Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Sant Feliu

6K

02 juliol 2022

1,5K 12K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:19:10

Inici real: 10:18:49

Hora meta: 11:37:58

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 79.16 segons/100Metres

Club: aquamasters

1:26:47
01:19:10
1:11:34
i
Sylvain Gleizes
01:19:39 (Tr: 1:19:37)
i
Toni Pons
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Cedric Gramusset
01:21:49 (Tr: 1:21:46)
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)

T. real: 01:19:37

Inici real: 10:18:51

Hora meta: 11:38:27

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 79.61 segons/100Metres

Club: fundacio claror

1:26:47
01:19:39
1:12:31
Javier Navarro Guillén
01:19:10 (Tr: 1:19:10)
i
Toni Pons
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Cedric Gramusset
01:21:49 (Tr: 1:21:46)
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)

T. real: 01:21:35

Inici real: 10:18:49

Hora meta: 11:40:23

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 81.58 segons/100Metres

Club:

1:26:47
01:21:35
1:16:23
Javier Navarro Guillén
01:19:10 (Tr: 1:19:10)
i
Sylvain Gleizes
01:19:39 (Tr: 1:19:37)
i
Cedric Gramusset
01:21:49 (Tr: 1:21:46)
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)

T. real: 01:21:46

Inici real: 10:18:51

Hora meta: 11:40:37

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 81.76 segons/100Metres

Club: usse natation

1:26:47
01:21:49
1:16:51
Javier Navarro Guillén
01:19:10 (Tr: 1:19:10)
i
Sylvain Gleizes
01:19:39 (Tr: 1:19:37)
i
Toni Pons
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)

T. real: 01:22:14

Inici real: 10:18:53

Hora meta: 11:41:07

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 82.22 segons/100Metres

Club: sptrainer - swim

1:30:30
01:22:19
1:14:07
Javier Navarro Guillén
01:19:10 (Tr: 1:19:10)
i
Sylvain Gleizes
01:19:39 (Tr: 1:19:37)
i
Toni Pons
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Cedric Gramusset
01:21:49 (Tr: 1:21:46)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:23:04

Inici real: 10:18:51

Hora meta: 11:41:55

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 83.06 segons/100Metres

Club:

1:30:33
01:23:07
1:15:41
Javier Navarro Guillén
01:19:10 (Tr: 1:19:10)
i
Sylvain Gleizes
01:19:39 (Tr: 1:19:37)
i
Toni Pons
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Cedric Gramusset
01:21:49 (Tr: 1:21:46)
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)
i
Pedro Fargier Becerra
01:30:33 (Tr: 1:30:32)

T. real: 01:26:46

Inici real: 10:18:49

Hora meta: 11:45:35

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 86.77 segons/100Metres

Club:

1:31:45
01:26:47
1:21:49
i
Cedric Gramusset
01:21:49 (Tr: 1:21:46)
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)
i
Pedro Fargier Becerra
01:30:33 (Tr: 1:30:32)
Xavier Salip Fernandez
01:30:36 (Tr: 1:30:32)
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)

T. real: 01:30:22

Inici real: 10:18:57

Hora meta: 11:49:18

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 90.36 segons/100Metres

Club: metropolitan

1:38:42
01:30:30
1:22:19
i
Santi Pellejero Gacia
01:22:19 (Tr: 1:22:14)
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)
i
Pedro Fargier Becerra
01:30:33 (Tr: 1:30:32)
Xavier Salip Fernandez
01:30:36 (Tr: 1:30:32)
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)

T. real: 01:30:32

Inici real: 10:18:50

Hora meta: 11:49:21

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 90.52 segons/100Metres

Club:

1:37:59
01:30:33
1:23:07
i
Jaillet Pierre
01:23:07 (Tr: 1:23:04)
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)
Xavier Salip Fernandez
01:30:36 (Tr: 1:30:32)
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)

T. real: 01:30:32

Inici real: 10:18:53

Hora meta: 11:49:24

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 90.53 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:34:25
01:30:36
1:26:47
i
Marcos Lastra Fenutria
01:26:47 (Tr: 1:26:46)
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)
i
Pedro Fargier Becerra
01:30:33 (Tr: 1:30:32)
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)

T. real: 01:31:34

Inici real: 10:18:50

Hora meta: 11:50:24

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 91.56 segons/100Metres

Club:

1:33:27
01:31:36
1:29:44
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)
i
Pedro Fargier Becerra
01:30:33 (Tr: 1:30:32)
Xavier Salip Fernandez
01:30:36 (Tr: 1:30:32)
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)

T. real: 01:31:51

Inici real: 10:18:52

Hora meta: 11:50:43

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 91.84 segons/100Metres

Club:

1:33:27
01:31:55
1:30:22
i
Nacho Julià Manresa
01:30:30 (Tr: 1:30:22)
i
Pedro Fargier Becerra
01:30:33 (Tr: 1:30:32)
Xavier Salip Fernandez
01:30:36 (Tr: 1:30:32)
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)

T. real: 01:33:09

Inici real: 10:18:48

Hora meta: 11:51:57

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 93.14 segons/100Metres

Club: zubiaurre master ie

1:35:41
01:33:09
1:30:36
Xavier Salip Fernandez
01:30:36 (Tr: 1:30:32)
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)

T. real: 01:33:21

Inici real: 10:18:54

Hora meta: 11:52:15

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 93.34 segons/100Metres

Club:

1:35:18
01:33:27
1:31:36
Zigor Alesanco Salcedo
01:31:36 (Tr: 1:31:34)
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)

T. real: 01:33:24

Inici real: 10:18:51

Hora meta: 11:52:15

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 93.39 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:34:59
01:33:27
1:31:55
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)

T. real: 01:33:26

Inici real: 10:19:43

Hora meta: 11:53:08

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 93.42 segons/100Metres

Club:

1:35:31
01:34:20
1:33:09
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)

T. real: 01:33:27

Inici real: 10:18:55

Hora meta: 11:52:22

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 93.45 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

1:34:26
01:33:34
1:32:42
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)

T. real: 01:33:43

Inici real: 10:18:50

Hora meta: 11:52:33

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 93.71 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:34:22
01:33:45
1:33:08
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)

T. real: 01:34:04

Inici real: 10:18:49

Hora meta: 11:52:53

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 94.06 segons/100Metres

Club: cn vic-etb

1:35:33
01:34:05
1:32:38
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)

T. real: 01:34:15

Inici real: 10:18:59

Hora meta: 11:53:14

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 94.25 segons/100Metres

Club: c e mediterrani

1:37:01
01:34:26
1:31:51
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)

T. real: 01:34:20

Inici real: 10:18:50

Hora meta: 11:53:10

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:F

Ritme: 94.33 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:37:03
01:34:22
1:31:41
i
Fabian Badia Vicent
01:31:55 (Tr: 1:31:51)
i
Iñaki Loinaz Garate
01:33:09 (Tr: 1:33:09)
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)

T. real: 01:35:31

Inici real: 10:18:50

Hora meta: 11:54:21

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 95.52 segons/100Metres

Club: cn molins de rei

1:37:41
01:35:33
1:33:25
i
Theodorus Engbers
01:33:27 (Tr: 1:33:21)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:33:27 (Tr: 1:33:24)
Nacho Nieto Garcia
01:34:20 (Tr: 1:33:26)
i
Olivier Pola
01:33:34 (Tr: 1:33:27)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:33:45 (Tr: 1:33:43)
i
Josep maria Lopez Trave
01:34:05 (Tr: 1:34:04)
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)

T. real: 01:36:51

Inici real: 10:18:58

Hora meta: 11:55:49

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:F

Ritme: 96.85 segons/100Metres

Club: zubiaurre master ie

1:39:35
01:37:01
1:34:26
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)
i
Stephane Cailhol
01:39:16 (Tr: 1:38:37)

T. real: 01:36:59

Inici real: 10:18:53

Hora meta: 11:55:51

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 96.98 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:39:45
01:37:03
1:34:22
i
Ferran Fernandez Danes
01:34:26 (Tr: 1:34:15)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:22 (Tr: 1:34:20)
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)
i
Stephane Cailhol
01:39:16 (Tr: 1:38:37)

T. real: 01:37:24

Inici real: 10:19:05

Hora meta: 11:56:29

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 97.39 segons/100Metres

Club: club natació sabadell

1:39:49
01:37:41
1:35:33
i
Juan Xambó Carreras
01:35:33 (Tr: 1:35:31)
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)
i
Stephane Cailhol
01:39:16 (Tr: 1:38:37)

T. real: 01:37:53

Inici real: 10:18:51

Hora meta: 11:56:44

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 97.88 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:38:51
01:37:56
1:37:01
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)

T. real: 01:37:55

Inici real: 10:18:52

Hora meta: 11:56:46

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:18:48

Sexe:F

Ritme: 97.9 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:39:16
01:37:58
1:36:39
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)
i
Stephane Cailhol
01:39:16 (Tr: 1:38:37)

T. real: 01:37:56

Inici real: 10:18:52

Hora meta: 11:56:47

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 97.93 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:39:16
01:37:59
1:36:42
i
Ihintza Urain Alberdi
01:37:01 (Tr: 1:36:51)
i
Marius Zorrilla
01:37:03 (Tr: 1:36:59)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)
i
Stephane Cailhol
01:39:16 (Tr: 1:38:37)

T. real: 01:38:12

Inici real: 10:19:02

Hora meta: 11:57:13

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:18:48

Sexe:F

Ritme: 98.19 segons/100Metres

Club: aece piri, vilassar de mar

1:39:16
01:38:25
1:37:35
i
Rafael Bernad Bardaji
01:37:41 (Tr: 1:37:24)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:37:56 (Tr: 1:37:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Stephane Cailhol
01:39:16 (Tr: 1:38:37)

T. real: 01:38:37

Inici real: 10:19:28

Hora meta: 11:58:04

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:18:48

Sexe:M

Ritme: 98.62 segons/100Metres

Club: u.s. colomiers natation

1:40:35
01:39:16
1:37:58
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:37:58 (Tr: 1:37:55)
i
Oscar Corominas Morilla
01:37:59 (Tr: 1:37:56)
i
Alba Muñoz Valverde
01:38:25 (Tr: 1:38:12)