni Sobrevals | 4:54:11 (tr 4:54:11) | ||||
T. real: 04:54:11 T. oficial: 04:54:11 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:36 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: a.a. xafatolls Nat1: 0:18:40 Hora Nat1 : 07:50:05 Nat2: 0:36:05 Hora Nat2 : 08:07:30 Bici1: 0:37:47 Hora Bici1 : 08:09:12 Bici2: 3:14:42 Hora Bici2 : 10:46:07 C1: 3:56:52 Hora C1 : 11:28:17 C2: 4:50:33 Hora C2 : 12:21:58 Meta: 4:54:11 Hora meta: 12:25:36
Split Times
40040
4:54:30
04:54:11
4:53:53
i
Alejandro De Anca Escudero
04:53:53 (Tr: 4:53:53)
i
Jordi Canals
04:53:56 (Tr: 4:53:56)
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29) |
|||||||
47 |
i
|
David Mingueza De Miguel | 4:54:21 (tr 4:54:21) | ||||
T. real: 04:54:21 T. oficial: 04:54:21 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:46 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:04 Hora Nat1 : 07:51:29 Nat2: 0:39:11 Hora Nat2 : 08:10:36 Bici1: 0:40:47 Hora Bici1 : 08:12:12 Bici2: 3:18:32 Hora Bici2 : 10:49:57 C1: 3:59:16 Hora C1 : 11:30:41 C2: 4:49:48 Hora C2 : 12:21:13 Meta: 4:54:21 Hora meta: 12:25:46
Split Times
54890
4:54:46
04:54:21
4:53:56
i
Jordi Canals
04:53:56 (Tr: 4:53:56)
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39) |
|||||||
9 |
i
|
Lluis Gandia Soldevila | 4:54:22 (tr 4:54:22) | ||||
T. real: 04:54:22 T. oficial: 04:54:22 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:47 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:21 Hora Nat1 : 07:51:46 Nat2: 0:39:33 Hora Nat2 : 08:10:58 Bici1: 0:41:20 Hora Bici1 : 08:12:45 Bici2: 3:09:19 Hora Bici2 : 10:40:44 C1: 3:55:20 Hora C1 : 11:26:45 C2: 4:50:43 Hora C2 : 12:22:08 Meta: 4:54:22 Hora meta: 12:25:47
Split Times
36630
4:54:39
04:54:22
4:54:06
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39) |
|||||||
95 |
i
|
Isaac Lucas Guarque | 4:54:29 (tr 4:54:29) | ||||
T. real: 04:54:29 T. oficial: 04:54:29 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:54 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: trimotivats Nat1: 0:19:09 Hora Nat1 : 07:50:34 Nat2: 0:37:49 Hora Nat2 : 08:09:14 Bici1: 0:39:38 Hora Bici1 : 08:11:03 Bici2: 3:13:12 Hora Bici2 : 10:44:37 C1: 3:57:09 Hora C1 : 11:28:34 C2: 4:50:23 Hora C2 : 12:21:48 Meta: 4:54:29 Hora meta: 12:25:54
Split Times
43450
4:54:49
04:54:29
4:54:10
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49) |
|||||||
233 |
i
|
Joel Garcia Machado | 4:54:31 (tr 4:54:31) | ||||
T. real: 04:54:31 T. oficial: 04:54:31 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:25:56 Cat:SB23M Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:17:44 Hora Nat1 : 07:49:09 Nat2: 0:33:55 Hora Nat2 : 08:05:20 Bici1: 0:35:24 Hora Bici1 : 08:06:49 Bici2: 3:09:11 Hora Bici2 : 10:40:36 C1: 3:54:21 Hora C1 : 11:25:46 C2: 4:50:23 Hora C2 : 12:21:48 Meta: 4:54:31 Hora meta: 12:25:56
Split Times
47080
4:54:53
04:54:31
4:54:10
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53) |
|||||||
152 |
i
|
Alejandro Sánchez Limón | 4:54:39 (tr 4:54:39) | ||||
T. real: 04:54:39 T. oficial: 04:54:39 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:26:04 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: ce vila olímpica Nat1: 0:18:48 Hora Nat1 : 07:50:13 Nat2: 0:36:40 Hora Nat2 : 08:08:05 Bici1: 0:38:08 Hora Bici1 : 08:09:33 Bici2: 3:16:41 Hora Bici2 : 10:48:06 C1: 3:58:47 Hora C1 : 11:30:12 C2: 4:50:34 Hora C2 : 12:21:59 Meta: 4:54:39 Hora meta: 12:26:04
Split Times
85140
4:55:18
04:54:39
4:54:00
i
Daniel Juncà Barea
04:54:07 (Tr: 4:54:07)
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18) |
|||||||
296 |
i
|
Jorge Vidal López | 4:54:49 (tr 4:54:49) | ||||
T. real: 04:54:49 T. oficial: 04:54:49 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:26:14 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatló cornellà Nat1: 0:20:31 Hora Nat1 : 07:51:56 Nat2: 0:39:08 Hora Nat2 : 08:10:33 Bici1: 0:40:43 Hora Bici1 : 08:12:08 Bici2: 3:20:59 Hora Bici2 : 10:52:24 C1: 4:00:26 Hora C1 : 11:31:51 C2: 4:50:56 Hora C2 : 12:22:21 Meta: 4:54:49 Hora meta: 12:26:14
Split Times
78430
4:55:25
04:54:49
4:54:14
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25) |
|||||||
252 |
i
|
Carlos Molera Busoms | 4:54:53 (tr 4:54:53) | ||||
T. real: 04:54:53 T. oficial: 04:54:53 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:26:18 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:17:42 Hora Nat1 : 07:49:07 Nat2: 0:34:20 Hora Nat2 : 08:05:45 Bici1: 0:35:49 Hora Bici1 : 08:07:14 Bici2: 3:21:34 Hora Bici2 : 10:52:59 C1: 4:02:20 Hora C1 : 11:33:45 C2: 4:51:09 Hora C2 : 12:22:34 Meta: 4:54:53 Hora meta: 12:26:18
Split Times
94490
4:55:36
04:54:53
4:54:10
i
Toni Sobrevals
04:54:11 (Tr: 4:54:11)
i
David Mingueza De Miguel
04:54:21 (Tr: 4:54:21)
i
Lluis Gandia Soldevila
04:54:22 (Tr: 4:54:22)
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36) |
|||||||
309 |
i
|
Ivan Yepes | 4:55:18 (tr 4:55:18) | ||||
T. real: 04:55:18 T. oficial: 04:55:18 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:26:43 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:19:58 Hora Nat1 : 07:51:23 Nat2: 0:38:51 Hora Nat2 : 08:10:16 Bici1: 0:40:41 Hora Bici1 : 08:12:06 Bici2: 3:15:00 Hora Bici2 : 10:46:25 C1: 3:58:03 Hora C1 : 11:29:28 C2: 4:50:53 Hora C2 : 12:22:18 Meta: 4:55:18 Hora meta: 12:26:43
Split Times
85140
4:55:56
04:55:18
4:54:39
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36)
i
Daniel Marin
04:55:49 (Tr: 4:55:49)
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51) |
|||||||
221 |
i
|
Luis Casado | 4:55:25 (tr 4:55:25) | ||||
T. real: 04:55:25 T. oficial: 04:55:25 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:26:50 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: i3 triathlon Nat1: 0:18:49 Hora Nat1 : 07:50:14 Nat2: 0:36:17 Hora Nat2 : 08:07:42 Bici1: 0:38:02 Hora Bici1 : 08:09:27 Bici2: 3:12:59 Hora Bici2 : 10:44:24 C1: 3:57:56 Hora C1 : 11:29:21 C2: 4:51:05 Hora C2 : 12:22:30 Meta: 4:55:25 Hora meta: 12:26:50
Split Times
78430
4:56:00
04:55:25
4:54:49
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36)
i
Daniel Marin
04:55:49 (Tr: 4:55:49)
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51) |
|||||||
200 |
i
|
Roger Villar Arjona | 4:55:36 (tr 4:55:36) | ||||
T. real: 04:55:36 T. oficial: 04:55:36 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:27:01 Cat:SB23M Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c.c sarrià de ter Nat1: 0:19:51 Hora Nat1 : 07:51:16 Nat2: 0:38:48 Hora Nat2 : 08:10:13 Bici1: 0:40:15 Hora Bici1 : 08:11:40 Bici2: 3:13:31 Hora Bici2 : 10:44:56 C1: 3:56:58 Hora C1 : 11:28:23 C2: 4:51:25 Hora C2 : 12:22:50 Meta: 4:55:36 Hora meta: 12:27:01
Split Times
94490
4:56:19
04:55:36
4:54:53
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Daniel Marin
04:55:49 (Tr: 4:55:49)
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51)
i
Pablo Vázquez Justes
04:56:17 (Tr: 4:56:17) |
|||||||
249 |
i
|
Daniel Marin | 4:55:49 (tr 4:55:49) | ||||
T. real: 04:55:49 T. oficial: 04:55:49 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:27:14 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cercle sabadelles 1856 Nat1: 0:19:38 Hora Nat1 : 07:51:03 Nat2: 0:38:43 Hora Nat2 : 08:10:08 Bici1: 0:40:30 Hora Bici1 : 08:11:55 Bici2: 3:10:08 Hora Bici2 : 10:41:33 C1: 3:57:39 Hora C1 : 11:29:04 C2: 4:51:53 Hora C2 : 12:23:18 Meta: 4:55:49 Hora meta: 12:27:14
Split Times
125180
4:56:46
04:55:49
4:54:52
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36)
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51)
i
Pablo Vázquez Justes
04:56:17 (Tr: 4:56:17)
i
Carles Velasco Perarnau
04:56:46 (Tr: 4:56:46) |
|||||||
433 |
i
|
Eva Perez Del Rio | 4:55:51 (tr 4:55:51) | ||||
T. real: 04:55:51 T. oficial: 04:55:51 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:27:16 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: transtriatlon Nat1: 0:20:22 Hora Nat1 : 07:51:47 Nat2: 0:39:57 Hora Nat2 : 08:11:22 Bici1: 0:41:27 Hora Bici1 : 08:12:52 Bici2: 3:21:41 Hora Bici2 : 10:53:06 C1: 4:02:47 Hora C1 : 11:34:12 C2: 4:52:02 Hora C2 : 12:23:27 Meta: 4:55:51 Hora meta: 12:27:16
Split Times
185900
4:57:15
04:55:51
4:54:26
i
Isaac Lucas Guarque
04:54:29 (Tr: 4:54:29)
i
Joel Garcia Machado
04:54:31 (Tr: 4:54:31)
i
Alejandro Sánchez Limón
04:54:39 (Tr: 4:54:39)
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36)
i
Daniel Marin
04:55:49 (Tr: 4:55:49)
i
Pablo Vázquez Justes
04:56:17 (Tr: 4:56:17)
i
Carles Velasco Perarnau
04:56:46 (Tr: 4:56:46)
i
Lluís Rodríguez González
04:57:15 (Tr: 4:57:15) |
|||||||
258 |
i
|
Pablo Vázquez Justes | 4:56:17 (tr 4:56:17) | ||||
T. real: 04:56:17 T. oficial: 04:56:17 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:27:42 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatlon velodrom barcelona Nat1: 0:17:34 Hora Nat1 : 07:48:59 Nat2: 0:34:25 Hora Nat2 : 08:05:50 Bici1: 0:36:11 Hora Bici1 : 08:07:36 Bici2: 3:00:17 Hora Bici2 : 10:31:42 C1: 3:49:24 Hora C1 : 11:20:49 C2: 4:51:45 Hora C2 : 12:23:10 Meta: 4:56:17 Hora meta: 12:27:42
Split Times
201850
4:57:48
04:56:17
4:54:45
i
Jorge Vidal López
04:54:49 (Tr: 4:54:49)
i
Carlos Molera Busoms
04:54:53 (Tr: 4:54:53)
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36)
i
Daniel Marin
04:55:49 (Tr: 4:55:49)
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51)
i
Carles Velasco Perarnau
04:56:46 (Tr: 4:56:46)
i
Lluís Rodríguez González
04:57:15 (Tr: 4:57:15)
i
Victor Font Jordana
04:57:48 (Tr: 4:57:48) |
|||||||
3 |
i
|
Carles Velasco Perarnau | 4:56:46 (tr 4:56:46) | ||||
T. real: 04:56:46 T. oficial: 04:56:46 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:28:11 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: ct. devouring kilometers Nat1: 0:20:55 Hora Nat1 : 07:52:20 Nat2: 0:40:50 Hora Nat2 : 08:12:15 Bici1: 0:42:52 Hora Bici1 : 08:14:17 Bici2: 3:20:39 Hora Bici2 : 10:52:04 C1: 4:02:28 Hora C1 : 11:33:53 C2: 4:52:41 Hora C2 : 12:24:06 Meta: 4:56:46 Hora meta: 12:28:11
Split Times
216480
4:58:24
04:56:46
4:55:07
i
Ivan Yepes
04:55:18 (Tr: 4:55:18)
i
Luis Casado
04:55:25 (Tr: 4:55:25)
i
Roger Villar Arjona
04:55:36 (Tr: 4:55:36)
i
Daniel Marin
04:55:49 (Tr: 4:55:49)
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51)
i
Pablo Vázquez Justes
04:56:17 (Tr: 4:56:17)
i
Lluís Rodríguez González
04:57:15 (Tr: 4:57:15)
i
Victor Font Jordana
04:57:48 (Tr: 4:57:48)
i
Serena Serra
04:58:24 (Tr: 4:58:24) |
|||||||
275 |
i
|
Lluís Rodríguez González | 4:57:15 (tr 4:57:15) | ||||
T. real: 04:57:15 T. oficial: 04:57:15 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:28:40 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: associació mitja marató figueres Nat1: 0:18:45 Hora Nat1 : 07:50:10 Nat2: 0:36:28 Hora Nat2 : 08:07:53 Bici1: 0:38:11 Hora Bici1 : 08:09:36 Bici2: 3:27:43 Hora Bici2 : 10:59:08 C1: 4:07:16 Hora C1 : 11:38:41 C2: 4:53:35 Hora C2 : 12:25:00 Meta: 4:57:15 Hora meta: 12:28:40
Split Times
188980
4:58:41
04:57:15
4:55:49
i
Eva Perez Del Rio
04:55:51 (Tr: 4:55:51)
i
Pablo Vázquez Justes
04:56:17 (Tr: 4:56:17)
i
Carles Velasco Perarnau
04:56:46 (Tr: 4:56:46)
i
Victor Font Jordana
04:57:48 (Tr: 4:57:48)
i
Serena Serra
04:58:24 (Tr: 4:58:24)
i
David Dellunde Martinez
04:58:41 (Tr: 4:58:41) |
|||||||
289 |
i
|
Victor Font Jordana | 4:57:48 (tr 4:57:48) | ||||
T. real: 04:57:48 T. oficial: 04:57:48 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:29:13 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:19:20 Hora Nat1 : 07:50:45 Nat2: 0:37:41 Hora Nat2 : 08:09:06 Bici1: 0:39:20 Hora Bici1 : 08:10:45 Bici2: 3:20:58 Hora Bici2 : 10:52:23 C1: 4:04:34 Hora C1 : 11:35:59 C2: 4:54:09 Hora C2 : 12:25:34 Meta: 4:57:48 Hora meta: 12:29:13
Split Times
201850
4:59:20
04:57:48
4:56:17
i
Pablo Vázquez Justes
04:56:17 (Tr: 4:56:17)
i
Carles Velasco Perarnau
04:56:46 (Tr: 4:56:46)
i
Lluís Rodríguez González
04:57:15 (Tr: 4:57:15)
i
Serena Serra
04:58:24 (Tr: 4:58:24)
i
David Dellunde Martinez
04:58:41 (Tr: 4:58:41) |
|||||||
436 |
i
|
Serena Serra | 4:58:24 (tr 4:58:24) | ||||
T. real: 04:58:24 T. oficial: 04:58:24 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:29:49 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: transtriatlon Nat1: 0:20:06 Hora Nat1 : 07:51:31 Nat2: 0:37:42 Hora Nat2 : 08:09:07 Bici1: 0:39:15 Hora Bici1 : 08:10:40 Bici2: 3:21:43 Hora Bici2 : 10:53:08 C1: 4:04:35 Hora C1 : 11:36:00 C2: 4:54:25 Hora C2 : 12:25:50 Meta: 4:58:24 Hora meta: 12:29:49
Split Times
216480
5:00:02
04:58:24
4:56:46
i
Carles Velasco Perarnau
04:56:46 (Tr: 4:56:46)
i
Lluís Rodríguez González
04:57:15 (Tr: 4:57:15)
i
Victor Font Jordana
04:57:48 (Tr: 4:57:48)
i
David Dellunde Martinez
04:58:41 (Tr: 4:58:41) |
|||||||
224 |
i
|
David Dellunde Martinez | 4:58:41 (tr 4:58:41) | ||||
T. real: 04:58:41 T. oficial: 04:58:41 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:30:06 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatlo malgrat Nat1: 0:18:57 Hora Nat1 : 07:50:22 Nat2: 0:36:41 Hora Nat2 : 08:08:06 Bici1: 0:38:24 Hora Bici1 : 08:09:49 Bici2: 3:10:33 Hora Bici2 : 10:41:58 C1: 3:56:33 Hora C1 : 11:27:58 C2: 4:54:39 Hora C2 : 12:26:04 Meta: 4:58:41 Hora meta: 12:30:06
Split Times
188980
5:00:07
04:58:41
4:57:15
i
Lluís Rodríguez González
04:57:15 (Tr: 4:57:15)
i
Victor Font Jordana
04:57:48 (Tr: 4:57:48)
i
Serena Serra
04:58:24 (Tr: 4:58:24) |
|||||||