L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 |
i
|
Daniel Garcia Nieto | 5:28:34 (tr 5:28:34) | ||||
T. real: 05:28:34 T. oficial: 05:28:34 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 12:59:59 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: cerdanyola ch Nat1: 0:21:09 Hora Nat1 : 07:52:34 Nat2: 0:40:59 Hora Nat2 : 08:12:24 Bici1: 0:42:41 Hora Bici1 : 08:14:06 Bici2: 3:26:19 Hora Bici2 : 10:57:44 C1: 4:16:58 Hora C1 : 11:48:23 C2: 5:22:58 Hora C2 : 12:54:23 Meta: 5:28:34 Hora meta: 12:59:59
Split Times
134310
5:29:35
05:28:34
5:27:33
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35) |
|||||||
293 |
i
|
Jordi Heredia Poveda | 5:28:40 (tr 5:28:40) | ||||
T. real: 05:28:40 T. oficial: 05:28:40 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:00:05 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: grup triatló puxet Nat1: 0:20:32 Hora Nat1 : 07:51:57 Nat2: 0:40:50 Hora Nat2 : 08:12:15 Bici1: 0:42:41 Hora Bici1 : 08:14:06 Bici2: 3:40:28 Hora Bici2 : 11:11:53 C1: 4:27:56 Hora C1 : 11:59:21 C2: 5:24:43 Hora C2 : 12:56:08 Meta: 5:28:40 Hora meta: 13:00:05
Split Times
121110
5:29:35
05:28:40
5:27:45
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35) |
|||||||
210 |
i
|
Oscar Jiménez | 5:28:48 (tr 5:28:48) | ||||
T. real: 05:28:48 T. oficial: 05:28:48 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:00:13 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: ce vila olímpica Nat1: 0:19:57 Hora Nat1 : 07:51:22 Nat2: 0:38:15 Hora Nat2 : 08:09:40 Bici1: 0:39:58 Hora Bici1 : 08:11:23 Bici2: 3:27:26 Hora Bici2 : 10:58:51 C1: No data Hora C1: No data C2: No data Hora C2: No data Meta: 5:28:48 Hora meta: 13:00:13
Split Times
102960
5:29:35
05:28:48
5:28:01
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35) |
|||||||
146 |
i
|
Daniel López Sánchez | 5:28:57 (tr 5:28:57) | ||||
T. real: 05:28:57 T. oficial: 05:28:57 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:00:22 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:20 Hora Nat1 : 07:51:45 Nat2: 0:39:42 Hora Nat2 : 08:11:07 Bici1: 0:41:28 Hora Bici1 : 08:12:53 Bici2: 3:49:06 Hora Bici2 : 11:20:31 C1: 4:31:28 Hora C1 : 12:02:53 C2: 5:24:32 Hora C2 : 12:55:57 Meta: 5:28:57 Hora meta: 13:00:22
Split Times
82060
5:29:35
05:28:57
5:28:20
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35) |
|||||||
53 |
i
|
Jose antonio Povedano Maraver | 5:29:00 (tr 5:29:00) | ||||
T. real: 05:29:00 T. oficial: 05:29:00 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:00:25 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:21:08 Hora Nat1 : 07:52:33 Nat2: 0:41:57 Hora Nat2 : 08:13:22 Bici1: 0:43:39 Hora Bici1 : 08:15:04 Bici2: 3:35:23 Hora Bici2 : 11:06:48 C1: 4:24:47 Hora C1 : 11:56:12 C2: 5:23:59 Hora C2 : 12:55:24 Meta: 5:29:00 Hora meta: 13:00:25
Split Times
108130
5:29:49
05:29:00
5:28:11
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49) |
|||||||
438 |
i
|
Montse Corona | 5:29:21 (tr 5:29:21) | ||||
T. real: 05:29:21 T. oficial: 05:29:21 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:00:46 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: triatlo jovent 79 Nat1: 0:23:14 Hora Nat1 : 07:54:39 Nat2: 0:44:32 Hora Nat2 : 08:15:57 Bici1: 0:46:10 Hora Bici1 : 08:17:35 Bici2: 3:32:50 Hora Bici2 : 11:04:15 C1: 4:23:09 Hora C1 : 11:54:34 C2: 5:24:30 Hora C2 : 12:55:55 Meta: 5:29:21 Hora meta: 13:00:46
Split Times
114290
5:30:13
05:29:21
5:28:29
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13) |
|||||||
216 |
i
|
Pedro manuel Marín Gayán | 5:29:35 (tr 5:29:35) | ||||
T. real: 05:29:35 T. oficial: 05:29:35 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:01:00 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:19:21 Hora Nat1 : 07:50:46 Nat2: 0:38:10 Hora Nat2 : 08:09:35 Bici1: 0:40:14 Hora Bici1 : 08:11:39 Bici2: 3:34:16 Hora Bici2 : 11:05:41 C1: 4:24:05 Hora C1 : 11:55:30 C2: 5:24:57 Hora C2 : 12:56:22 Meta: 5:29:35 Hora meta: 13:01:00
Split Times
139590
5:30:38
05:29:35
5:28:31
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13)
i
Jordi Rius
05:30:38 (Tr: 5:30:38) |
|||||||
27 |
i
|
Marc Cano Canal | 5:29:49 (tr 5:29:49) | ||||
T. real: 05:29:49 T. oficial: 05:29:49 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:01:14 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon Nat1: 0:22:20 Hora Nat1 : 07:53:45 Nat2: 0:43:07 Hora Nat2 : 08:14:32 Bici1: 0:45:01 Hora Bici1 : 08:16:26 Bici2: 3:39:24 Hora Bici2 : 11:10:49 C1: 4:27:43 Hora C1 : 11:59:08 C2: 5:25:26 Hora C2 : 12:56:51 Meta: 5:29:49 Hora meta: 13:01:14
Split Times
180290
5:31:11
05:29:49
5:28:27
i
Daniel Garcia Nieto
05:28:34 (Tr: 5:28:34)
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13)
i
Jordi Rius
05:30:38 (Tr: 5:30:38)
i
Moulinier Marina
05:31:11 (Tr: 5:31:11) |
|||||||
244 |
i
|
Josep maria Cercós Mus | 5:30:13 (tr 5:30:13) | ||||
T. real: 05:30:13 T. oficial: 05:30:13 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:01:38 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:06 Hora Nat1 : 07:51:31 Nat2: 0:40:04 Hora Nat2 : 08:11:29 Bici1: 0:42:00 Hora Bici1 : 08:13:25 Bici2: 3:44:14 Hora Bici2 : 11:15:39 C1: 4:31:25 Hora C1 : 12:02:50 C2: 5:25:51 Hora C2 : 12:57:16 Meta: 5:30:13 Hora meta: 13:01:38
Split Times
137940
5:31:16
05:30:13
5:29:11
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Jordi Rius
05:30:38 (Tr: 5:30:38)
i
Moulinier Marina
05:31:11 (Tr: 5:31:11)
i
Juan Fernández Peña
05:31:16 (Tr: 5:31:16) |
|||||||
270 |
i
|
Jordi Rius | 5:30:38 (tr 5:30:38) | ||||
T. real: 05:30:38 T. oficial: 05:30:38 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:02:03 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:38 Hora Nat1 : 07:52:03 Nat2: 0:39:53 Hora Nat2 : 08:11:18 Bici1: 0:42:06 Hora Bici1 : 08:13:31 Bici2: 3:42:37 Hora Bici2 : 11:14:02 C1: 4:30:04 Hora C1 : 12:01:29 C2: 5:26:38 Hora C2 : 12:58:03 Meta: 5:30:38 Hora meta: 13:02:03
Split Times
173250
5:31:57
05:30:38
5:29:19
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13)
i
Moulinier Marina
05:31:11 (Tr: 5:31:11)
i
Juan Fernández Peña
05:31:16 (Tr: 5:31:16)
i
Oliver Morgade Toledo
05:31:57 (Tr: 5:31:57) |
|||||||
414 |
i
|
Moulinier Marina | 5:31:11 (tr 5:31:11) | ||||
T. real: 05:31:11 T. oficial: 05:31:11 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:02:36 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: brive limousin triathlon Nat1: 0:19:55 Hora Nat1 : 07:51:20 Nat2: 0:38:44 Hora Nat2 : 08:10:09 Bici1: 0:40:35 Hora Bici1 : 08:12:00 Bici2: 3:39:43 Hora Bici2 : 11:11:08 C1: 4:29:14 Hora C1 : 12:00:39 C2: 5:26:54 Hora C2 : 12:58:19 Meta: 5:31:11 Hora meta: 13:02:36
Split Times
300080
5:33:27
05:31:11
5:28:55
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13)
i
Jordi Rius
05:30:38 (Tr: 5:30:38)
i
Juan Fernández Peña
05:31:16 (Tr: 5:31:16)
i
Oliver Morgade Toledo
05:31:57 (Tr: 5:31:57)
i
Ismael Villar Eguskiza
05:33:27 (Tr: 5:33:27) |
|||||||
85 |
i
|
Juan Fernández Peña | 5:31:16 (tr 5:31:16) | ||||
T. real: 05:31:16 T. oficial: 05:31:16 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:02:41 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c.e. rayoteam Nat1: 0:17:09 Hora Nat1 : 07:48:34 Nat2: 0:33:18 Hora Nat2 : 08:04:43 Bici1: 0:34:49 Hora Bici1 : 08:06:14 Bici2: 3:08:14 Hora Bici2 : 10:39:39 C1: 4:05:13 Hora C1 : 11:36:38 C2: 5:24:58 Hora C2 : 12:56:23 Meta: 5:31:16 Hora meta: 13:02:41
Split Times
330440
5:33:46
05:31:16
5:28:46
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13)
i
Jordi Rius
05:30:38 (Tr: 5:30:38)
i
Moulinier Marina
05:31:11 (Tr: 5:31:11)
i
Oliver Morgade Toledo
05:31:57 (Tr: 5:31:57)
i
Ismael Villar Eguskiza
05:33:27 (Tr: 5:33:27)
i
Agustin Castejon Laporta
05:33:46 (Tr: 5:33:46) |
|||||||
165 |
i
|
Oliver Morgade Toledo | 5:31:57 (tr 5:31:57) | ||||
T. real: 05:31:57 T. oficial: 05:31:57 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:03:22 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:22:48 Hora Nat1 : 07:54:13 Nat2: 0:43:46 Hora Nat2 : 08:15:11 Bici1: 0:45:30 Hora Bici1 : 08:16:55 Bici2: 3:43:42 Hora Bici2 : 11:15:07 C1: 4:31:56 Hora C1 : 12:03:21 C2: 5:27:34 Hora C2 : 12:58:59 Meta: 5:31:57 Hora meta: 13:03:22
Split Times
436700
5:35:15
05:31:57
5:28:38
i
Jordi Heredia Poveda
05:28:40 (Tr: 5:28:40)
i
Oscar Jiménez
05:28:48 (Tr: 5:28:48)
i
Daniel López Sánchez
05:28:57 (Tr: 5:28:57)
i
Jose antonio Povedano Maraver
05:29:00 (Tr: 5:29:00)
i
Montse Corona
05:29:21 (Tr: 5:29:21)
i
Pedro manuel Marín Gayán
05:29:35 (Tr: 5:29:35)
i
Marc Cano Canal
05:29:49 (Tr: 5:29:49)
i
Josep maria Cercós Mus
05:30:13 (Tr: 5:30:13)
i
Jordi Rius
05:30:38 (Tr: 5:30:38)
i
Moulinier Marina
05:31:11 (Tr: 5:31:11)
i
Juan Fernández Peña
05:31:16 (Tr: 5:31:16)
i
Ismael Villar Eguskiza
05:33:27 (Tr: 5:33:27)
i
Agustin Castejon Laporta
05:33:46 (Tr: 5:33:46)
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15) |
|||||||
182 |
i
|
Ismael Villar Eguskiza | 5:33:27 (tr 5:33:27) | ||||
T. real: 05:33:27 T. oficial: 05:33:27 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:04:52 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: giggatri Nat1: 0:21:27 Hora Nat1 : 07:52:52 Nat2: 0:41:28 Hora Nat2 : 08:12:53 Bici1: 0:43:23 Hora Bici1 : 08:14:48 Bici2: 3:29:59 Hora Bici2 : 11:01:24 C1: 4:21:03 Hora C1 : 11:52:28 C2: 5:28:01 Hora C2 : 12:59:26 Meta: 5:33:27 Hora meta: 13:04:52
Split Times
333850
5:35:59
05:33:27
5:30:56
i
Moulinier Marina
05:31:11 (Tr: 5:31:11)
i
Juan Fernández Peña
05:31:16 (Tr: 5:31:16)
i
Oliver Morgade Toledo
05:31:57 (Tr: 5:31:57)
i
Agustin Castejon Laporta
05:33:46 (Tr: 5:33:46)
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15)
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59) |
|||||||
91 |
i
|
Agustin Castejon Laporta | 5:33:46 (tr 5:33:46) | ||||
T. real: 05:33:46 T. oficial: 05:33:46 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:05:11 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: team albatros Nat1: 0:18:08 Hora Nat1 : 07:49:33 Nat2: 0:34:27 Hora Nat2 : 08:05:52 Bici1: 0:36:16 Hora Bici1 : 08:07:41 Bici2: 3:16:30 Hora Bici2 : 10:47:55 C1: 4:14:05 Hora C1 : 11:45:30 C2: 5:26:43 Hora C2 : 12:58:08 Meta: 5:33:46 Hora meta: 13:05:11
Split Times
330440
5:36:16
05:33:46
5:31:16
i
Juan Fernández Peña
05:31:16 (Tr: 5:31:16)
i
Oliver Morgade Toledo
05:31:57 (Tr: 5:31:57)
i
Ismael Villar Eguskiza
05:33:27 (Tr: 5:33:27)
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15)
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59)
i
Natàlia Pocull Viñets
05:36:11 (Tr: 5:36:11) |
|||||||
148 |
i
|
Joan Borràs Gallel | 5:35:15 (tr 5:35:15) | ||||
T. real: 05:35:15 T. oficial: 05:35:15 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:06:40 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: ce vila olimpica Nat1: 0:21:38 Hora Nat1 : 07:53:03 Nat2: 0:41:05 Hora Nat2 : 08:12:30 Bici1: 0:42:43 Hora Bici1 : 08:14:08 Bici2: 3:29:13 Hora Bici2 : 11:00:38 C1: 4:24:55 Hora C1 : 11:56:20 C2: 5:30:33 Hora C2 : 13:01:58 Meta: 5:35:15 Hora meta: 13:06:40
Split Times
436700
5:38:34
05:35:15
5:31:57
i
Oliver Morgade Toledo
05:31:57 (Tr: 5:31:57)
i
Ismael Villar Eguskiza
05:33:27 (Tr: 5:33:27)
i
Agustin Castejon Laporta
05:33:46 (Tr: 5:33:46)
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59)
i
Natàlia Pocull Viñets
05:36:11 (Tr: 5:36:11)
i
Tom Dobbelaere
05:36:22 (Tr: 5:36:22)
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33) |
|||||||
437 |
i
|
Judith Lluent | 5:35:59 (tr 5:35:59) | ||||
T. real: 05:35:59 T. oficial: 05:35:59 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:07:24 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: triatlo jovent 79 Nat1: 0:19:33 Hora Nat1 : 07:50:58 Nat2: 0:37:14 Hora Nat2 : 08:08:39 Bici1: 0:38:59 Hora Bici1 : 08:10:24 Bici2: 3:22:37 Hora Bici2 : 10:54:02 C1: 4:18:40 Hora C1 : 11:50:05 C2: 5:30:49 Hora C2 : 13:02:14 Meta: 5:35:59 Hora meta: 13:07:24
Split Times
333850
5:38:31
05:35:59
5:33:27
i
Ismael Villar Eguskiza
05:33:27 (Tr: 5:33:27)
i
Agustin Castejon Laporta
05:33:46 (Tr: 5:33:46)
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15)
i
Natàlia Pocull Viñets
05:36:11 (Tr: 5:36:11)
i
Tom Dobbelaere
05:36:22 (Tr: 5:36:22)
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25) |
|||||||
421 |
i
|
Natàlia Pocull Viñets | 5:36:11 (tr 5:36:11) | ||||
T. real: 05:36:11 T. oficial: 05:36:11 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:07:36 Cat:ABSF Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: cn caldes Nat1: 0:16:21 Hora Nat1 : 07:47:46 Nat2: 0:31:35 Hora Nat2 : 08:03:00 Bici1: 0:33:19 Hora Bici1 : 08:04:44 Bici2: 3:32:30 Hora Bici2 : 11:03:55 C1: 4:24:00 Hora C1 : 11:55:25 C2: 5:30:52 Hora C2 : 13:02:17 Meta: 5:36:11 Hora meta: 13:07:36
Split Times
319440
5:38:37
05:36:11
5:33:46
i
Agustin Castejon Laporta
05:33:46 (Tr: 5:33:46)
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15)
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59)
i
Tom Dobbelaere
05:36:22 (Tr: 5:36:22)
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33) |
|||||||
280 |
i
|
Tom Dobbelaere | 5:36:22 (tr 5:36:22) | ||||
T. real: 05:36:22 T. oficial: 05:36:22 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:07:47 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:20:13 Hora Nat1 : 07:51:38 Nat2: 0:38:45 Hora Nat2 : 08:10:10 Bici1: 0:40:36 Hora Bici1 : 08:12:01 Bici2: 3:17:21 Hora Bici2 : 10:48:46 C1: 4:14:39 Hora C1 : 11:46:04 C2: 5:29:59 Hora C2 : 13:01:24 Meta: 5:36:22 Hora meta: 13:07:47
Split Times
271040
5:38:25
05:36:22
5:34:18
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15)
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59)
i
Natàlia Pocull Viñets
05:36:11 (Tr: 5:36:11)
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25) |
|||||||
157 |
i
|
Julio Lopez Lopez | 5:36:28 (tr 5:36:28) | ||||
T. real: 05:36:28 T. oficial: 05:36:28 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:07:53 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:23:24 Hora Nat1 : 07:54:49 Nat2: 0:47:14 Hora Nat2 : 08:18:39 Bici1: 0:49:25 Hora Bici1 : 08:20:50 Bici2: 3:40:59 Hora Bici2 : 11:12:24 C1: 4:31:10 Hora C1 : 12:02:35 C2: 5:31:19 Hora C2 : 13:02:44 Meta: 5:36:28 Hora meta: 13:07:53
Split Times
276430
5:38:33
05:36:28
5:34:22
i
Joan Borràs Gallel
05:35:15 (Tr: 5:35:15)
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59)
i
Natàlia Pocull Viñets
05:36:11 (Tr: 5:36:11)
i
Tom Dobbelaere
05:36:22 (Tr: 5:36:22)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33) |
|||||||
84 |
i
|
Carles Lucas | 5:37:21 (tr 5:37:21) | ||||
T. real: 05:37:21 T. oficial: 05:37:21 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:08:46 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: trimotivats Nat1: 0:20:32 Hora Nat1 : 07:51:57 Nat2: 0:40:49 Hora Nat2 : 08:12:14 Bici1: 0:43:02 Hora Bici1 : 08:14:27 Bici2: 3:37:12 Hora Bici2 : 11:08:37 C1: 4:28:02 Hora C1 : 11:59:27 C2: 5:32:55 Hora C2 : 13:04:20 Meta: 5:37:21 Hora meta: 13:08:46
Split Times
242220
5:39:11
05:37:21
5:35:31
i
Judith Lluent
05:35:59 (Tr: 5:35:59)
i
Natàlia Pocull Viñets
05:36:11 (Tr: 5:36:11)
i
Tom Dobbelaere
05:36:22 (Tr: 5:36:22)
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33)
i
Bernat Parellada Roch
05:39:11 (Tr: 5:39:11) |
|||||||
405 |
i
|
Verónica García Coloma | 5:38:25 (tr 5:38:25) | ||||
T. real: 05:38:25 T. oficial: 05:38:25 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:09:50 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: no Nat1: 0:20:12 Hora Nat1 : 07:51:37 Nat2: 0:39:14 Hora Nat2 : 08:10:39 Bici1: 0:41:10 Hora Bici1 : 08:12:35 Bici2: 3:46:34 Hora Bici2 : 11:17:59 C1: 4:37:03 Hora C1 : 12:08:28 C2: 5:34:09 Hora C2 : 13:05:34 Meta: 5:38:25 Hora meta: 13:09:50
Split Times
271040
5:40:28
05:38:25
5:36:22
i
Tom Dobbelaere
05:36:22 (Tr: 5:36:22)
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33)
i
Bernat Parellada Roch
05:39:11 (Tr: 5:39:11)
i
Francisco Torres Verón
05:39:24 (Tr: 5:39:24)
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19) |
|||||||
434 |
i
|
Eva Castillo Luis | 5:38:33 (tr 5:38:33) | ||||
T. real: 05:38:33 T. oficial: 05:38:33 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:09:58 Cat:F40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:F Ritme: Club: club triatlon diablillos de rivas Nat1: 0:23:11 Hora Nat1 : 07:54:36 Nat2: 0:44:50 Hora Nat2 : 08:16:15 Bici1: 0:46:36 Hora Bici1 : 08:18:01 Bici2: 3:52:04 Hora Bici2 : 11:23:29 C1: 4:39:37 Hora C1 : 12:11:02 C2: 5:34:16 Hora C2 : 13:05:41 Meta: 5:38:33 Hora meta: 13:09:58
Split Times
276430
5:40:39
05:38:33
5:36:28
i
Julio Lopez Lopez
05:36:28 (Tr: 5:36:28)
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Bernat Parellada Roch
05:39:11 (Tr: 5:39:11)
i
Francisco Torres Verón
05:39:24 (Tr: 5:39:24)
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30)
i
Matías Ximelis Fernández
05:40:39 (Tr: 5:40:39) |
|||||||
340 |
i
|
Bernat Parellada Roch | 5:39:11 (tr 5:39:11) | ||||
T. real: 05:39:11 T. oficial: 05:39:11 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:10:36 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: n/a Nat1: 0:20:29 Hora Nat1 : 07:51:54 Nat2: 0:40:45 Hora Nat2 : 08:12:10 Bici1: 0:42:47 Hora Bici1 : 08:14:12 Bici2: 3:31:20 Hora Bici2 : 11:02:45 C1: 4:25:36 Hora C1 : 11:57:01 C2: 5:34:00 Hora C2 : 13:05:25 Meta: 5:39:11 Hora meta: 13:10:36
Split Times
242220
5:41:01
05:39:11
5:37:21
i
Carles Lucas
05:37:21 (Tr: 5:37:21)
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33)
i
Francisco Torres Verón
05:39:24 (Tr: 5:39:24)
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30)
i
Matías Ximelis Fernández
05:40:39 (Tr: 5:40:39) |
|||||||
186 |
i
|
Francisco Torres Verón | 5:39:24 (tr 5:39:24) | ||||
T. real: 05:39:24 T. oficial: 05:39:24 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:10:49 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club triatló cornellà Nat1: 0:20:33 Hora Nat1 : 07:51:58 Nat2: 0:39:53 Hora Nat2 : 08:11:18 Bici1: 0:41:37 Hora Bici1 : 08:13:02 Bici2: 3:37:00 Hora Bici2 : 11:08:25 C1: 4:27:46 Hora C1 : 11:59:11 C2: 5:34:47 Hora C2 : 13:06:12 Meta: 5:39:24 Hora meta: 13:10:49
Split Times
145750
5:40:30
05:39:24
5:38:18
i
Verónica García Coloma
05:38:25 (Tr: 5:38:25)
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33)
i
Bernat Parellada Roch
05:39:11 (Tr: 5:39:11)
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30) |
|||||||
41 |
i
|
Martí Mañas Nadal | 5:39:55 (tr 5:39:55) | ||||
T. real: 05:39:55 T. oficial: 05:39:55 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:11:20 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: Nat1: 0:23:03 Hora Nat1 : 07:54:28 Nat2: 0:44:54 Hora Nat2 : 08:16:19 Bici1: 0:46:37 Hora Bici1 : 08:18:02 Bici2: 3:51:01 Hora Bici2 : 11:22:26 C1: 4:37:21 Hora C1 : 12:08:46 C2: 5:35:28 Hora C2 : 13:06:53 Meta: 5:39:55 Hora meta: 13:11:20
Split Times
179740
5:41:17
05:39:55
5:38:33
i
Eva Castillo Luis
05:38:33 (Tr: 5:38:33)
i
Bernat Parellada Roch
05:39:11 (Tr: 5:39:11)
i
Francisco Torres Verón
05:39:24 (Tr: 5:39:24)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30)
i
Matías Ximelis Fernández
05:40:39 (Tr: 5:40:39) |
|||||||
122 |
i
|
Pedro Nieto Guijarro | 5:40:19 (tr 5:40:19) | ||||
T. real: 05:40:19 T. oficial: 05:40:19 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:11:44 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: c.e. no te pares Nat1: 0:22:09 Hora Nat1 : 07:53:34 Nat2: 0:42:43 Hora Nat2 : 08:14:08 Bici1: 0:44:48 Hora Bici1 : 08:16:13 Bici2: 3:29:38 Hora Bici2 : 11:01:03 C1: 4:23:36 Hora C1 : 11:55:01 C2: 5:34:41 Hora C2 : 13:06:06 Meta: 5:40:19 Hora meta: 13:11:44
Split Times
148280
5:41:26
05:40:19
5:39:11
i
Bernat Parellada Roch
05:39:11 (Tr: 5:39:11)
i
Francisco Torres Verón
05:39:24 (Tr: 5:39:24)
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30)
i
Matías Ximelis Fernández
05:40:39 (Tr: 5:40:39)
i
Josep maria Tàpies I Perramon
05:41:21 (Tr: 5:41:21) |
|||||||
161 |
i
|
Albert Sala Jofre | 5:40:30 (tr 5:40:30) | ||||
T. real: 05:40:30 T. oficial: 05:40:30 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:11:55 Cat:M40 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: proam Nat1: 0:21:11 Hora Nat1 : 07:52:36 Nat2: 0:41:58 Hora Nat2 : 08:13:23 Bici1: 0:44:38 Hora Bici1 : 08:16:03 Bici2: 3:53:37 Hora Bici2 : 11:25:02 C1: 4:38:18 Hora C1 : 12:09:43 C2: 5:34:57 Hora C2 : 13:06:22 Meta: 5:40:30 Hora meta: 13:11:55
Split Times
145750
5:41:37
05:40:30
5:39:24
i
Francisco Torres Verón
05:39:24 (Tr: 5:39:24)
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Matías Ximelis Fernández
05:40:39 (Tr: 5:40:39)
i
Josep maria Tàpies I Perramon
05:41:21 (Tr: 5:41:21) |
|||||||
82 |
i
|
Matías Ximelis Fernández | 5:40:39 (tr 5:40:39) | ||||
T. real: 05:40:39 T. oficial: 05:40:39 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:12:04 Cat:ABSM Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: duet cycling friendly Nat1: 0:22:37 Hora Nat1 : 07:54:02 Nat2: 0:45:05 Hora Nat2 : 08:16:30 Bici1: 0:47:11 Hora Bici1 : 08:18:36 Bici2: 3:28:00 Hora Bici2 : 10:59:25 C1: 4:26:37 Hora C1 : 11:58:02 C2: 5:35:16 Hora C2 : 13:06:41 Meta: 5:40:39 Hora meta: 13:12:04
Split Times
96140
5:41:22
05:40:39
5:39:55
i
Martí Mañas Nadal
05:39:55 (Tr: 5:39:55)
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30)
i
Josep maria Tàpies I Perramon
05:41:21 (Tr: 5:41:21) |
|||||||
66 |
i
|
Josep maria Tàpies I Perramon | 5:41:21 (tr 5:41:21) | ||||
T. real: 05:41:21 T. oficial: 05:41:21 Inici real: 07:31:25 Hora meta: 13:12:46 Cat:M50 Pos. categoria: Inici cursa:7:31:25 Sexe:M Ritme: Club: club natació minorisa Nat1: 0:20:15 Hora Nat1 : 07:51:40 Nat2: 0:40:02 Hora Nat2 : 08:11:27 Bici1: 0:41:53 Hora Bici1 : 08:13:18 Bici2: 3:40:08 Hora Bici2 : 11:11:33 C1: 4:30:48 Hora C1 : 12:02:13 C2: 5:35:52 Hora C2 : 13:07:17 Meta: 5:41:21 Hora meta: 13:12:46
Split Times
136950
5:42:23
05:41:21
5:40:19
i
Pedro Nieto Guijarro
05:40:19 (Tr: 5:40:19)
i
Albert Sala Jofre
05:40:30 (Tr: 5:40:30)
i
Matías Ximelis Fernández
05:40:39 (Tr: 5:40:39) |
|||||||