Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Sant Feliu

1,5K

02 juliol 2022

1,5K 12K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:22:15

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:12:15

Cat: M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 88.99 segons/100Metres

Club:

0:26:52
00:22:15
0:17:39
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)

T. real: 00:24:55

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:14:55

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 99.62 segons/100Metres

Club: geieg

0:27:34
00:24:55
0:22:15
i
Carlos Gallardo Flores
00:22:15 (Tr: 0:22:15)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)

T. real: 00:25:17

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:15:17

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 101.09 segons/100Metres

Club: club natación igualada

0:28:18
00:25:17
0:22:15
i
Carlos Gallardo Flores
00:22:15 (Tr: 0:22:15)
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)

T. real: 00:26:05

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:16:05

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 104.3 segons/100Metres

Club: club natació cornellà

0:29:55
00:26:05
0:22:15
i
Carlos Gallardo Flores
00:22:15 (Tr: 0:22:15)
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)

T. real: 00:26:12

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:16:12

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 104.78 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

0:27:30
00:26:12
0:24:55
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)

T. real: 00:26:40

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:16:40

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 106.65 segons/100Metres

Club:

0:28:04
00:26:40
0:25:17
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)

T. real: 00:26:52

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:16:52

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 107.44 segons/100Metres

Club:

0:27:47
00:26:52
0:25:57
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)

T. real: 00:26:59

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:16:59

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 107.89 segons/100Metres

Club: club natacio catalunya

0:27:55
00:26:59
0:26:03
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)

T. real: 00:27:19

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:17:19

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 109.23 segons/100Metres

Club: geieg

0:27:58
00:27:19
0:26:40
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)

T. real: 00:27:47

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:17:47

Cat:JnM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 111.1 segons/100Metres

Club:

0:28:42
00:27:47
0:26:52
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)

T. real: 00:27:55

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:17:55

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 111.63 segons/100Metres

Club:

0:28:51
00:27:55
0:26:59
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)

T. real: 00:27:58

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:17:58

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 111.81 segons/100Metres

Club: u.e.horta

0:28:36
00:27:58
0:27:19
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)

T. real: 00:28:02

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:18:02

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 112.1 segons/100Metres

Club:

0:29:06
00:28:02
0:26:58
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)

T. real: 00:28:08

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:18:08

Cat: M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 112.51 segons/100Metres

Club: team hibrid

0:30:06
00:28:08
0:26:10
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)

T. real: 00:28:26

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:18:26

Cat:W50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 113.69 segons/100Metres

Club:

0:30:09
00:28:26
0:26:42
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)

T. real: 00:29:06

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:19:06

Cat: M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 116.39 segons/100Metres

Club:

0:30:11
00:29:06
0:28:02
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)

T. real: 00:30:06

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:06

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 120.36 segons/100Metres

Club: club marnaton

0:32:04
00:30:06
0:28:08
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
i
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:30:09

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:09

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 120.58 segons/100Metres

Club:

0:31:53
00:30:09
0:28:26
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
i
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:30:11

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:11

Cat:M70

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 120.71 segons/100Metres

Club: club natacio sant andreu

0:31:16
00:30:11
0:29:06
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)

T. real: 00:30:13

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:13

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 120.85 segons/100Metres

Club: club team hybrid

0:30:57
00:30:13
0:29:29
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)

T. real: 00:30:15

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:15

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 120.99 segons/100Metres

Club:

0:31:02
00:30:15
0:29:29
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
i
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)

T. real: 00:30:40

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:40

Cat:JnM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 122.66 segons/100Metres

Club: club natacio sant feliu

0:31:10
00:30:40
0:30:11
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
i
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)

T. real: 00:30:57

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:20:57

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:00

Sexe:F

Ritme: 123.78 segons/100Metres

Club:

0:31:41
00:30:57
0:30:13
i
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:02

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:02

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 124.1 segons/100Metres

Club: vallserena club

0:31:49
00:31:02
0:30:15
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:03

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:03

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 124.2 segons/100Metres

Club: club team hybrid

0:31:26
00:31:03
0:30:40
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:10

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:10

Cat: M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 124.66 segons/100Metres

Club:

0:31:24
00:31:10
0:30:57
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:13

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:13

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 124.85 segons/100Metres

Club:

0:31:25
00:31:13
0:31:02
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:16

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:16

Cat: M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 125.02 segons/100Metres

Club: c. n. prat

0:31:28
00:31:16
0:31:03
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:19

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:19

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 125.25 segons/100Metres

Club: geieg

0:31:28
00:31:19
0:31:10
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24)

T. real: 00:31:24

Inici real: 08:50:00

Hora meta: 09:21:24

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:00

Sexe:M

Ritme: 125.54 segons/100Metres

Club: club team hybrid

0:31:34
00:31:24
0:31:13
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)