L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 707 |
i
|
Carlos Gallardo Flores | 0:22:15 | ||
T. real: 00:22:15 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:12:15 Cat: M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 88.99 segons/100Metres Club:
608850
0:26:52
00:22:15
0:17:39
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52) |
|||||||
2 | 2 | 509 | Agustí Planas Sala | 0:24:55 | |||
T. real: 00:24:55 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:14:55 Cat:JnM Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 99.62 segons/100Metres Club: geieg
350680
0:27:34
00:24:55
0:22:15
i
Carlos Gallardo Flores
00:22:15 (Tr: 0:22:15)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19) |
|||||||
3 | 3 | 612 |
i
|
Daniel Ortiz Castro | 0:25:17 | ||
T. real: 00:25:17 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:15:17 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 101.09 segons/100Metres Club: club natación igualada
399410
0:28:18
00:25:17
0:22:15
i
Carlos Gallardo Flores
00:22:15 (Tr: 0:22:15)
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08) |
|||||||
4 | 4 | 695 |
i
|
Guillem Escofet Micolau | 0:26:05 | ||
T. real: 00:26:05 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:16:05 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 104.3 segons/100Metres Club: club natació cornellà
505230
0:29:55
00:26:05
0:22:15
i
Carlos Gallardo Flores
00:22:15 (Tr: 0:22:15)
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06) |
|||||||
5 | 5 | 721 |
i
|
Iago Marso Lamonja | 0:26:12 | ||
T. real: 00:26:12 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:16:12 Cat:JnM Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 104.78 segons/100Metres Club: c.n. sant feliu
170390
0:27:30
00:26:12
0:24:55
Agustí Planas Sala
00:24:55 (Tr: 0:24:55)
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19) |
|||||||
6 | 1 | 760 |
i
|
Nuria Sanz Fernàndez | 0:26:40 | ||
T. real: 00:26:40 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:16:40 Cat:W40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 106.65 segons/100Metres Club:
183480
0:28:04
00:26:40
0:25:17
i
Daniel Ortiz Castro
00:25:17 (Tr: 0:25:17)
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02) |
|||||||
7 | 2 | 688 |
i
|
Maria Rustullet Tallada | 0:26:52 | ||
T. real: 00:26:52 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:16:52 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 107.44 segons/100Metres Club:
120890
0:27:47
00:26:52
0:25:57
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47) |
|||||||
8 | 6 | 725 |
i
|
Enric Torné Granero | 0:26:59 | ||
T. real: 00:26:59 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:16:59 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 107.89 segons/100Metres Club: club natacio catalunya
123420
0:27:55
00:26:59
0:26:03
i
Guillem Escofet Micolau
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55) |
|||||||
9 | 3 | 519 |
i
|
Marta Vila Fortuny | 0:27:19 | ||
T. real: 00:27:19 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:17:19 Cat:W50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 109.23 segons/100Metres Club: geieg
85250
0:27:58
00:27:19
0:26:40
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58) |
|||||||
10 | 7 | 727 |
i
|
Biel Soler Boada | 0:27:47 | ||
T. real: 00:27:47 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:17:47 Cat:JnM Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 111.1 segons/100Metres Club:
120890
0:28:42
00:27:47
0:26:52
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26) |
|||||||
11 | 8 | 675 |
i
|
Pau Yebenes Serra | 0:27:55 | ||
T. real: 00:27:55 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:17:55 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 111.63 segons/100Metres Club:
123420
0:28:51
00:27:55
0:26:59
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26) |
|||||||
12 | 4 | 694 |
i
|
Aone Landa Gil | 0:27:58 | ||
T. real: 00:27:58 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:17:58 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 111.81 segons/100Metres Club: u.e.horta
85250
0:28:36
00:27:58
0:27:19
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26) |
|||||||
13 | 5 | 756 |
i
|
Mireia Brugulat | 0:28:02 | ||
T. real: 00:28:02 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:18:02 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 112.1 segons/100Metres Club:
141460
0:29:06
00:28:02
0:26:58
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06) |
|||||||
14 | 9 | 590 | Gonzalo Berthet Struzzo | 0:28:08 | |||
T. real: 00:28:08 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:18:08 Cat: M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 112.51 segons/100Metres Club: team hibrid
259160
0:30:06
00:28:08
0:26:10
i
Iago Marso Lamonja
00:26:12 (Tr: 0:26:12)
i
Nuria Sanz Fernàndez
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06) |
|||||||
15 | 6 | 118 |
i
|
Camilla Thuné | 0:28:26 | ||
T. real: 00:28:26 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:18:26 Cat:W50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 113.69 segons/100Metres Club:
227480
0:30:09
00:28:26
0:26:42
i
Maria Rustullet Tallada
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Enric Torné Granero
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Marta Vila Fortuny
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
i
Biel Soler Boada
00:27:47 (Tr: 0:27:47)
i
Pau Yebenes Serra
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Aone Landa Gil
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09) |
|||||||
16 | 10 | 648 |
i
|
Sergi Mesa Cabrera | 0:29:06 | ||
T. real: 00:29:06 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:19:06 Cat: M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 116.39 segons/100Metres Club:
142450
0:30:11
00:29:06
0:28:02
i
Mireia Brugulat
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11) |
|||||||
17 | 11 | 757 |
i
|
Miguel Huertas Pau | 0:30:06 | ||
T. real: 00:30:06 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:06 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 120.36 segons/100Metres Club: club marnaton
259160
0:32:04
00:30:06
0:28:08
Gonzalo Berthet Struzzo
00:28:08 (Tr: 0:28:08)
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
18 | 7 | 567 |
i
|
Aina Fernandez Espasa | 0:30:09 | ||
T. real: 00:30:09 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:09 Cat:W18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 120.58 segons/100Metres Club:
227480
0:31:53
00:30:09
0:28:26
i
Camilla Thuné
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
19 | 12 | 692 |
i
|
Josep Farre Ganduxe | 0:30:11 | ||
T. real: 00:30:11 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:11 Cat:M70 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 120.71 segons/100Metres Club: club natacio sant andreu
142450
0:31:16
00:30:11
0:29:06
i
Sergi Mesa Cabrera
00:29:06 (Tr: 0:29:06)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16) |
|||||||
20 | 8 | 582 | Gaia Galli | 0:30:13 | |||
T. real: 00:30:13 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:13 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 120.85 segons/100Metres Club: club team hybrid
96580
0:30:57
00:30:13
0:29:29
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57) |
|||||||
21 | 13 | 708 |
i
|
Mateo Pérez De Olaguer | 0:30:15 | ||
T. real: 00:30:15 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:15 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 120.99 segons/100Metres Club:
102630
0:31:02
00:30:15
0:29:29
i
Miguel Huertas Pau
00:30:06 (Tr: 0:30:06)
i
Aina Fernandez Espasa
00:30:09 (Tr: 0:30:09)
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02) |
|||||||
22 | 14 | 668 |
i
|
Teo Masip Martínez | 0:30:40 | ||
T. real: 00:30:40 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:40 Cat:JnM Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 122.66 segons/100Metres Club: club natacio sant feliu
64460
0:31:10
00:30:40
0:30:11
i
Josep Farre Ganduxe
00:30:11 (Tr: 0:30:11)
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03) |
|||||||
23 | 9 | 720 |
i
|
Aleyda Riquel Matheu | 0:30:57 | ||
T. real: 00:30:57 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:20:57 Cat:W40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:50:00 Sexe:F Ritme: 123.78 segons/100Metres Club:
96580
0:31:41
00:30:57
0:30:13
Gaia Galli
00:30:13 (Tr: 0:30:13)
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
24 | 15 | 501 | Fco. javier Fernandez Soriano | 0:31:02 | |||
T. real: 00:31:02 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:02 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 124.1 segons/100Metres Club: vallserena club
102630
0:31:49
00:31:02
0:30:15
i
Mateo Pérez De Olaguer
00:30:15 (Tr: 0:30:15)
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
25 | 16 | 591 | Manel Canet | 0:31:03 | |||
T. real: 00:31:03 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:03 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 124.2 segons/100Metres Club: club team hybrid
50710
0:31:26
00:31:03
0:30:40
i
Teo Masip Martínez
00:30:40 (Tr: 0:30:40)
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
26 | 17 | 704 |
i
|
Victor Gómez Méndez | 0:31:10 | ||
T. real: 00:31:10 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:10 Cat: M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 124.66 segons/100Metres Club:
29040
0:31:24
00:31:10
0:30:57
i
Aleyda Riquel Matheu
00:30:57 (Tr: 0:30:57)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
27 | 18 | 714 |
i
|
Remi David | 0:31:13 | ||
T. real: 00:31:13 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:13 Cat:M60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 124.85 segons/100Metres Club:
24860
0:31:25
00:31:13
0:31:02
Fco. javier Fernandez Soriano
00:31:02 (Tr: 0:31:02)
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
28 | 19 | 503 | Joan marc Ramon Cordero | 0:31:16 | |||
T. real: 00:31:16 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:16 Cat: M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 125.02 segons/100Metres Club: c. n. prat
27280
0:31:28
00:31:16
0:31:03
Manel Canet
00:31:03 (Tr: 0:31:03)
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
29 | 20 | 570 | Miquel Pujol Casadevall | 0:31:19 | |||
T. real: 00:31:19 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:19 Cat:M60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 125.25 segons/100Metres Club: geieg
19360
0:31:28
00:31:19
0:31:10
i
Victor Gómez Méndez
00:31:10 (Tr: 0:31:10)
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Javier Cejas
00:31:24 (Tr: 0:31:24) |
|||||||
30 | 21 | 583 | Javier Cejas | 0:31:24 | |||
T. real: 00:31:24 Inici real: 08:50:00 Hora meta: 09:21:24 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:50:00 Sexe:M Ritme: 125.54 segons/100Metres Club: club team hybrid
22660
0:31:34
00:31:24
0:31:13
i
Remi David
00:31:13 (Tr: 0:31:13)
Joan marc Ramon Cordero
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Miquel Pujol Casadevall
00:31:19 (Tr: 0:31:19) |
|||||||