Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Sant Feliu

12K

02 juliol 2022

1,5K 12K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:49:54

Inici real: 08:36:34

Hora meta: 11:26:28

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 84.95 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

K6: 1:35:49

Hora K6 : 10:12:23

Pos K6 : 1

-

Meta: 2:49:54

Hora meta: 11:26:28

Pos meta : 1

Z

3:41:19
03:26:05
3:10:51
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)

T. real: 02:56:22

Inici real: 08:36:28

Hora meta: 11:32:50

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:F

Ritme: 88.18 segons/100Metres

Club: ur irekiak galea taldea

K6: 1:35:57

Hora K6 : 10:12:25

Pos K6 : 3

-

Meta: 2:56:22

Hora meta: 11:32:50

Pos meta : 2

X 1 posició

3:41:19
03:32:27
3:23:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:26:05 (Tr: 2:49:54)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)

T. real: 02:59:20

Inici real: 08:36:23

Hora meta: 11:35:42

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 89.66 segons/100Metres

Club: east german ladies swimming team

K6: 1:36:21

Hora K6 : 10:12:43

Pos K6 : 10

-

Meta: 2:59:20

Hora meta: 11:35:42

Pos meta : 3

X 7 posicions

3:44:33
03:35:19
3:26:05
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:26:05 (Tr: 2:49:54)
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:00:28

Inici real: 08:36:24

Hora meta: 11:36:51

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 90.23 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

K6: 1:36:09

Hora K6 : 10:12:32

Pos K6 : 6

-

Meta: 3:00:28

Hora meta: 11:36:51

Pos meta : 4

X 2 posicions

3:46:51
03:36:28
3:26:05
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:26:05 (Tr: 2:49:54)
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:03:26

Inici real: 08:36:30

Hora meta: 11:39:56

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 91.71 segons/100Metres

Club: marnaton

K6: 1:36:03

Hora K6 : 10:12:33

Pos K6 : 4

-

Meta: 3:03:26

Hora meta: 11:39:56

Pos meta : 5

Y 1 posició

3:46:39
03:39:33
3:32:27
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:05:10

Inici real: 08:36:33

Hora meta: 11:41:42

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 92.58 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

K6: 1:36:21

Hora K6 : 10:12:54

Pos K6 : 11

-

Meta: 3:05:10

Hora meta: 11:41:42

Pos meta : 6

X 5 posicions

3:47:20
03:41:19
3:35:19
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:05:14

Inici real: 08:36:28

Hora meta: 11:41:42

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:23

Sexe:F

Ritme: 92.61 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

K6: 1:36:19

Hora K6 : 10:12:47

Pos K6 : 8

-

Meta: 3:05:14

Hora meta: 11:41:42

Pos meta : 7

X 1 posició

3:46:10
03:41:19
3:36:28
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:05:22

Inici real: 08:36:23

Hora meta: 11:41:44

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 92.68 segons/100Metres

Club: geieg

K6: 1:36:21

Hora K6 : 10:12:43

Pos K6 : 9

-

Meta: 3:05:22

Hora meta: 11:41:44

Pos meta : 8

X 1 posició

3:43:10
03:41:21
3:39:33
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:05:29

Inici real: 08:36:29

Hora meta: 11:41:58

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 92.74 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

K6: 1:36:23

Hora K6 : 10:12:52

Pos K6 : 12

-

Meta: 3:05:29

Hora meta: 11:41:58

Pos meta : 9

X 3 posicions

3:42:00
03:41:35
3:41:11
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)

T. real: 03:05:45

Inici real: 08:36:30

Hora meta: 11:42:15

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 92.87 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

K6: 1:36:34

Hora K6 : 10:13:03

Pos K6 : 15

-

Meta: 3:05:45

Hora meta: 11:42:15

Pos meta : 10

X 5 posicions

3:43:50
03:41:52
3:39:53
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:05:55

Inici real: 08:36:26

Hora meta: 11:42:21

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:F

Ritme: 92.96 segons/100Metres

Club: geieg

K6: 1:36:17

Hora K6 : 10:12:43

Pos K6 : 7

-

Meta: 3:05:55

Hora meta: 11:42:21

Pos meta : 11

Y 4 posicions

3:44:21
03:41:58
3:39:35
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:06:02

Inici real: 08:36:21

Hora meta: 11:42:23

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 93.02 segons/100Metres

Club: club natació farners

K6: 1:36:26

Hora K6 : 10:12:46

Pos K6 : 13

-

Meta: 3:06:02

Hora meta: 11:42:23

Pos meta : 12

X 1 posició

3:45:27
03:42:00
3:38:32
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:07:43

Inici real: 08:36:30

Hora meta: 11:44:13

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 93.86 segons/100Metres

Club: toec

K6: 1:36:40

Hora K6 : 10:13:09

Pos K6 : 16

-

Meta: 3:07:43

Hora meta: 11:44:13

Pos meta : 13

X 3 posicions

3:47:45
03:43:50
3:39:56
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:08:13

Inici real: 08:36:32

Hora meta: 11:44:44

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 94.1 segons/100Metres

Club: club natació badalona

K6: 1:36:06

Hora K6 : 10:12:38

Pos K6 : 5

-

Meta: 3:08:13

Hora meta: 11:44:44

Pos meta : 14

Y 9 posicions

3:48:28
03:44:21
3:40:15
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:09:25

Inici real: 08:36:26

Hora meta: 11:45:50

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 94.7 segons/100Metres

Club: f.a.s.t.

K6: 1:36:29

Hora K6 : 10:12:55

Pos K6 : 14

-

Meta: 3:09:25

Hora meta: 11:45:50

Pos meta : 15

Y 1 posició

3:48:55
03:45:27
3:42:00
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)

T. real: 03:11:45

Inici real: 08:36:23

Hora meta: 11:48:08

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 95.87 segons/100Metres

Club: c n sabadell

K6: 1:37:00

Hora K6 : 10:13:22

Pos K6 : 21

-

Meta: 3:11:45

Hora meta: 11:48:08

Pos meta : 16

X 5 posicions

3:51:39
03:47:45
3:43:50
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)

T. real: 03:12:30

Inici real: 08:36:21

Hora meta: 11:48:51

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 96.25 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

K6: 1:37:11

Hora K6 : 10:13:32

Pos K6 : 23

-

Meta: 3:12:30

Hora meta: 11:48:51

Pos meta : 17

X 6 posicions

3:52:35
03:48:28
3:44:21
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)

T. real: 03:12:32

Inici real: 08:36:19

Hora meta: 11:48:50

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 96.26 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

K6: 1:36:59

Hora K6 : 10:13:18

Pos K6 : 20

-

Meta: 3:12:32

Hora meta: 11:48:50

Pos meta : 18

X 2 posicions

3:51:36
03:48:27
3:45:19
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)

T. real: 03:12:44

Inici real: 08:36:21

Hora meta: 11:49:05

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 96.36 segons/100Metres

Club:

K6: 1:37:01

Hora K6 : 10:13:22

Pos K6 : 22

-

Meta: 3:12:44

Hora meta: 11:49:05

Pos meta : 19

X 3 posicions

3:49:39
03:48:42
3:47:45
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)

T. real: 03:13:57

Inici real: 08:36:28

Hora meta: 11:50:24

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 96.97 segons/100Metres

Club:

K6: 1:36:42

Hora K6 : 10:13:09

Pos K6 : 17

-

Meta: 3:13:57

Hora meta: 11:50:24

Pos meta : 20

Y 3 posicions

3:51:34
03:50:01
3:48:28
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)

T. real: 03:15:33

Inici real: 08:36:26

Hora meta: 11:51:59

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 97.77 segons/100Metres

Club: us carmaux

K6: 1:36:47

Hora K6 : 10:13:13

Pos K6 : 18

-

Meta: 3:15:33

Hora meta: 11:51:59

Pos meta : 21

Y 3 posicions

3:54:44
03:51:36
3:48:27
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:16:33

Inici real: 08:24:44

Hora meta: 11:41:17

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 98.27 segons/100Metres

Club:

K6: 1:48:26

Hora K6 : 10:13:09

Pos K6 : 34

-

Meta: 3:16:33

Hora meta: 11:41:17

Pos meta : 22

X 12 posicions

3:54:53
03:40:54
3:26:55
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)
Youssef Ismael Aguirre
03:54:53 (Tr: 3:19:00)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:17:35

Inici real: 08:24:53

Hora meta: 11:42:27

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 98.78 segons/100Metres

Club: ur irekiak galea taldea

K6: 1:48:09

Hora K6 : 10:13:01

Pos K6 : 29

-

Meta: 3:17:35

Hora meta: 11:42:27

Pos meta : 23

X 6 posicions

3:55:18
03:42:04
3:28:50
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)
Youssef Ismael Aguirre
03:54:53 (Tr: 3:19:00)
i
Igor Lanari
03:55:18 (Tr: 3:19:10)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:18:00

Inici real: 08:24:49

Hora meta: 11:42:48

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:23

Sexe:F

Ritme: 98.99 segons/100Metres

Club: sk sydsim

K6: 1:48:19

Hora K6 : 10:13:08

Pos K6 : 31

-

Meta: 3:18:00

Hora meta: 11:42:48

Pos meta : 24

X 7 posicions

3:56:10
03:42:25
3:28:39
i
Andrea De La Hera Martin
03:32:27 (Tr: 2:56:22)
i
Benet Pons Rodriguez
03:35:19 (Tr: 2:59:20)
i
Jordi Diaz Martin
03:36:28 (Tr: 3:00:28)
i
Albert Cortés Rovira
03:39:33 (Tr: 3:03:26)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
Youssef Ismael Aguirre
03:54:53 (Tr: 3:19:00)
i
Igor Lanari
03:55:18 (Tr: 3:19:10)
i
Cédric Fonses
03:56:10 (Tr: 3:20:00)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:19:00

Inici real: 08:36:16

Hora meta: 11:55:16

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 99.5 segons/100Metres

Club: ce marnaton

K6: 1:37:31

Hora K6 : 10:13:46

Pos K6 : 24

-

Meta: 3:19:00

Hora meta: 11:55:16

Pos meta : 25

Y 1 posició

4:08:52
03:54:53
3:40:54
Joan francesc Morcillo Espuny
03:41:19 (Tr: 3:05:10)
Anna Serra Balaguero
03:41:19 (Tr: 3:05:14)
Alex Perez Merino
03:41:21 (Tr: 3:05:22)
i
Pierre Cassagne
03:41:35 (Tr: 3:05:29)
i
Antoine Chappert
03:41:52 (Tr: 3:05:45)
i
Minerva Pujol
03:41:58 (Tr: 3:05:55)
i
Jordi Corominas Jódar
03:42:00 (Tr: 3:06:02)
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
Raul Tortajada Obrado
03:40:54 (Tr: 3:16:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)
i
Igor Lanari
03:55:18 (Tr: 3:19:10)
i
Cédric Fonses
03:56:10 (Tr: 3:20:00)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:19:10

Inici real: 08:36:31

Hora meta: 11:55:41

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 99.58 segons/100Metres

Club: les dauphins d'annecy

K6: 1:38:47

Hora K6 : 10:15:17

Pos K6 : 26

-

Meta: 3:19:10

Hora meta: 11:55:41

Pos meta : 26

Z

4:08:32
03:55:18
3:42:04
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Eduardo Porset Llantada
03:42:04 (Tr: 3:17:35)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)
Youssef Ismael Aguirre
03:54:53 (Tr: 3:19:00)
i
Cédric Fonses
03:56:10 (Tr: 3:20:00)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:20:00

Inici real: 08:36:33

Hora meta: 11:56:33

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 100.0 segons/100Metres

Club: triathlon club carcassonne

K6: 1:38:13

Hora K6 : 10:14:45

Pos K6 : 25

-

Meta: 3:20:00

Hora meta: 11:56:33

Pos meta : 27

Y 2 posicions

4:09:55
03:56:10
3:42:25
i
Faustin Penetro
03:43:50 (Tr: 3:07:43)
i
Pau Cusó Ferré
03:44:21 (Tr: 3:08:13)
i
Guillermo Boerio Datas
03:45:27 (Tr: 3:09:25)
Felix Parrilla Morales
03:47:45 (Tr: 3:11:45)
i
Alejandro Pardo
03:48:28 (Tr: 3:12:30)
Francisco Carriere Jordana
03:48:27 (Tr: 3:12:32)
i
Michael Thiele
03:48:42 (Tr: 3:12:44)
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Ulrika Thuné
03:42:25 (Tr: 3:18:00)
Youssef Ismael Aguirre
03:54:53 (Tr: 3:19:00)
i
Igor Lanari
03:55:18 (Tr: 3:19:10)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:26:51

Inici real: 08:24:51

Hora meta: 11:51:42

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 103.42 segons/100Metres

Club: c.n.aquamàsters

K6: 1:48:20

Hora K6 : 10:13:11

Pos K6 : 32

-

Meta: 3:26:51

Hora meta: 11:51:42

Pos meta : 28

X 4 posicions

3:52:54
03:51:19
3:49:44
i
Fernndo Espina Velaz
03:50:01 (Tr: 3:13:57)
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
Federico Bernades Carulla
03:51:40 (Tr: 3:27:25)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:27:25

Inici real: 08:24:39

Hora meta: 11:52:03

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 103.7 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

K6: 1:48:18

Hora K6 : 10:12:57

Pos K6 : 30

-

Meta: 3:27:25

Hora meta: 11:52:03

Pos meta : 29

X 1 posició

3:52:54
03:51:40
3:50:26
i
Pierre Koeune
03:51:36 (Tr: 3:15:33)
i
Dani Morales Robert
03:51:19 (Tr: 3:26:51)
i
Raul Montilla Caceres
03:52:54 (Tr: 3:28:24)

T. real: 03:28:24

Inici real: 08:24:54

Hora meta: 11:53:17

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:23

Sexe:M

Ritme: 104.2 segons/100Metres

Club:

K6: 1:47:55

Hora K6 : 10:12:48

Pos K6 : 28

-

Meta: 3:28:24

Hora meta: 11:53:17

Pos meta : 30

Y 2 posicions

3:52:56
03:52:54
3:52:52